Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! סוף סוף קיבלתי את המצלמה A119 עם GPS (עד שהמצלמה הגיעה כבר קיבלתי את כל השאר וחיברתי לתיבת הפיוזים). לפחות עכשיו היא מצלמת, עובדת ומחוברת דרך ה-GPS שלה. מה שכן, כשחיברתי אותה למחשב, היה ניתן לראותה רק דרך השקע שעל הצד של המצלמה עצמה ולא דרך ה-GPS (כי אז היא הייתה סתם מתחילה לצלם). לפחות בזמן הצילום אפשר לחבר אותה כמו שאמרתי דרך השקע שעל ה-GPS. השאלה שמטרידה אותי שלא אצטרך אח"כ לקלף אותה מהשמשה כי לך תדע עם ה-GPS לא יעשה בעיות? חשבתי אולי מלכתחילה לחברה דרך השקע שעל הצד שלה, אבל זה פחות נוח אם מורידים אותה - צריך לנתק את הכבל כל הזמן. מה עוד החיבור הצדדי פחות טוב לכבל עצמו.

מחשבות בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם! סוף סוף קיבלתי את המצלמה A119 עם GPS (עד שהמצלמה הגיעה כבר קיבלתי את כל השאר וחיברתי לתיבת הפיוזים). לפחות עכשיו היא מצלמת, עובדת ומחוברת דרך ה-GPS שלה. מה שכן, כשחיברתי אותה למחשב, היה ניתן לראותה רק דרך השקע שעל הצד של המצלמה עצמה ולא דרך ה-GPS (כי אז היא הייתה סתם מתחילה לצלם). לפחות בזמן הצילום אפשר לחבר אותה כמו שאמרתי דרך השקע שעל ה-GPS. השאלה שמטרידה אותי שלא אצטרך אח"כ לקלף אותה מהשמשה כי לך תדע עם ה-GPS לא יעשה בעיות? חשבתי אולי מלכתחילה לחברה דרך השקע שעל הצד שלה, אבל זה פחות נוח אם מורידים אותה - צריך לנתק את הכבל כל הזמן. מה עוד החיבור הצדדי פחות טוב לכבל עצמו.

מחשבות בנושא?

לדעתי שקע על תושבת gps לא מיועדת בכלל להעברת נתונים, הרי היא גם צריכה להיות דבוקה לשמשה. הרי בעתיד אם תרצה להוריד וידאו לא תשתמש בתושבת אלא במצלמה או בכרטיס זכרון.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שקע על תושבת gps לא מיועדת בכלל להעברת נתונים, הרי היא גם צריכה להיות דבוקה לשמשה. הרי בעתיד אם תרצה להוריד וידאו לא תשתמש בתושבת אלא במצלמה או בכרטיס זכרון.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

נראה לי אתה צודק. ממש לא חשבתי על זה. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ GOLF,

מדובר בפדים - EVA Foam Pads שאלכס דיבר עליהם.

הם נועדו להפחית ויברציות ותזוזות מיותרות, כאשר ה-GPS מחובר למצלמה.

סרטון הדגמה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש ובנתיים מצאתי ב ebay מוכר שנראה רציני. הוא גם מראה בפרוש שמדובר ב v2

http://www.ebay.com/itm/A119-V2-Capacitor-Night-Vision-2K-HD-1440p-2-0-160-Car-Dash-Camera-LDWS-WDR-E1-/112443087023?hash=item1a2e2158af:g:04IAAOSw-3FZAx59

הזמנת אותה בסוף?

אני גם מתלבט אם להזמין מהמוכר הזה..

דרך אגב, בחיפוש הראשוני באיביי מגיעים למוכר שמוכר אותה במחיר הזוי, זה זיוף? הוא רושם מקורי V2 עם כל המידע:

לינק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני הזמנתי לפני כ-10 ימים, שלוש מצלמות שטרם הגיעו -> VIOFO A119 V2 (ללא GPS וכו') מאליאקספרס..

המוכר נראה אמין, מקווה שלא נפלתי :)

https://he.aliexpress.com/item/Free-shipping-A119-2-0-LCD-Capacitor-Novatek-96660-HD-2K-1440p-1080P-Car-Dash-Camera/32701811121.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ GOLF,

מדובר בפדים - EVA Foam Pads שאלכס דיבר עליהם.

הם נועדו להפחית ויברציות ותזוזות מיותרות, כאשר ה-GPS מחובר למצלמה.

סרטון הדגמה:

הבנתי, תודה.

הזמנתי בלי מודול GPS...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני הזמנתי לפני כ-10 ימים, שלוש מצלמות שטרם הגיעו -> VIOFO A119 V2 (ללא GPS וכו') מאליאקספרס..

המוכר נראה אמין, מקווה שלא נפלתי :)

https://he.aliexpress.com/item/Free-shipping-A119-2-0-LCD-Capacitor-Novatek-96660-HD-2K-1440p-1080P-Car-Dash-Camera/32701811121.html

זה אומר שבוודאות יהיה על המחיר הזה תוספת של 17 אחוז מע"מ כי זה מעל 75 דולר לא? לא רצית לנסות מאיביי עם מחיר של 74 דולר + 5 דולר שילוח ואז לא אמור להיות מס..

מישהו התנסה באחת ההזמנות לגבי המס?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנת אותה בסוף?

אני גם מתלבט אם להזמין מהמוכר הזה..

דרך אגב, בחיפוש הראשוני באיביי מגיעים למוכר שמוכר אותה במחיר הזוי, זה זיוף? הוא רושם מקורי V2 עם כל המידע:

לינק

הזמנתי מהמוכר שצרפתי לינק אליו והוא שלח ביום שלמחרת. אל תסתבך עם מחירים לא הגיוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמות רוורס.למישהו יש מושג איפה מזמינים?

מחיפוש בכל הסופ״ש לא הגעתי לתוצאות רצויות ואני מיואש. באמזון ארה״ב יש מצלמות עם ביקורות טובות אבל כולן ntsc. בכל יתר האתרים לא התרשמתי.

אשמח לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שלחתי כל אחת מהן לכתובת אחרת והזמנתי אותן בהפרש של מס' ימים (במקרה), כדי שזה לא ייחשב בפועל כמשלוח בודד ואז באמת יחול מע"מ בוודאות על כולן

2. המצלמה הראשונה עלתה לי 70$, כי היתה באותו היום הנחה משמעותית. השתיים האחרות עלו 76$ (לאחר הנחת משתמש חדש באלי-אקספרס) - מקווה שלא אצטרך לשלם עליהן מע"מ..

זה אומר שבוודאות יהיה על המחיר הזה תוספת של 17 אחוז מע"מ כי זה מעל 75 דולר לא? לא רצית לנסות מאיביי עם מחיר של 74 דולר + 5 דולר שילוח ואז לא אמור להיות מס..

מישהו התנסה באחת ההזמנות לגבי המס?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הA119 הישנה שלי עושה פאדיחות (היא עוד מהדגמים שאין להם חריצים לפילטר).

אני מתלבט אם ללכת על A119S זה הבדל של 60 ש"ח אבל מודאג מזווית הצילום המצומצמת.

מה אומרים חברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...