Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוהל רופא לברית מילה

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי גם המיומנות והנסיון של המוהל חשובים יותר מתואר כזה או אחר. מוהל מנוסה לא ימהר למהול אם חש לו חשש מסוים לסיבוך שעלול להווצר ויפנה אתכם לגורמים המתאימים.

שיהיה במזל טוב!

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yuvk כתב:

זה לא תענוג זול (טוב, זה לא תענוג בכלל!). דר' גונן יקר לא פחות (הבן הקטן שלי בן 11 אז לא מעודכן...). הכי משעשע הוא שמלבד ה-2000 ומשהו ש"ח מתבקשים להביא גם בקבוק תירוש, ממנו גונן מוזג כוסית ושם את הבקבוק בארון. 

זכור לי משהו כמו 2400 שקלים ששולמו לפני 13 שנים לערך, אבל אני כבר מבוגר ולא זוכר טוב. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, blackpolo כתב:

שני הבנים שלי עברו ברית מילה אצל ד"ר ג'קסון. אני ממליץ אבל לא יודע אם זה מתאים לכל אחד.
הוא עושה את הברית אצלו בבית בלבד.הוא דתי(לא חרדי)הטקס קצר יש הוראות וחוקים ברורים כמו איפה להחנות,כמה זמן לפני להגיע,כמה אנשים יכולים להגיע...וכמובן הוראות רפואיות לפני ואחרי.סה"כ הפרוצדורה אצלו היא חלק ממכונה משומנת שעובדת כבר הרבה 

מצטרף להערה.

הוא מל את אחיין שלי לפני כ8 שנים.

סיטואציה כזאת עלולה להיות מלחיצה וטעונה, בטח כשמדובר בילד ראשון, ולדעתי ה"הוראות" ו"החוקים" לא מוסיפים ללחץ

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, discoTD5 כתב:

תבדוק גם על ד"ר גונן. 

כירורג ומוהל. מקבל אצלו במרפאה.

מוהל רגיל, שהוא רק מוהל - אין סיכוי שאאפשר לו להתקרב לילד שלי. 

אין כבר הרבה הפרשים במחיר בינו לבין דר׳ ג׳קסון אז זה עדיין מכשול עבורנו.

גם אני הייתי בדעה שלך לגבי מוהלים אבל אחרי ששוחחתי עם כמה חברים שעשו וקיבלתי המלצות אני יותר פתוח לעניין.

כמובן שזה כפוף לאישור הסמכה מטעם הרבנות ומשרד הבריאות.

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגורמים האחרונים בעולם שהייתי סומך עליהם בנושא כל כך קריטי ורגיש אלו הם הרבנות ומשרד הבריאות. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור שונא דת מושבע יש אצלנו מוהל שעשה לפחות 100 בולבולים (כולל שלי) שאני מכיר אישית, שזה מטורף. עליו הייתי סומך למרות שיש לו זקן

(ולפני שמישהו שם אותי בחתימה כי אני מכיר אישית לפחות 100 בולבולים, דיר בלאק)

עריכה אחרונה על ידי yotams4
  • מעניין 2

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, blackpolo כתב:

שני הבנים שלי עברו ברית מילה אצל ד"ר ג'קסון. אני ממליץ אבל לא יודע אם זה מתאים לכל אחד.
הוא עושה את הברית אצלו בבית בלבד.הוא דתי(לא חרדי)הטקס קצר יש הוראות וחוקים ברורים כמו איפה להחנות,כמה זמן לפני להגיע,כמה אנשים יכולים להגיע...וכמובן הוראות רפואיות לפני ואחרי.סה"כ הפרוצדורה אצלו היא חלק ממכונה משומנת שעובדת כבר הרבה שנים.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

לפני 7 שעות, Nemesis כתב:

אנחנו גם עשינו אצל דר' ג'קסון, אבל אכן לא זול.

כנ"ל, לפני כשנה ושלושה חודשים. @blackpolo כתב את הנוהל די במדויק- זה מתאים לאנשים מסודרים, לא ל"יהיה בסדר" סטייל (שזה מאד התאים לי, בטח בנושא כזה).

בכל מקרה, פות"ש החליט שלא להתקדם עם ג'קסון אז לא אוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלנו את הילד אצל דר שקולניק, רופא כירורג ומוהל.  הוא מגיע למחרת הברית לבדוק את הילד.

קבלנו המלצה מידידים שמל את שני בניהם.

הוא מל גם את אחיין שלי. ובמקרה הוא ערך ברית גם באירוע של חברים מהעבודה אליהם הוזמנתי.

איכשהו "זכיתי" לראות אותו מל חמישה תינוקות.

המחירים (ככל שזכור לי) הם מה שצפוי מבין 'המוהלים-רופאים כירורגיים': 1700 ש"ח לפני  9 שנים, נא לא לתפוס אותי במילה.

דר' צבי שקולניק.

נייד: 052-2200118

https://www.brit-mila.co.il/

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, GOLF כתב:

חפש ד״ר אלון פרידמנס בגוגל.

עשה לבן שלי לפני 4 חודשים. יש לי רק דברים טובים להגיד עליו.

יכול להצטרף להמלצה. עשה לילד שלי לפני 6 שנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Fitch כתב:

יש למישהו המלצה למישהו באזור חיפה/קריות?

ד"ר אריה וולדמן מומלץ בחום גם רופא מומחה בסדר גודל וגם מוהל מבוקש עם המון ניסיון.

אני חושב שהוא הרופא-מוהל הכי מבוקש באיזור חיפה והקריות, כמעט כל המכרים שלי לקחו אותו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה להתייעץ בפורום diy? 

בטוח אפשר להוריד הוראות ברשת ולראות הדרכות ביוטיוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...