Jump to content

dorondoron

 • פרסום הודעות

  29
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

6 נייטרלי

אודות dorondoron

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כל מילה בסלע. יש לי במצטבר מעל חצי מיליון ק"מ עם מאזדות (הראשונה עוד בשנת 2000) התחושה במאזדה מבחינתי היא חיבור מיידי לרכב והנאה מנהיגה. אמינות מוחלטת, אפס תקלות. אני מעדיף מאזדה 3 על כל ג'יפון (גם אם הג'יפון נותן את התחושה כאילו אתה לבד על הכביש, לפחות ככה זה מרגיש היום בכבישי ארצנו)
 2. https://www.herzliya.muni.il/תו-חנייה/ 5. רכב שאינו רשום על שם תושב הרצליה - ומשתמש ברכב של אדם אחר, בן משפחה מקרבה ראשונה בלבד: יש לצרף תצהיר עורך דין או רשם בית משפט, שבו מצהיר בעל הרכב, כי מסר את הרכב לשימושו הבלעדי של מבקש התו. לתצהיר יש לצרף צילום רישיון רכב בתוקף וספח תעודת זהות של מבקש התו המתגורר בהרצליה.
 3. זה עדיין עדיף משלוש שנים. במידה ותהנה מהרכב וזה יתאים לך, הזמן יהפוך לחסר משמעות.
 4. נסה לברר עם קצין הרכב האם ישנו רכב שמוחזר בקרוב ואתה יכול לקחת אותו לתקופה קצרה עד מועד ההחזרה (יכול להיות שעובד מסויים ישמח לרכב חדש לפני הזמן) כך תוכל להתנסות ברכב ליסינג. לא הייתי מוטרד יותר מדי מנושא הנזקים לרכב, מהניסיון שלי חברות הליסינג לא מחפשות לחייב סתם, לפני קבלת רכב משומש דאג לתעד את כל הנזקים יחד עם קצין הרכב ושמור אצלך עותק, בכל מסירה של הרכב לטיפול או טסט חותמים על טופס שבו נציג חברת הליסינג מתעד נזקים, אתה יכול לבקש עותק אחרון ולהשוות למצב הנוכחי.
 5. כמה ק"מ בשנה אתה מתכנן לסוע עם הרכב? מה הגבלת הק"מ השנתית? ברור שמדובר בשקט נפשי מכל הבחינות, אבל ככל שזה לא רכב שמוצמד אליך לצורך עבודתך, העניין הוא כלכלי נטו. קנס החזרה תלוי בכושר המיקוח של המעסיק מול חברת הליסינג, יש חוזים של חודש קנס על כל שנה ויש חוזים של שנה שלישית ללא קנס וכו'.
 6. מובילאיי בפרארי מופעל עם כיבוי הרכב, נכבה עם העברה ל- D/R דווקא די חכם לטעמי, לא רואה צורך ממשי להשתמש בו למעט מצב של עמידה ממושכת עם מנוע דולק.
 7. מה דגם הרכב? GDCGL1B? ראה כאן: http://car.mot.gov.il/ORIL/2008/3/08-0948.pdf וכאן: https://www.autobiz.co.il/vehicle/16029/סובארו-impreza-r
 8. שלושה חסרונות - הראשון - הנטיה של המתקינים לקדוח בהנאה ברכב כדי להתקין את הטבעת ולפרק באלימות את המגינים בתא המטען כדי להתקין את המח. השני - לעיתים החיישן על המשאבה בתחנת הדלק לא קורא את ההתקן ברכב, ואז תעבור למשאבה אחרת, את תחנות הדלק זה לא מעניין. השלישי - אתה צריך לפרק את ההתקן במכירת הרכב במקום מורשה לכך ולפקסס אישור לפירוק, אמנם לא טרחה גדולה אבל עוד זמן לשרוף. היתרון - לא מוציאים את הארנק מהכיס, חיסכון של זמן בתפעול המשאבה, שמים את הפיה ומתדלקים.
 9. נסה לברר את עבר הרכב אצל היבואן, סדק כזה יכול להופיע מלחץ על הקורה, קרה לחבר לאחר תאונה שבה לא היתה כל פגיעה בשמשה.
 10. הכי גרועים בקבוצת הלא מאותתים הם אלו שאתה נותן להם זכות קדימה בצומת רק כדי לגלות שהם פונים ימינה וכבר יכולת להמשיך בדרכך, אבל לא, אתה תחכה עד שהאדון יפנה. האיתות הוא רק אחד מהסימפטומים של חוסר התחשבות כללית במרחב הציבורי שהרי אנחנו לבד בעולם.
 11. מהירות ההתנעה איטית מספיק כדי לאפשר לרכב להדרדר. נראה שיש הגיון אצל סיטרואן ופורד.
 12. היום במהלך נסיעה קצרה שכחתי לכבות את מנגנון ה- Start & Stop, להפתעתי גיליתי את זה במהלך חניה בעליה ובנסיעה לאחור, באמצע התמרון בסל"ד נמוך, הרכב החליט שהוא כבה והתחיל להדרדר לכיוון הרכב שהיה לפני, תפסתי את זה בזמן, כיביתי את המנגנון וחניתי. הרכב המדובר הנו רנו מגאן סטיישן דיזל.
 13. בעולם העסקים אין ואקום, גם אם חברה אחת או שתיים יפלו, השאר ימשיכו לעבוד ולספק את השירות. ככל שיתמעטו החברות כך יעלו המחירים. שלא לדבר על זה שלחלק מהיבואנים הגדולים יש חברות ליסינג משלהם.
 14. ה"חוויה" הזו מחזיקה משהו כמו שבוע, עד שמישהו פותח עליך דלת או שמפנקים אותך בחניה על אחד הפגושים, שלא לדבר על זה שזה קורה גם כשאתה יושב ברכב והצד השני לא מבין בכלל מה הוא עשה לא בסדר (נסה להסביר לו בלי לקבל דקירה) קיבלתי רכבי ליסינג חדשים מספר רב של פעמים, למעט העובדה שלא עישנו ברכב ושאני יכול לשמור על ניקיון הרכב כמו שאני רוצה זה לא ממש שינה לי. אני לא רואה היגיון כלכלי באיבוד אלפי שקלים ביציאה מהסוכנות, לפני כחודש חבר רכש לאשתו איביזה בת שנה עם 7000 ק"מ, הרכב במצב חדש, את השחיטה ביציאה מהסוכנות ספג הבעלים הקודם.
 15. לאחר מספר חודשים של בעיות חיבור ואיבוד מיקום עשיתי ארבעה דברים שככל הנראה ייצבו את המערכת: 1. החלפתי כבל 2. ביטלתי את האפשרות ל - Autolaunch (הפעלת האפליקציה בנייד מתבצעת רק עם חיבור כבל USB) 3. ביטלתי התראות (גם ככה אין לי עניין בקריאת מסרים תוך כדי נהיגה) 4. השארתי מיקום פעיל באופן קבוע
×
×
 • Create New...