Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אין רכיב GPS.

בבית ניסיתי לחבר דרך הלפטופ, מחשב נייח, מתאם של הטלפון, ומספר כבלי USB גם כאלה שצורפו עם המצלמה עצמה.

שום דבר. המצלמה מתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, ברכב היא עבדה עם אותו החיווט שהיה למוביוס.

המוביוס הצדיקה את מחירה ללא ספק, הviofo אפילו לא קרוב.

אני לומד מטעויות. המצלמה הבאה לא תהיה viofo. רק שיזכו אותי בלי טרטורים אחרת זה באמת יכאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמתי סרטון הדגמה. בשימוש עם הכבל הקצר המצורף, שומעים כאילו יש זיהוי התקן אבל בפועל חוץ מהצפצוף של הלפטופ אין כלום. וזה קורה כאמור בשימוש עם הכבל הקצר בלבד.

אני תמיד ממתין מספר שניות לפני שאני מניע את הרכב, ובזמן הזה היא היתה נדלקת. כאשר הייתי מניע היא היתה נדלקת שוב. ייתכן וזה גמר אותה, מצד שני ככה תמיד הייתי עושה והמוביוס עבדה יופי למעלה מ-4 שנים. קיצר, יהי זכרה ברוך.

את הסרטון שלחתי גם לbanggood עם תאור התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@alkash

אם היא מפקקשת קצת, חובה למצוא את הבעיה, אחרת היא לא שווה הרבה.

ספר מה קורה לא, אולי נמצא פתרון.

כבר דיברנו על זה פה. כשהרכב עומד הרבה זמן (נגיש בסופ"ש) אז בכניסה לרכב המצלמה לא נדלקת בהנעה ראשונה. צריך או להוציא ולהכניס את הכבל, או להניע שוב או ללחוץ על כפתור ההדלקה.

המצלמה מחוברת לכבל המקורי של VIOFO והמתח מגיע מצמת השירות של הרכב שנותנת מתח יופי לשאר הדברים שמחוברים אליה.

בכל מקרה כבר הזמנתי VIOFO 119S V2 ומחכה שהיא תגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 3 a119 ב3 רכבים שונים וחוץ מאחת שהיא בת שנה וחצי כבר שלאחרונה מפקששת קצת כולן עובדות נהדר.

ה A119 לא קיימת בשוק שנה וחצי, לא צריך להגזים.

אם אחרי שנה היא מתחילה לפקשש זה לא מעיד על אמינות טובה במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אצלי מאפריל 2016. הייתי מהראשונים בארץ עם המצלמה, ראיתי עליה סקירות מסינים. קיבלתי עוד את הדגם שלא היה לו מסילות לcpl פילטר כי הוא לא היה קיים עדיין. אתה רוצה שאביא לך קבלה מpaypal?

שנה וחצי בשביל 300₪ זה סביר. במיוחד עם החום בארץ. אם יש לך אלטרנטיבות טובות יותר אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

אתמול בבוקר כשהנעתי את הרכב המצלמה נדלקה, אך עם צפצוף והודעת error כחולה במסך שקופצת עם כל צפצוף.

לאחר כחצי דקה שבקה חיים, הפעם זה נראה שלצמיתות. מאז אין אות חיים (המצלמה נשארה מחוברת במקומה).

Banggood חזרו אלי במייל לא מזמן בבקשה לצילום המספר הסידורי שעל האריזה. עניתי להם שנפטרתי מהאריזה (למה אני צריך אותה אם המצלמה עבדה?). במקביל פתחתי קייס בפייפאל כדי שיחזירו לי את הכסף. אני רוצה את הכסף חזרה, לא מתכוון להתעסק עכשיו עם משלוח חזרה או איזה חרטא אחר אם יבקשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

אתמול בבוקר כשהנעתי את הרכב המצלמה נדלקה, אך עם צפצוף והודעת error כחולה במסך שקופצת עם כל צפצוף.

לאחר כחצי דקה שבקה חיים, הפעם זה נראה שלצמיתות. מאז אין אות חיים (המצלמה נשארה מחוברת במקומה).

Banggood חזרו אלי במייל לא מזמן בבקשה לצילום המספר הסידורי שעל האריזה. עניתי להם שנפטרתי מהאריזה (למה אני צריך אותה אם המצלמה עבדה?). במקביל פתחתי קייס בפייפאל כדי שיחזירו לי את הכסף. אני רוצה את הכסף חזרה, לא מתכוון להתעסק עכשיו עם משלוח חזרה או איזה חרטא אחר אם יבקשו.

ברור שום שילוח וכאב ראש שיזכו אותך

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום את ה-A119 V2, שהזמנתי מעלי מהקישור שבפוסט #11523.

איך אני מוודא שמה שקיבלתי זה באמת V2? זכור לי שהיה בשרשור הסבר, עם צילום ברקוד, אבל לא מצאתי. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...