Jump to content

dorondoron

 • הודעות

  137
 • כאן מאז:

מוניטין

44 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

451 צפו בפרופיל
 1. אמנם לא בישראל, למי שאוהב סרטים דוקומנטריים, אני ממליץ על הסרט 'משפחת חצות' מכניס קצת פרופורציות לחיים. https://jff.org.il/he/movie/32434 https://www.imdb.com/title/tt6010976
 2. והנה כתבה על האמבולנסים בישובים הערביים בצפון. https://news.walla.co.il/item/3451225
 3. אז אל תפנה לו את הדרך.
 4. הרכב היחיד שרכשתי היה דייהו רייסר מעולה חדש, אין ולא יהיה מזגן ברמה של הדייהו, אפשר להקפיא עופות ברכב, אמינות של משקולת נייר, התנהגות של סירת דייגים.
 5. האמבולנסים הפרטיים מובילים את האנשים הכי אומללים ומוכי הגורל, אני לא הייתי ממהר לשפוט, מצידי שיחתכו כל פקק רק בשביל הסיכוי שיש בפנים מישהו שמועבר ממחלקה כזו לאחרת, מצבו בטח לא משתפר. בנוסף יש חוזים מול משרד הבריאות לשינוע של מקרים פסיכיאטריים ואחרים, בתי אבות, והעברה של גופות, שלא נדע.. לרוב מדובר בעבודת קודש בתנאים לא תנאים.
 6. איזו פשיעה בדיוק זה יצמצם כאן בארץ? זה לא שכל יום יש מרדף שדורש ניגוח רכב, גם ככה רוב היום הכבישים עמוסים ואין לאן לברוח. מרבית הפשיעה הכבדה כאן מתבצעת הרחק מהעין, ארגוני פשיעה שולטים בהרבה תחומים שהאזרח הנורמטיבי לא מודע להם וטוב שכך. לאחרונה דווקא נתקלתי בשני מקרים שגרמו לי לחשוב שימי המשיח בפתח, ניידת תנועה עצרה איזה דביל שנסע בפראות וזיגזג בין רכבים ושוטר ברכב משטרתי שאינו ניידת תנועה עצר נהג רכב שחתך פקק ברמזור.
 7. דעתי, תהיה חכם ולא צודק, דווקא בגלל שרוכבי האופניים לא מודעים לחוק (וגם אם היו מודעים כנראה שזה לא היה מעניין אותם) יש 'לחפש' אותם במעברי החציה כמו את הולכי הרגל, בטח בפניה עיוורת לתוך מעבר חציה שמשאית חוסמת את שדה הראיה מימין.
 8. dorondoron

  מחלף יהלום מתחלף

  ובנוסף, במדינות עם נהגים שהם גם בני אדם יש פניה ימינה באדום ושמאלה בירוק עם תנועה ממול. ברגע שינסו דבר כזה כאן בארץ יצטרכו להעמיד אמבולנס וגרר בכוננות בכל צומת כזו.
 9. dorondoron

  מחלף יהלום מתחלף

  כאן בארץ זה רק יגרום לעוד תאונות, נהגים כאן לא מבינים מה זה חץ ממוחשב מתחלף בצומת אז לסבך אותם עם מחלף יהלום מתחלף? זכורה לי תקופה שהסיטו נתיב באיילון מימין לעמוד של אחד הגשרים, זו היתה סכנת נפשות לגלמים שהיו רגילים לנתיב מסויים ופתאום הם כמעט נכנסים בקיר.
 10. במידה והורדת את הגירסה האחרונה והיא אינה עובדת נסה להוריד גירסה ישנה יותר. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/
 11. המקרה שלך לא חריג והוא קיים בכל החזרה של רכב לחברות הליסינג, לאורך השנים היו לנו החזרות בחברה שעלו אלפי שקלים לכן חשוב לתעד כל פיפס בלקיחה והחזרת הרכב ולשמור על ניירת. כל עוד הרכב ברשות הלקוח - מבחינת חברת הליסינג שתיסע על הג'אנטים. כאשר הרכב ברשות חברת הליסינג - הרכב צריך להיות במצב שבו שהוא יצא מהמפעל. יש מקרים נדירים בהם אתה מצליח ליפול על אוזן קשבת, נסה להגיע לנותן שרות כזה ולהגיע להסדר משביע רצון מבחינתך, אתה טיפה בים של מאות אלפי רכבים, הם לא לוקחים את המקרה שלך באופן אישי ויסחבו אותך לאן שצריך מבחינתם.
 12. ברכב לא אמורים לקרות הרבה דברים
 13. אתה יכול לבצע את זה לבד, תפתח את הקישור המלא לסרטון ותראה למטה עוד מידע. לצערי גם אני עם מנגנון מחוריין זהה לשלך, פשוט התרגלתי ללחוץ על כפתור הביטול לפני העברת מוט ההילוכים ל- D אם זה לא היה רכב ליסינג כנראה שהייתי מבצע בעצמי. אני בספק אם תמצא בעל מקצוע שיעשה את זה עבורך (גם עקב לקיחת אחריות וגם עקב אי ביקוש לנושא)
×
×
 • תוכן חדש...