Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלק מהמחשבים ברכב נשרפו בזמן תיקון במוסך פחחות, צריך דחוף המלצה מה אני עושה, וחשמלאי רכב מהטובים שיש

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 1339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,
אני אנסה לקצר כמה שאני יכול ואני אשמח מי שיכול לעזור לי בנושא כי אני אובד עצות.
אני לא ארחיב על שם של העיר סוג רכב והמוסכים כי כרגע אני רוצה להתייעץ קודם כל עם עו"ד בנושא.

לפני שנה שמתי רכב שיש לי במוסך פחחות וצבע מאוד מוכר בעיר שלי.
הגעתי עם הרכב למוסך והשארתי אותו לפחחות, בעל המוסך שאל אותי אם דחוף לי שהוא יסיים את זה מהר ואמרתי לו שלא כי יש לי רכב נוסף שאני יכול להתנייד בו.
בזמן הזה הוא החזיק ברכב שלי במוסך ליד המוסך שלו כי לא היה לו מקום להחזיק את הרכב שלי אצלו.
במשך שבועיים הרכב שלי עמד ורק לאחר מכן העובד במוסך השני ניסע להניע את הרכב וכשלא הצליח כי המצבר היה חלש הוא חיבר כבלים לרכב שלי ואמר לי שהם היו מחוברים כל הלילה לרכב.
מאותו הרגע הם לא הצליחו להניע את הרכב.
הגעתי עם גרר למוסך ולקחתי אותו למוסך שאני מטפל בו, מוסך מתמחה מאוד מוכר בארץ. לאחר המון בדיקות ניתן היה לראות שהמון מחשבים ברכב שרופים.
במשך תקופה הם ניסו לסדר את הרכב אך ללא הצלחה.
הגשתי תביעה והיה אמור להיות דיון ראשון אך לצערי התחילה הקורונה והכל השתבש ובגלל חילוקי דעות עם העו"ד שלי אני סיימתי איתה את ההתקשרות.

עד היום הרכב שלי נמצא במוסך בבת ים ולאחר שהזמנו עכשיו מחשב רכב חדש ולא הצלחנו להניע אותו בגלל תקלות של מחשב בעל המוסך מבקש ממני ( ובצדק) שאני אקח את הרכב משם כי הם לא יכולים להחזיק בו יותר. הם באמת עשו בשבילי כל מה שהם יכולים אבל הם לא חשמלאי רכב ולא יכולים כנראה לפתור לי את התקלה.
אני כרגע בפלונטר, אני מפחד להוציא את הרכב מהמוסך בגלל התביעה שאני רוצה להגיש מחדש.
הייתי אמור להגיע עם שמאי רכב שהמליצו לי עליו לשם בשבוע שעבר ועם עו"ד חדש והבנתי שהשמאי רכב מכיר את הפחח שאני באתי אליו.

אשמח לדעת מה אני עושה במצב הזה?
האם אני יכול לקחת את הרכב היום ביחד עם עו"ד ושמאי אחר שיגיעו לפני ויתעדו את כל המקרה ואז אני אוכל לשים אותו בנתיים בחניה שלי בבניין?
מה בעצם עושים בסיטואציה הזאת.
אגב ניסיתי לדבר עם הפחח מס' פעמים, הוא באמת בן אדם טוב ואני מבין שזה לא קרה באשמתו וניהלנו על זה שיחה כמה וכמה פעמים.
לא היה לי מקיף באותו הרגע.
והוא לא מוכן להפעיל ביטוח.
מה עושים? אני באמת אובד עצות, מעולם לא הייתי במצב שכזה ששורפים לי את כל המחשבים ברכב.
מתנצל על הסלט, אני לבד לא יודע מה לעשות ואני ער כבר מ5 וחצי בבוקר וחושב מה לעשות עם הסיטואציה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהשמאי יקבע טוטאלוס.
אני לא יודע למה הפחח לא מפעיל ביטוח, חשבתי שאין לו והוא טוען שיש לו.
אני לא בהתקשרות איתו.
הגעתי אליו לפני שבועיים וניסיתי לדבר איתו ואמרתי לו שיפעיל ביטוח על מנת שלא נגיע לבית המשפט והוא סירב.
לא הבנתי למה ומאיפה ההגיון אבל אין לי הסבר לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לבזבז עוד אנרגיות וזמן הייתי מתחיל עם השמאי, קבע טוטאל לוס? גש לפחח ובקש את כספך,

במידה והוא עדיין מסרב אין לך ברירה אלא לתבוע אותו וזה יקח זמן עד שתראה את הכסף.

במידה והשמאי לא קובע טוטאל לוס אתה צריך עו"ד שייעץ לך כיצד להתקדם בתביעת הנזק (האם לתבוע או קודם לתקן ואז לתבוע, אני לא עו"ד אז לא יודע לומר)

הפחח יודע שהליך משפטי יכול לקחת כמה שנים, הוא לא ממהר לשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לעיין באשכול ולראות מה קורה שיותר מידי נחמדים.

מצטרף להמלצות פה על שמאי מטעמך ומשם להתקדם.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה מוסך הפחחות אשם בשריפת מחשבי הרכב ? המצבר ברכבך היה לקראת סוף חייו ולאחר שבועיים שהרכב לא נסע המצבר התרוקן. המוסך ניסה להניע בעזרת כבלים ולא הצליחו, בשלב מסויים ניסו להטעין את המצבר למשך הלילה.

איך מחשבי הרכב נשרפו ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שמה שהמוסך טוען רחוק ממה שקרה במציאות - עדיף להשאיר את זה לבית משפט, אבל אי אפשר להתעלם מזה שפותח האשכול השאיר רכב תקין אצל הפחח ויצא משם רכב עם מחשבים שרופים.

עריכה אחרונה על ידי Shaike.Zam

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, מרק10 כתב:

לא הבנתי למה מוסך הפחחות אשם בשריפת מחשבי הרכב ? המצבר ברכבך היה לקראת סוף חייו ולאחר שבועיים שהרכב לא נסע המצבר התרוקן. המוסך ניסה להניע בעזרת כבלים ולא הצליחו, בשלב מסויים ניסו להטעין את המצבר למשך הלילה.

איך מחשבי הרכב נשרפו ?

חיבור לא נכון? מי יודע.

אבל יותר סביר שהמחשבים נשרפו כי הפחח התעסק עם הרכב ולא כי הרכב עמד.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב מודרני או אפילו רכב שיוצר בעשור הקודם מותקנים מספר מחשבים/מודולים האחראיים על מערכות השונות של הרכב לדוגמא בלבד :

1. מחשב הצתה/הזרקה (מחשב ניהול מנוע).

2. מחשב גוף.

3. מחשב ABS.

4. מחשב בקרת אקלים.

5. מחשב הגה כוח.

6. מחשב כריות אוויר.

7. מחשב ניהול תאורה/חשמל.

כול המחשבים נשרפו או חלק מהם ? אני בכלל לא בטוח.

מי קבע שהמחשבים נשרפו ועל סמך מה ? האם המחשבים נשלחו למעבדה שמתקנת מחשבי רכב והם קבעו שהמחשבים נשרפו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.9.2020 בשעה 20:53, vogel כתב:

אם מדובר על אותו אייל שהיה לו מעבדה למחשבי רכב לפני הרבה שנים או משהו כזה אז ממש לא... 

אם אני לא טועה מראשון

במהלך העשור האחרון המיקום של המעבדה השתנה מספר פעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...