Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תדלוק 98 - כמה שאלות

DanGn
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

בימים אלו אני בוחן את האפשרות לרכישת BRZ משומשת.

מהיכרות שלי עם הרכב, תדלוק 98 הוא מחייב.

אין לי ידע נרחב בנושא למעט העובדה כי מחיר אוקטן 98, לרוב, יהיה יקר יותר מאוקטן 95 בכ-2 שקלים לליטר - נתון מבאס ביותר בעיני.

חיפשתי קצת אינפורמציה ונתקלתי באנשים שציינו כי קיים "מנוי" המוזיל את עלויות התדלוק / תחנות דלק שונות אשר בהן מחיר אוקטן 98 הוא לא משמעותית גבוה מאוקטן 95.

לרוב מדובר על נושאים מאוד ישנים ולא אקטואליים ורציתי לקבל מושג עכשווי בכל עניין זה.

הייתי שמח לדעת היכן נמצאות תחנות הדלק הזולות במרכז לטובת תדלוק אוקטן 98 ועלויות.

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמת לי להציץ בחשבוניות - באופן עקבי להפליא, בשנתיים האחרונות ההפרש בין 95 בכלל התחנות ל-98 בתחנה שבה אני ממלא הוא חצי שקל ולא יותר. בעבר היה הפרש של עד שקל לכל היותר.

כל מה שאתה צריך זה לאתר את התחנה המתאימה בסביבה שלך וזהו. ערב אחד של שיטוטים לאורך המסלולים הקבועים שלך ואתה מסודר יותר מכל חיפוש בארכיון הפורום. 

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס תדלוק בדור אלו, או בפז. חלק עשו דלקן כללי כזה. תחנות זולות כמו מבוא שומרון בחולון או מיקה (בחיפה) יותר זולות גם מהכרטיסים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.2.2021 בשעה 21:49, hans כתב:

גרמת לי להציץ בחשבוניות - באופן עקבי להפליא, בשנתיים האחרונות ההפרש בין 95 בכלל התחנות ל-98 בתחנה שבה אני ממלא הוא חצי שקל ולא יותר. בעבר היה הפרש של עד שקל לכל היותר.

כל מה שאתה צריך זה לאתר את התחנה המתאימה בסביבה שלך וזהו. ערב אחד של שיטוטים לאורך המסלולים הקבועים שלך ואתה מסודר יותר מכל חיפוש בארכיון הפורום. 

אם כך המצב זה בהחלט הפרש זניח.

לפני 23 שעות, RK כתב:

כרטיס תדלוק בדור אלו, או בפז. חלק עשו דלקן כללי כזה. תחנות זולות כמו מבוא שומרון בחולון או מיקה (בחיפה) יותר זולות גם מהכרטיסים.

אז ראיתי כבר בעבר שמבוא שומרון ידועה כתחנה מומלצת לתדלוק 98.

שמח לדעת שזה עדיין אקטואלי, תודה.

לפני 23 שעות, BRAVO30 כתב:

מבוא שומרון, שערי חולון, תחנת היובל (גבול ראשון-חולון). שלוש תחנות זולות ל-98, הפער זניח בין 95 ל-98 בהן.

יכול לציין מה זה פער "זניח" במספרים?

זניח כמו ש-hans ציין?

שלושת התחנות נמצאות ממש בקרבה לאיילון, שזה מצוין לי.

אבחן אותן, תודה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפער זניח בתחנות הנ"ל ובתחנות 98 מוזלות אחרות, ברמה של 20 אגורות הפרש מ 95.

תעשה גם כרטיסי תדלוק חינמיים למקרה שאתה צריך לתדלק מחוץ לתחנת ה"בית" המוזלת שלך כמו דור אלון ואחרות, שם זה יעלה לך 6.20-6.30 נכון להיום. 

בנוסף אפשר לתדלק באפליקציה של סונול ונכון לכיום זה עולה כמו בכרטיס תדלוק (6.20 ש"ח) 

בקיצור, תנוח דעתך כי מחיר הדלק עצמו לליטר זו עלות זניחה ביותר ביחס להוצאות האחרות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נזהר עם תחנות דלק זולות. לך תדע במה הדלק מהול שם, ועד כמה זול עלול לעלות לך ביוקר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ה-98 בארץ מגיע מאותו מקור, זה לא 95 שיכול להגיע ממקורות עלומים. כל מי שמתדלק 98 בארץ בד"כ עושה את זה במכוניות די רגישות לטיב הדלק, ואם הייתה בעיה, היו עולים על זה מזמן. לפחות בכל מה שנוגע לברזים, רוב החבר'ה מהמרכז מתדלקים מבוא שומרון ורוב החבר'ה מחיפה מתדלקים במיקה או בתפוז, ללא בעיות עד היום.

• אהבתי 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.2.2021 בשעה 22:35, BRAVO30 כתב:

מבוא שומרון, שערי חולון, תחנת היובל (גבול ראשון-חולון). שלוש תחנות זולות ל-98, הפער זניח בין 95 ל-98 בהן.

אלו התחנות שאני מתדלק בהן באופן קבוע, המחיר מצוין ומעולם לא הייתה בעיה עם האוקטן (גם על בסיס לוג שאני מבצע אחת לכמה זמן). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, avi60769 כתב:

בוקר טוב

מבוא שומרון דלק  אוקטן 98

6.07 שקל.

שערי חולון 5.93. חשבונית מאתמול. מתדלק שם קבוע בלי בעיות, הפרש של 20 אגורות מינוס פלוס מ 95. מומלץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Doron_Z כתב:

שערי חולון 5.93. חשבונית מאתמול. מתדלק שם קבוע בלי בעיות, הפרש של 20 אגורות מינוס פלוס מ 95. מומלץ. 

בדיוק חזרתי מתדלוק שם אחרי ההמלצות שלכם.

יכול בהחלט לאשר שהמחיר, נכון להיום, הוא 5.93 (זהה ל-95 בשירות מלא).

אין ספק שהחשש מתדלוק 98 כבר לא קיים,

תודה רבה על ההכוונה, חבר'ה, עזרתם לי מאוד!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...