Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוהל רופא לברית מילה

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 

כמו שרשום בכותרת אני מחפש מוהל שהוא גם רופא לעשות ברית במרפאה. (לא בבית)

מישהו מכיר את דר ג׳קסון? 

יש עוד המלצות ממי שעשה?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על דר' ג'קסון אך רציתי בבית ולא אצלו, לפני כמה חודשים ראיתי אותו כבכיר בתכנית "המתמחים" והוא היה נראה ממש נחמד

לדעתי, אם אתה סגור על רופא, לך על דר' ג'קסון.

אני יכול להמליץ על המוהל שאני בסוף לקחתי - עשה לכל המשפחה המורחבת אצלנו (ואפילו לאח של גיסי לפני כמעט 40 שנה) גם רציתי רופא אבל אחותי שכנעה אותי שמוהל שעוסק בזה עשרות שנים כנראה יהיה טוב יותר מרופא שלא מתמחה בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, roy007 כתב:

מי זה המוהל?

אני מאזור פ״ת

https://hamohel.co.il/

אני אחרי 3 בולבולים שהוא טיפל, ממש נחמד ומקצועי, מגיע יום למחרת לביקורת

למד את המקצוע מאבא שלו מגיל 12

עריכה אחרונה על ידי phpclub
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשינו ברית לאחיין שלי אצל ד"ר ג'קסון לפני שנתיים ויצאנו מרוצים (?!).
כל הנראה נחזור אליו גם עם אחיין מס' 2, שצפוי להגיח לעולם לקראת סוף החודש.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמעט שאני יודע ושמעתי, דר' ג'קסון, לשעבר רופא מוטס במיל' ביחידת 669, עושה פלאות בעבודתו בבילינסון וגם מוצלח מאד כמוהל, כולל ביקורת חוזרת ובדיקה.
שוב - לא מיידע אישי אלא מבני משפחה וחברים.
כולם היו מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הבנים שלי עברו ברית מילה אצל ד"ר ג'קסון. אני ממליץ אבל לא יודע אם זה מתאים לכל אחד.
הוא עושה את הברית אצלו בבית בלבד.הוא דתי(לא חרדי)הטקס קצר יש הוראות וחוקים ברורים כמו איפה להחנות,כמה זמן לפני להגיע,כמה אנשים יכולים להגיע...וכמובן הוראות רפואיות לפני ואחרי.סה"כ הפרוצדורה אצלו היא חלק ממכונה משומנת שעובדת כבר הרבה שנים.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מסתבר שהמחיר אצל דר ג'קסון לא זול בכלל (2800) וזה הרבה בשבילנו

אז אולי נעשה פניית פרסה למוהל מוסמך.

הבנתי שמוהלים בגדול לא מבקשיםתשלום אלא רק מה שהזוג מחליט לתת?

יש כאן משיהו שעשה אצל מוהל מפ"ת או מהאזור שיכול להמליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, roy007 כתב:

טוב מסתבר שהמחיר אצל דר ג'קסון לא זול בכלל (2800) וזה הרבה בשבילנו

אז אולי נעשה פניית פרסה למוהל מוסמך.

הבנתי שמוהלים בגדול לא מבקשיםתשלום אלא רק מה שהזוג מחליט לתת?

יש כאן משיהו שעשה אצל מוהל מפ"ת או מהאזור שיכול להמליץ

תיראה, הנושא הכספי מאד חשוב ואני מאד מבין אותך.
עקרונית, מדובר במצווה ולמוהל אסור לקחת כסף.
בפועל, תמיד נהוג לתת משהו.
בזמנו כששמעתי על דר' ג'קסון, הבנתי שהוא מבקש את התרומה בצורת צ'ק שהמוטב הרשום בו הוא איזה מקום שעוזר לאנשים במצוקה (לא זוכר אם היה מדובר בבית תמחוי או ארגון כלשהו), יעני הוא נותן את זה כתרומה לנזקקים.
כאשר אתה עושה אצל רופא (לאו דווקא אצלו, אלא כללית אצל רופא), תחשוב איזה מערך אדיר יש לו כגיבוי (ידע, חברים, פרוטקציה, גישה לכלים/מקומות וכו') יחסית למוהל "רגיל", אם חס וחלילה בכל זאת קורה משהו (גם המוהל הוא לא אלוהים, רק בנאדם). 
גם שיקול.

Just now, ירחמיאל כתב:

תיראה, הנושא הכספי מאד חשוב ואני מאד מבין אותך.
עקרונית, מדובר במצווה ולמוהל אסור לקחת כסף.
בפועל, תמיד נהוג לתת משהו.
בזמנו כששמעתי על דר' ג'קסון, הבנתי שהוא מבקש את התרומה בצורת צ'ק שהמוטב הרשום בו הוא איזה מקום שעוזר לאנשים במצוקה (לא זוכר אם היה מדובר בבית תמחוי או ארגון כלשהו), יעני הוא נותן את זה כתרומה לנזקקים והוא לא נוקב בסכום.
כאשר אתה עושה אצל רופא (לאו דווקא אצלו, אלא כללית אצל רופא), תחשוב איזה מערך אדיר יש לו כגיבוי (ידע, חברים, פרוטקציה, גישה לכלים/מקומות וכו') יחסית למוהל "רגיל", אם חס וחלילה בכל זאת קורה משהו (גם המוהל הוא לא אלוהים, רק בנאדם). 
גם שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם על ד"ר גונן. 

כירורג ומוהל. מקבל אצלו במרפאה.

מוהל רגיל, שהוא רק מוהל - אין סיכוי שאאפשר לו להתקרב לילד שלי. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה זה הליך כירוגי אמנם אך פשוט מאוד ובתחום צר מאוד. אין צורך אמיתי ברופא וכמות הסיבוכים השנתית היא אפסית וגם כשזה קורה זה ממוהלים חאפרים ללא רישיון או סתם גרועים.

הפיקוח של הרבנות היום הוא הדוק למדיי, ומוהלים אמיתיים ומורשים עובדים בסטריליזיציה מלאה.

חפש לך מוהל מוסמך מנוסה! ומומלץ אחד עם ותק שזה עבודה ראשית בשבילו עם ותק של כמה שנים זה אמור להיות פשוט וקל.

יש לי חבר ממש טוב שהוא מוהל הבנאדם עשה מאות מילות אני בטוח שרופא/מוהל לא (מתוקף עבודתו כמובן אא"כ הוא רק מוהל עם תואר רופא) מיומן כמו מוהל כזה

(הוא לא רלוונטי לאיזור שלך לכן לא הצעתי אותו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תענוג זול (טוב, זה לא תענוג בכלל!). דר' גונן יקר לא פחות (הבן הקטן שלי בן 11 אז לא מעודכן...). הכי משעשע הוא שמלבד ה-2000 ומשהו ש"ח מתבקשים להביא גם בקבוק תירוש, ממנו גונן מוזג כוסית ושם את הבקבוק בארון. 

• מצחיק 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...