Jump to content

בן עמרם

 • פרסום הודעות

  15
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות בן עמרם

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עדכון: הלכתי לבוחן תנועה, ורק בקשו ממני למלאות טופס עדות עם פרטי התאונה (הבנתי שבגלל הקורונה הם לא מכניסים לחקירה אלא רק ממלאים טופס, וכך ראיתי בזמן שהייתי שם, שכל מי שבא לבוחן תנועה על תאונה, רק מילא טופס עדות ולא נכנס לחקירה) לאחר שמסרתי את הטופס, אמרו לי שכעת ישמעו את את גרסת הנפגע, ולאחר מכן יחליטו האם לזמן אותי לחקירה תחת אזהרה או שיסגרו את התיק. את הרשיון לא לקחו בשלב זה. אגב, לכל מי שטען שלא הגיוני שאדם נורמלי רץ לכביש, אז רק רציתי שתדעו שיש תיעוד של התאונה ממצלמות אבטחה, ורואים בבירור שהאיש רץ ומתפרץ לכביש. לגבי המהירות , זה נראה שנסעתי כחוק, אבל
 2. האיש כנראה מיהר וחצה את הנתיבים בריצה, ובגלל שהיה שיחים בין הנתיבים כנראה שהוא לא ראה את הרכב המתקרב. האיש גם לא הסתכל לפני שעבר הוא פשוט רץ ישר או אולי כשהאיש ראה את הרכב הוא בדיוק התחיל לחצות, והוא חשב שבריצה הוא יספיק לחצות כך אני משער
 3. תודה לך שאתה מרגיע אותי ומכוון אותי! מה את המתכוון במשפט הזה: המשטרה חרצה את דינה של ה"תיק" הזה ?
 4. העובדות הם כמו שכתבתי אבל יש לי כמה שאלות, לדוגמה יש עצים בין הנתיבים ולפי דעתי הם הסתירו את האיש שרץ לכביש מהנתיב הנגדי, השאלה האם כדאי להתייחס לזה או שאולי הבוחן יגיד לי, אז היית צריך יותר להיזהר כי יש שיחים וכו'... בקיצור יש כמה שאלות, האם כדאי לפרט בדיוק על המקום, ולבוא עם תמונות, ולהסביר מה היה או שעדיף פשוט לומר את מה שהיה, בלי פרשניות ותוספות אלא רק לומר שנסעתי רגיל והיא קפצה לכביש, וזהו.
 5. האם יש אפשרות שהרכב יהיה על שם האשה והביטוח יהיה על שם הבעל?
 6. שאלו אותי כבר בזמן התאונה שאלות כל שאי אפשר לשנות גרסה. השאלה האם עדיף לספר בפרוטרוט את כל מה שהיה? או פשוט לומר נסעתי כחוק ופתאום היא קפצה לכביש, וזהו? בלי להוסיף יותר מידי פרטים. מה הכוונה לשמור על זכות השתיקה? האם כדאי להשתמש בזה?
 7. דברתי עם עו"ד אחד, והוא טען שאם אני יכול לדחות את העדות אצל הבוחן לעוד שבוע שבועיים זה עדיף, וככל שהעדות רחוקה מהתאונה יש יותר סיכויים שלא ישללו את הרשיון? האם זה נכון? אני לא מבין את ההגיון בזה? שאלה נוספת, במידה ויש לי שלילה לחודש או חודשיים, האם מחיר פרמיית הביטוח עולה יותר? וכן האם זה נותן לי נקודות?
 8. זה גם מה שהיה אצלי, הבוחן לא הגיע רק אמרתי לקצין מה היה, ואמרו לי לבוא לשם מתן עדות. לגבי מצלמות, הסיפור היה בתוך כפר ערבי, כך שלא נראה לי שבעלי החנויות ישתפו איתי פעולה ויתנו לי מצלמות. נקודה נוספת, הקצין לא שלל לי את הרשיון, אלא רק אמר לי לבוא לבוחן לעדות, האם זה אומר משהו זה שהוא לא שלל לי במקום? האם זה נקרא חקירה תחת אזהרה אצל הבוחן או שזה סתם עדות? האם כדאי להשקיע וללכת לייעוץ אצל עו"ד? או פשוט לבוא לבוחן ולומר מה היה?
 9. השאלה מה הנפגע יטען לבוחן, כי אם הוא יטען לדוגמה שנסעתי מידי מהר, ויחליט גם להביא עדים, בשביל לקבל פיצויים מהביטוח, אז יש כאן גרסה שלי מול גרסה שלו, למי מאמינים בכזה מצב? איך הבוחן מחליט מי צודק?
 10. נסעתי בתוך רחוב מרכזי בעיר בצפון (על 30 קמ"ש), לפתע ללא התרעה מוקדמת איש התפרץ בריצה לתוך הכביש שלא במעבר חציה, וללא שהיה לי אפשרות לבלום (והיה בסמוך מעבר חציה), האיש נפגע ופונה לבי"ח במצב קל. לא היו עדים, חוץ מאשתי שראתה ומאשרת שזה מה שהיה. הקצין שהגיע שאל מה היה ולא לקח את הרישיון, אבל הזמין אותי לחקירה אצל בוחן תנועה, האם יש לכם מידע מה לעשות? ואיך אפשר למנוע שלילה של הרשיון? תודה
×
×
 • Create New...