Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, FiS כתב:

https://en.ddpai.com/service/product-support/dash-cam/216.html?t=462&a=894

כן, איכותית יותר.
יש לה מעבד תמונה חדש IMX678 במקום IMX335 בגרסה הרגילה.

בנוסף אפשר לצלם ברזולוציית 4K 3840x2160P אמיתית ב- 30fps.

המקסימום 30fps? לא 60FPS?

ומבחינת מצלמה אחרונית אין שיפור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקסימום 30fps בקדמית,
במצלמה הפנימית והחיצונית רזולוציית הצילום נשארה זהה 1920x1080p אבל הן מצלמות ב-24fps ולא 30fps כמו בגרסה הרגילה של A139.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בסוף אחרי הכל נראה שדווקא בבלק פריידי המחיר זול יותר מיום הרווקים הסיני מאותו קישור ל-Z40 שהיה גם אז. 60$ היום לעומת 67 אז עבור מצלמה קדמית לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, מחפשרכב2 כתב:

אז בסוף אחרי הכל נראה שדווקא בבלק פריידי המחיר זול יותר מיום הרווקים הסיני מאותו קישור ל-Z40 שהיה גם אז. 60$ היום לעומת 67 אז עבור מצלמה קדמית לבד

הקדמית עולה כעת 55$ עם קופון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 1 ל נובמבר שהתחילו המבצעים רכשתי את ה Z40 עם קופון במחיר של $49. הגיע אלי תוך שלושה שבועות. גם בסופ"ש האחרון היו מחירים אטרקטיביים, רק צריך לחפש קופון מתאים. אני מצאתי קופון בקבוצת פייס שנקראת buy with us

שאלה לגבי השימוש ב Z40: האם יש כפתור לאלץ את המצלמה לשמור סירטון מסויים? היה לי את זה ב Viofo A119 וב Z40 לא מוצא את זה? כיצד ניתן לאלץ את המצלמה לשמור סירטון מסויים שלא ע"י זעזוע מתאונה.

שאלה נוספת לגבי החיבור וואיפאי לאפליקציה: האם בכל נסיעה אתם דואגים שהנייד יהיה מקושר אלחוטי למצלמה, או מקשרים רק מתי שרוצים לשנות פרמטרים במצלמה או להוריד/לצפות בסרטונים?

אני שואל כי אצלי ברכב בכל נסיעה הנייד מחובר דרך הוואיפאי למולטימדיה בצורה אלחוטית באנדרואיד אוטו (ללא כבל) , כלומר בו זמנית חיבור האנדרואיד אוטו למולטימדיה והמצלמה לנייד, שניהם בוואיפאי מול אותו טלפון גורם לקונפליקט. האם נכון לחבר את המצלמה בוואיפאי לנייד רק שנדרש? או שכדאי שהמצלמה תמיד תחובר בלנייד בכל נסיעה (כי אולי אפספס סירטונים אם הנייד לא מחובר)? מה נכון לעשות? אשמח לתובנות ממי שמכיר...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, meir_gi כתב:

ב 1 ל נובמבר שהתחילו המבצעים רכשתי את ה Z40 עם קופון במחיר של $49. הגיע אלי תוך שלושה שבועות. גם בסופ"ש האחרון היו מחירים אטרקטיביים, רק צריך לחפש קופון מתאים. אני מצאתי קופון בקבוצת פייס שנקראת buy with us

שאלה לגבי השימוש ב Z40: האם יש כפתור לאלץ את המצלמה לשמור סירטון מסויים? היה לי את זה ב Viofo A119 וב Z40 לא מוצא את זה? כיצד ניתן לאלץ את המצלמה לשמור סירטון מסויים שלא ע"י זעזוע מתאונה.

שאלה נוספת לגבי החיבור וואיפאי לאפליקציה: האם בכל נסיעה אתם דואגים שהנייד יהיה מקושר אלחוטי למצלמה, או מקשרים רק מתי שרוצים לשנות פרמטרים במצלמה או להוריד/לצפות בסרטונים?

