Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לפני חקירה - בפגיעה בהולך רגל שהתפרץ לכביש.

שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, בן עמרם כתב:

בינתיים ההולך רגל לא תבע את החברת ביטוח, כך שאם הוא לא יתבע לכאורה לא אמור להופיע כלום.

האם ההצהרה שזה לא באשמתי, יעלה לי את מחיר הפוליסה?

פחות משנה מי אשם, חברת הביטוח שואלת אותך האם היו תביעות או לא היו תביעות.

כרגע אתה בוודאי מבוטח, לפני תום תקופת הביטוח שלך תתקשר אליהם ותשאל האם קיימת תביעה או לא, וכך תוכל לענות לחברת הביטוח החדשה שלך.

ידוע לי שאם עונים תשובה לא נכונה(וכל חברות הביטוח סתם שואלים את השאלה הטיפשית הזו הם רואים אותה מול העיניים בזמן ששואלים אותך) ואם ענית תשובה לא נכונה הם מייקרים לך את הביטוח.

לכן תברר לפני תום תקופת הביטוח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהוא יכול לתבוע גם שנים אח"כ, אבל בינתיים זה  לא יהיה כתוב בפרטי הביטוח,

ועל זה אני שואל במידה וזה לא מופיע, האם אני חייב לעדכן אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה ישאלו - ישאלו האם היו תביעות או ישאלו האם היו תאונות?

מהניסיון הלא מחייב שלי (שהוא בסה"כ אנקדוטלי, לא בדקתי את כל חברות הביטוח ואת כל הנציגים או תשובה מוסמכת אחרת), בנוגע לביטוח המקיף / צד ג' שאלו על תביעות, בנוגע לביטוח חובה שאלו על תאונות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברת הביטוח אומרים את האמת!!

הייתה תאונה שהסתיימה ללא אשמה שלך מצד המשטרה כי הולך הרגל התפרץ לכביש

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בשביל חבר, באותו ענין:

חבר שלי השאיל רכב מחבר לסידורים, בזמן הנהיגה הוא עשה תאונה,

השאלה האם כשהוא עושה ביטוח לרכב שלו והחברת ביטוח שואלת אותו האם הוא היה מעורב בתאונה, 

האם הוא צריך לדווח או שבגלל שזה לא מחייב אותו כלום, כי הרי הפוליסה לא על שמו אלא ע"ש בעל הרכב, אז הוא לא צריך לדווח?

עריכה אחרונה על ידי בן עמרם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה שלי למעלה לא משתנה.

חברת הביטוח בעת עשיית הביטוח לא בודקת

מתי היא בודקת?

נכון , כאשר יש מקרה של תביעה , כדי למצוא סיבה טובה לא לשלם.

לכן מספרים לה את האמת , גם אם זה יעלה קצת את הפרמיה.

כאן כנראה שזה לא יעלה את הפרמיה

• אהבתי 1

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.11.2020 בשעה 01:57, בן עמרם כתב:

שאלה בשביל חבר, באותו ענין:

חבר שלי השאיל רכב מחבר לסידורים, בזמן הנהיגה הוא עשה תאונה,

השאלה האם כשהוא עושה ביטוח לרכב שלו והחברת ביטוח שואלת אותו האם הוא היה מעורב בתאונה, 

האם הוא צריך לדווח או שבגלל שזה לא מחייב אותו כלום, כי הרי הפוליסה לא על שמו אלא ע"ש בעל הרכב, אז הוא לא צריך לדווח?

בהמשך לשאלת החבר:

במידה והוא לוקח רכב מחבר אחר, האם החבר צריך לעדכן את החברת ביטוח שיש לו נהג שנוהג ברכב שעשה תאונה בעבר (וגם אז הרכב לא היה שלו)?

תודה

עריכה אחרונה על ידי בן עמרם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הביטוח הוא לכל נהג והחבר עונה לגיל הצעיר ביותר המותר בנהיגה אין צורך

אם זה לנסיעה חד פעמית אין צורך

אם מדובר בחבר שישתמש ברכב באופן קבוע רצוי שכן.

• אהבתי 1

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.11.2020 בשעה 08:01, בן עמרם כתב:

עדכון:

ברוך ה' התיק נסגר ללא כל אשמה או שלילת רישיון.

