Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד שרשור על start stop

צארלי5555
שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,יש לי ברכב את המערכת start stop וגם לחצן מתחת לבלם יד שבלחיצה עליו המערכת מכובת ועד עכשיו הייתי משתמש בזה תמיד בדימום מנוע ברמזורים.באוטו הוחלף מצבר לאחר 180 אלף קמ וזה שהחליף תמצבר טען שהמערכת שמדוממת תמנוע פוגעת בחייו של המצבר.יש לי שאלה האם הוא באמת צודק ויש ביסוס למה שהוא אומר או שלפי ידיעתכם המערכת לא פוגעת בחייו של המצבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שאני עושה לאחר התנעת הרכב, הוא ביטול ה start-stop ע"י לחיצה על לחצן, עניין של חצי שניה.

מציע לך לעשות כך.

החסכון בדלק הוא כל כך מזערי שזה לא שווה את הבלאי והעצבים בכיבוי הזה בכל עצירה.

עריכה אחרונה על ידי Nissan Skyline GTR
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית מתקינים מצבר מתאים שנועד לעמוד בהתנעות החוזרות וכך גם לגביי סטרטר וכו'.

עדיין לא מתחבר לאופי הפעולה של המערכת הזו וכמו שנאמר כאן, חיסכון לא גדול. המערכת נועדה בעיקר לצמצם זיהום אוויר.

Fun fact: ברכבי VAG אפשר לקודד את מחשב הרכב כך ש-Start stop לא יהיה זמין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעצם זה לא פועל אוטומטית ברמזורים? מה ההגיון לתת למשתמש ללחוץ על זה כל הזמן?

למשל ברכבי דאצ'ה המנוע מתכבה כאשר הרכב עם דוושת בלם לחוצה מספיק זמן.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא פועל אוטומטית?

אני חושש שלא הבנת את מהות  המערכת (או שלא הבנתי מה אתה כותב)

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Gorpi נראה לי שלא הבנת משהו.

המערכת זמינה בדיוק כמו בכל רכב, אנחנו לוחצים על הכפתור ומכבים אותה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, dorsht כתב:

@Gorpi נראה לי שלא הבנת משהו.

המערכת זמינה בדיוק כמו בכל רכב, אנחנו לוחצים על הכפתור ומכבים אותה.

אז הכפתור מדליק/מכבה את המערכת, שעושה את הכיבוי האוטומטי?

@fanman

אני פשוט לא נתקלתי עדיין ברכב עם הכפתור הזה, אז אני לא מבין לגמרי על מה מדובר...

בהתחלה חשבתי שזה פשוט מה שמדליק את המנוע, אבל פותח השרשור כתבה שהוא משתמש בזה כדי לכבות את המנוע ברמזורים ולכן שאלתי למה אין ברכב הזה אפשרות אוטומטית שעושה את זה כמו ברכבים אחרים.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Gorpi כתב:

אז הכפתור מדליק/מכבה את המערכת, שעושה את הכיבוי האוטומטי?

נכון מאוד.

בכל הרכבים שנהגתי עליהם עד היום עם המערכת הזו, בכל פעם שתכבה את המערכת, היא תידלק מחדש בהנעה הבאה, אלא אם כן בוצע קידוד מתאים כמו שציינתי.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, צארלי5555 כתב:

שבלחיצה עליו המערכת מכובת

הכוונה היא שלחיצה על הכפתור, מבטלת את כיבוי המנוע בעצירות (או בכל סיטואציה אחרת שמחשבי הרכב מחליטים שניתן לכבות מנוע). לחיצה נוספת על הכפתור, מחזירה את המערכת לפעולה. אם הלחיצה מתבצעת כאשר המנוע כבוי (למשל ברמזור), המנוע נדלק מיידית.

עריכה אחרונה על ידי pasat04
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

רשמו כאן ובכללי שמערכת SS כן פוגעת במצבר וגם מספר חלקים שקשורים למערכת הנעה.

ליצרנים אין ברירה כדי להיות ולמכור בשוק מודרני צריך לעמוד בתקנים דל זהום אוויר ובגלל זה מערכת הזאת קיימת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...