Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

רציתי להזמין עוד שתי מצלמות A119 V2 (ללא GPS), אבל המחיר קפץ באליקספרס מ-75$ ל-80$

האם למישהו יש קישור לדיל דומה של A119 V2 במחיר שאינו חורג מרף המכס ?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים קניתי רכב חדש ואני רוצה להתקין בו מצלמת דרך

מרפרוף בין העמודים הבנתי שהמומלצות הן a199 וddpai 2

רציתי חדעת מה ההבדל ביניהם מבחינת איכות?מחיר?

איך הולכת ההתקנה שלהן?האם הן יתפסו לי את המקום של המצת לתמיד? יש אופציה אחרת להתקנה? ומה העלות של התקנה כזאת? האם יש סיכון שהמצבר ייפגע כתוצאה מעומס? הן עובדות גם כשהרכב מכובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, יש לי מצלמת nanoQ mini, הדגם עם ה- GPS. השעה משתנה לי תמיד ולא נשמרת לפי ההגדרה שלי.

עדכנתי firmware אך עדיין השעה משתנה לי (לפעמים 3 שעות אחורה, לפעמים 12 שעות אחורה)

מה ניתן לעשות? המצלמה נקנתה מגירבסט לפני כחצי שנה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון זמן הקלטה בזמן חנייה למי שמתעניין:

מתח קטיעה של ויקו פלוס: 12.2V, רק מצלמה אחורית A119 מחוברת, זמן הקלטה כ-48 שעות.

כאשר שתי מצלמות ה-A119 מחוברות, זמן הקלטה כ-12 שעות.

אלכס, על פי ההיגיון, ללא משתנים, זמן ההקלטה לא היה אמור להיות 24 שעות אם במצלמה אחת זה 48?

אולי המצבר לא נטען מספיק כמו בנסיעה שקדמה לבדיקה של ה48 שעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התשובות לשאלות תמצא כאן:

http://www.youtube.com/channel/UCDDOZ5YkBTUbUZ-TQGctH3Q?sub_confirmation=1

תודה על הקישור

סיקור שכבר צפיתי בו

ועדיין לא עונה לי על חלק מהשאלות

הבנתי שאפשר ״להתעלק״ על פיוז המצת. בלי קשר הוא ימשיך לעבוד נכון? האם עומס שכזה יכול לשרוף את הפיוז או לפגוע במערכת החשמל שברכב?

המצלמה מצלמת 24/7? יכול להיווצר עומס שיגרום לנזק?

יש המלצה למתקין איכותי במרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר שתי מצלמות ה-A119 מחוברות, זמן הקלטה כ-12 שעות.

אלכס, על פי ההיגיון, ללא משתנים, זמן ההקלטה לא היה אמור להיות 24 שעות אם במצלמה אחת זה 48?

אולי המצבר לא נטען מספיק כמו בנסיעה שקדמה לבדיקה של ה48 שעות?

כנראה המצבר לא נטען עד הסוף.
תודה על הקישור

סיקור שכבר צפיתי בו

ועדיין לא עונה לי על חלק מהשאלות

הבנתי שאפשר ״להתעלק״ על פיוז המצת. בלי קשר הוא ימשיך לעבוד נכון? האם עומס שכזה יכול לשרוף את הפיוז או לפגוע במערכת החשמל שברכב?

המצלמה מצלמת 24/7? יכול להיווצר עומס שיגרום לנזק?

יש המלצה למתקין איכותי במרכז?[emoji108]

תפקידו של הפיוז הוא להישרף בכדי להגן על מערכת החשמל.

אם לא היה חשש שרכיב כלשהו יפגע במערכת החשמל לא היה צורך בפיוז.

לגבי צילום 24/7 אם אתה מתכוון לחבר את המצלמה ישירות למתח המצבר, יגיע יום שתקום בבוקר הרכב לא יניע.

חוץ מזה, בימי הקיץ החמים, המצלמה וכרטיס הזיכרון לא מסוגלים לעבוד בטמפ' קיצוניות כל כך.

יש מכשיר הנקרא vico power plus, הוא שומר על המצבר מפני התרוקנות ועל המצלמה מפני עבודה בטמפ' קיצוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, יש לי מצלמת nanoQ mini, הדגם עם ה- GPS. השעה משתנה לי תמיד ולא נשמרת לפי ההגדרה שלי.

עדכנתי firmware אך עדיין השעה משתנה לי (לפעמים 3 שעות אחורה, לפעמים 12 שעות אחורה)

מה ניתן לעשות? המצלמה נקנתה מגירבסט לפני כחצי שנה

Sent from my iPhone using Tapatalk

לי יש את 0903, היתה לי גם בעיית קפיצת זמן שנפתרה מיד עם צריבת firmware חדש.

בגלל ה GPS אתה חייב לתת את השינוי בהגדרות כדי שיתאים לשעון בישראל - כמו שאלכס כתב לך +2.

חברים קניתי רכב חדש ואני רוצה להתקין בו מצלמת דרך

מרפרוף בין העמודים הבנתי שהמומלצות הן a199 וddpai 2

רציתי חדעת מה ההבדל ביניהם מבחינת איכות?מחיר?

איך הולכת ההתקנה שלהן?האם הן יתפסו לי את המקום של המצת לתמיד? יש אופציה אחרת להתקנה? ומה העלות של התקנה כזאת? האם יש סיכון שהמצבר ייפגע כתוצאה מעומס? הן עובדות גם כשהרכב מכובה?

הבאתי כאן כבל שמו שאני משתמש שמתחבר לשקע דיאגנוסטיקה CANBUS ולא תופס לך את המצת שמשתמשים בו עבור טעינה וכו. (דפדף אחורה ותמצא)

הנה הכבל:

http://www.ebay.com/itm/OBDII-Micro-USB-Power-Adapter-Charger-w-Switch-Hard-Wired-to-DVR-Tracker-Phone/172717034030?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את 0903, היתה לי גם בעיית קפיצת זמן שנפתרה מיד עם צריבת firmware חדש.

בגלל ה GPS אתה חייב לתת את השינוי בהגדרות כדי שיתאים לשעון בישראל - כמו שאלכס כתב לך +2.

הבאתי כאן כבל שמו שאני משתמש שמתחבר לשקע דיאגנוסטיקה CANBUS ולא תופס לך את המצת שמשתמשים בו עבור טעינה וכו. (דפדף אחורה ותמצא)

הנה הכבל:

http://www.ebay.com/itm/OBDII-Micro-USB-Power-Adapter-Charger-w-Switch-Hard-Wired-to-DVR-Tracker-Phone/172717034030?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

השקעים האלו ברכב נותנים מתח גם מהמצבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך לחבר את ה A119 למחשב כדי לצפות בוידאו שצולם מבלי להוציא את כרטיס הזיכרון ולחבר לפלאפון?

אני מחבר את המצלמה לUSB ולא נפתחת לי שום תיקייה אלא המצלמה פשוט מתחילה לצלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...