אני שואל כי אצלי ברכב בכל נסיעה הנייד מחובר דרך הוואיפאי למולטימדיה בצורה אלחוטית באנדרואיד אוטו (ללא כבל) , כלומר בו זמנית חיבור האנדרואיד אוטו למולטימדיה והמצלמה לנייד, שניהם בוואיפאי מול אותו טלפון גורם לקונפליקט. האם נכון לחבר את המצלמה בוואיפאי לנייד רק שנדרש? או שכדאי שהמצלמה תמיד תחובר בלנייד בכל נסיעה (כי אולי אפספס סירטונים אם הנייד לא מחובר)? מה נכון לעשות? אשמח לתובנות ממי שמכיר...

תודה

אני עם אותו "סטאפ" בדיוק (מתאם AA אלחוטי ו- Z40).

אני לא מבין למה שהנייד יהיה מחובר קבוע למצלמה דרך wifi? הרי 95% ממה שהמצלמה מצלמת לא רלבנטי. כאשר יש אירוע שאתה רוצה להוריד, פשוט תתחבר נקודתית ותוריד.

אני גם לא מוצא צורך בגיבוי של כל הנסיעות ל"ענן", אם אני לא צריך משהו...שימחק אחרי 24 שעות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, meir_gi כתב:

תודה

אין כפתור כזה במצלמה וזה פיצ'ר חסר, שלחתי להם מייל עם הצעה לשנות\לאפשר שינוי של כפתור Lock שמכבה או מדליק את המסך או של כפתור המיוט לכפתור חירום שנועל סרטון מלהימחק כמו שיש בVIOFO, ממתין לתשובה מהם.

אין צורך להשאיר את הwifi דולק ולהשאיר אותה מחוברת לסמארטפון, רק כשאתה מעביר סרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.11.2022 בשעה 18:22, FiS כתב:

מקסימום 30fps בקדמית,
במצלמה הפנימית והחיצונית רזולוציית הצילום נשארה זהה 1920x1080p אבל הן מצלמות ב-24fps ולא 30fps כמו בגרסה הרגילה של A139.

השאלה היא אם אפשרי לשים מצלמה אחורית שהיא של הגרסה הרגילה שזה 30FPS בנוסף היא מצלמת רק 30FPS או גם 60? ב 2k

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המצלמה האחורית הקודמת תתאים לגרסת הPro, אבל שלחתי להם הודעה כדי לוודא את זה. 
בגדול ההגבלה על הfps היא בתוכנה ולא במצלמה לכן זה יישאר 24fps.

פרט לכך שמתי לב שהמצלמה הקדמית מצלמת ב-30fps ברזולוציה 3840x2160p 4K כשרק היא מצלמת (בלי אחורית\פנימית).

ברגע שחברים אליה מצלמה אחורית או פנימית, ה-fps במצלמה הקדמית יורד ל-24 וכך גם באחורית והפנימית.

שאלתי אותם בשביל לוודא שזה נכון ולא טעות, אחרת 24fps זה מעאפן..
ממתין לתשובה מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, FiS כתב:

לדעתי המצלמה האחורית הקודמת תתאים לגרסת הPro, אבל שלחתי להם הודעה כדי לוודא את זה. 
בגדול ההגבלה על הfps היא בתוכנה ולא במצלמה לכן זה יישאר 24fps.

פרט לכך שמתי לב שהמצלמה הקדמית מצלמת ב-30fps ברזולוציה 3840x2160p 4K כשרק היא מצלמת (בלי אחורית\פנימית).

ברגע שחברים אליה מצלמה אחורית או פנימית, ה-fps במצלמה הקדמית יורד ל-24 וכך גם באחורית והפנימית.

שאלתי אותם בשביל לוודא שזה נכון ולא טעות, אחרת 24fps זה מעאפן..
ממתין לתשובה מהם.

אז אם הגבלה היא בתוכנה זה תומך גם ב 2k 60fps ? וגם ב 4k יותר מ 30FPS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Liquidator כתב:

הם ענו לך החברת Viofo? לגבי מה ששאלת?

ענו, המצלמה האחורית של הגרסה הרגילה של A139 תתאים גם לגרסת הPro.

לגבי הרזולוציות והfps:

-POB94HKRR9dZbnArYLaU1SI3neAR--M_Q.png.59fbc0b00589e9173d08a6759a8d0593.png

הרזולוציה שתאפשר צילום ב30fps היא 3840x1600p.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...