שאלה:

אם אני עובר לחברת ביטוח אחרת, ושואלים אותי האם הייתי מעורב בתאונה, 

האם אני צריך לעדכן אותם או שבגלל שהתיק נסגר אין צורך לעדכן?

תודה

נהגוס,אני ממש שמח בשבילך לשמוע שהתיק נסגר ללא כל אשמה ושהצדק יצא לאור,לפי כל מה שנכתב כאן זה באמת נראה שהתאונה הייתה ממש בלתי נמנעת ואתה בתור נהג בסך הכול נקלעת למצב הזה,כי אתה זה שנסעת כחוק במהירות המותרת והולך הרגל הוא זה שרץ לכביש(ללא מעבר חצייה),וקפץ לך מול הרכב.

שוב,זה באמת נשמע שהתאונה הזאת הייתה בלתי נמנעת ומזל שהיו מצלמות שתיעדו את זה והראו שהולך הרגל הוא זה שקפץ לכביש(יש לך מושג מה מצבו עכשיו?הבנתי מהשרשור שהוא נפצע קל  עד בינוני).בכל מקרה,מזל שיצאת צודק אבל כמו שכתבו כאן,עדיף להתקין ברכב מצלמת דשבורד למקרים כאלה.

ותכלס,אין סיבה שחברת ביטוח חדשה תעשה לך בעיות אם תעדכן אותם על התאונה שלא קרתה באשמתך,כי התיק נסגר ואתה יצאת צודק.

מצטער בשבילך שהיית צריך לעבור חוויה כזאת ועוד כשאשתך ישבה לידך,רק בגלל חוסר האחריות של הולך הרגל שסיכן את עצמו.מקווה שאתם בסדר מהבחינה הזאת.

כמובן שמח גם על זה שלא שללו לך את הרישיון,אני מבין מהשרשור שאתה ממשיך לנהוג בלי בעיות(אני מדבר מבחינת הפחד שיכול להיות אחרי שעוברים חוויה כזאת,לא מבחינת שלילה שלא הייתה ובצדק לא הייתה),

כמו שכתבו לי כבר פעם בשרשור,נהג צריך להיות מיליון אחוז זהיר אבל הוא לא יכול לנהוג בכל נקודה ונקודה כאילו הולך רגל עומד להתפרץ לכביש,כי יש דברים שהם לא בשליטתו.

למרות הכל מקווה גם ממקרה כזה למדת להיות זהיר יותר אפילו שלא היית אשם,וכמו שכבר אמרו,תתשקול להתקין מצלמת דשבורד כדי לעזור לך בעתיד,בתקווה שלא תצטרך בכלל.

מקווה שתמשיך לנהוג בלי פחד אבל בבטחה ובזהירות ושרק תלמד מהמקרה(שוב,למרות שאתה לא אשם,אבל שתיקח מהחוויה הזאת את הדברים הטובים של ללמוד לצפות מקרים כאלה עד כמה שאפשר).

תמשיך להנות לשבת מאחורי ההגה ולנסוע,סע בדרכים טובות נהגוס!!!

עריכה אחרונה על ידי NEW10
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.11.2020 בשעה 22:00, NEW10 כתב:

נהגוס,אני ממש שמח בשבילך לשמוע שהתיק נסגר ללא כל אשמה ושהצדק יצא לאור,לפי כל מה שנכתב כאן זה באמת נראה שהתאונה הייתה ממש בלתי נמנעת ואתה בתור נהג בסך הכול נקלעת למצב הזה,כי אתה זה שנסעת כחוק במהירות המותרת והולך הרגל הוא זה שרץ לכביש(ללא מעבר חצייה),וקפץ לך מול הרכב.

שוב,זה באמת נשמע שהתאונה הזאת הייתה בלתי נמנעת ומזל שהיו מצלמות שתיעדו את זה והראו שהולך הרגל הוא זה שקפץ לכביש(יש לך מושג מה מצבו עכשיו?הבנתי מהשרשור שהוא נפצע קל  עד בינוני).בכל מקרה,מזל שיצאת צודק אבל כמו שכתבו כאן,עדיף להתקין ברכב מצלמת דשבורד למקרים כאלה.

ותכלס,אין סיבה שחברת ביטוח חדשה תעשה לך בעיות אם תעדכן אותם על התאונה שלא קרתה באשמתך,כי התיק נסגר ואתה יצאת צודק.

מצטער בשבילך שהיית צריך לעבור חוויה כזאת ועוד כשאשתך ישבה לידך,רק בגלל חוסר האחריות של הולך הרגל שסיכן את עצמו.מקווה שאתם בסדר מהבחינה הזאת.

כמובן שמח גם על זה שלא שללו לך את הרישיון,אני מבין מהשרשור שאתה ממשיך לנהוג בלי בעיות(אני מדבר מבחינת הפחד שיכול להיות אחרי שעוברים חוויה כזאת,לא מבחינת שלילה שלא הייתה ובצדק לא הייתה),

כמו שכתבו לי כבר פעם בשרשור,נהג צריך להיות מיליון אחוז זהיר אבל הוא לא יכול לנהוג בכל נקודה ונקודה כאילו הולך רגל עומד להתפרץ לכביש,כי יש דברים שהם לא בשליטתו.

למרות הכל מקווה גם ממקרה כזה למדת להיות זהיר יותר אפילו שלא היית אשם,וכמו שכבר אמרו,תתשקול להתקין מצלמת דשבורד כדי לעזור לך בעתיד,בתקווה שלא תצטרך בכלל.

מקווה שתמשיך לנהוג בלי פחד אבל בבטחה ובזהירות ושרק תלמד מהמקרה(שוב,למרות שאתה לא אשם,אבל שתיקח מהחוויה הזאת את הדברים הטובים של ללמוד לצפות מקרים כאלה עד כמה שאפשר).

תמשיך להנות לשבת מאחורי ההגה ולנסוע,סע בדרכים טובות נהגוס!!!

תודה לך! כתיבה מאד יפה!

באמת אני יותר לחוץ כשאני נוהג בתוך העיר, שמא יקפוץ לי מישהו לכביש.

ואני משתדל לא לנסוע ברחוב שנסעתי בזמן התאונה, כי מצוי שקופצים שם לכביש וזה די מפחיד אותי.

בקשר להולך רגל לא הצלחתי לתפוס אותו, אבל ממה שראיתי בעדות שהוא נתן למשטרה, הוא רק כתב שהיה במיון חצי יום, ואני מעריך שאם הוא היה נפגע או נפצע, הוא כותב את זה בעדות למשטרה.

מה שבטוח שאני נוהג יותר בזהירות מאז התאונה!

ותודה לך, ובעצם לכולכם על התמיכה והעזרה לאורך כל הדרך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בהמשך לעדכון על סגירת התיק במשטרה,

לפני שבוע קבלתי עם שליח כתב תביעה על נזקי גוף מהעו"ד שלו נגדי ונגד החברת ביטוח (חובה).

(אגב, בביה"ח שחררו אותו ללא כל בעיה. אבל הוא טוען שיש לו בעיות נוספות עם אישורים מרופא משפחה. ויש גם סתירה בין מה שכתבו בבית חולים בטופס שחרור לבין מה שכתב הרופא משפחה)

דברתי עם הסוכן ביטוח שלי, והוא טוען שהתביעה היא רק נגד החברת ביטוח (חובה)

ולא נגדי, והוא לא מבין מדוע צירפו אותי לתביעה.

האם קרה לכם דבר כזה שהוגשה תביעה גם נגד הנהג?

ואם אין דבר כזה, איך בית המשפט אישר את הצירוף שלי לכתב תביעה?

גם לא הבנתי, למה העו"ד שלו שלח לי את כתב התביעה ולא בית המשפט?

דבר נוסף, אין חתימה של פקיד בית המשפט במקום המיועד, האם זה אומר משהו?

תודה לכולכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שמדובר בהולך הרגל נזק הגוף שלו הוא כנגדך וכנגד חברת הביטוח החובה שלך.

מי שישלם בסופו של יום זו חברת הביטוח שלך.

תן לחברת הביטוח שלך לטפל בזה.

זה שהתביעה הגיעה דרך העו"ד של הנפגע תקין בהחלט.

• אהבתי 1

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל מקרה ברר מול חברת הביטוח מי עורך הדין המייצג אתכם וצור עמו קשר על מנת לקבל הדרכה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...