Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, halperin96 כתב:

אני דיי בטוח שאתה טועה.

טוב, תשמע, אם אתה כזה בטוח... 

היום הממשלה תישב עם הקורונה ויסכימו על הנחיות שמתאימות לציבור הישראלי העדין נפש שלא מסוגל לוותר על מספר ימי שישי עם המשפחה. פרטים נוספים במהדורת חדשות של 20:00. 

זריקת זין של ישראלים הולכת להתפוצץ חזק בפרצוף. חו"ל אנחנו לא נראה עד 2022 אף מדינה לא תכניס תיירים ישראלים מוכי קורונה. בוא נקווה שלא נגיע לקריסת בתי חולים. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

כי הם גדלו אצל הורים שחינכו אותם מגיל 0 לזרוק זין. כנס לגן בגרמניה וכנראה תראה תמונה אחרת לגמרי. מה לעשות. 

לא מדויק. תראה את ניסוי המרשמלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

המדינה יכולה להשקיע הרבה יותר בחינוך, אכיפה של מה שמסוכן, שיפור תשתיות (לא בנית כבישים, אלא שינוי מבנה צמתים בערים, למשל), צמצום מכוניות בכבישים.

אבל גם פה יש קריצה. דוחות זה רווחי, לא?

ברור שבחלוקת המשאבים סיכוי טוב שיכלו לחלק אותם טוב יותר ולמנוע יותר תאונות דרכים, אבל ההקבלה שלי לקורונה לא הייתה על העניין הזה. ההקבלה שלי הייתה ששם כן נעשה מאמץ, ומושקעים סכומים אדירים של כסף כדי לאכוף רשימה אינסופית של חוקים.

עם הקורונה לא נעשה מאמץ דומה, אפילו לא קרוב, ומה שהכי אבסורדי שאם אנחנו מדברים על הקורונה כולה צריך לאכוף בערך שלושה חוקים כדי שהחיים פה ימשכו פחות או יותר, שלושה חוקים שאם לא אוכפים אותם מקבלים נזק כלכלי של מיליארדים. גם שלושה חוקים הממשלה פה לא יכולה לאכוף ולא מנסה לאכוף.

היו לוקחים כמה עשרות אלפי מובטלים, בשלושה חודשים ממרץ כבר היו הופכים אותם לפקחים מוסמכים.

היו לוקחים עוד כמה עשרות אלפי מובטלים מאזורים שונים בארץ והיו הופכים אותם לכלבי שמירה למפרי בידוד.

היו יכולים לעשות הרבה דברים. לא עשו כלום. רק דאגו לעצמם. 

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, ChemGuy85 כתב:

טוב, תשמע, אם אתה כזה בטוח... 

היום הממשלה תישב עם הקורונה ויסכימו על הנחיות שמתאימות לציבור הישראלי העדין נפש שלא מסוגל לוותר על מספר ימי שישי עם המשפחה. פרטים נוספים במהדורת חדשות של 20:00. 

לא לא,זה נורא פשוט.

יש בארץ מספיק בעלי מקצוע שניתחו את הציבור על סוגיו ויודעים איזה הנחיות ניתנות לביצוע ולאכיפה,כמה ואיך.

אתה יכול לבלבל את המוח על "כוסיות/עדיני נפש/זורקי זין" אבל זה הקהל שיש פה,ובתור ממשלה מתפקדת המתווה היה אמור להבנות בהתאם.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מי ירצה לעבוד כפקח ולהתעסק עם חכמולוגים  ברחוב בשמש כשהוא חייב להיות עם כפפות ומסכה כל היום, ככל הנראה בשביל משכורת מינימום, כשהוא יכול לקבל דמי אבטלה ולרבוץ בבית מול נטפליקס?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

ובכי ברמה של "אני חי בשביל ארוחת שישי עם המשפחה" זו זריקת זין מתקרבנת ישראלית קלאסית. ומה אם במקום וירוס היו נופלים טילים? מה אז? אנשים לא ישבו במקלטים וממדים פה?

הוירוס נראה רחוק לרבים, פחות מפחיד. באמת אין המון מתים. אז למה לשמור על הנחיות? 

בשבילך זה בכי,יש אנשים שחיים בשביל זה באמת.

זה סגנון חיים שאתה לא מכיר ומסרב להתחבר אליו ולהבין את האנשים האלה.

אבל במבחן המציאות אתה רואה מה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די עם ההתקרבנות שלך. אם אנשים היו מתים מהוירוס הזה כמו זבובים תאמין לי הציבור הישראלי היה יודע להסתגל מצויין "להנחיות שלא מתאימות לציבור הישראלי". תחסוך את זה ממני. 

לא שמים זין כי איבדו פחד מהוירוס, בטוחים שבהם זה לא יפגע, שזו מחלה של זקנים ושאר הסיפורים שאנשים מספרים על עצמם כדי שלא יצטרכו לפגוע בנוחות ובהרגלים שלהם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

מי ירצה לעבוד כפקח ולהתעסק עם חכמולוגים כנראה במשכורת מינימום כשהוא יכול לקבל דמי אבטלה ולרבוץ בבית?

הוא לא יקבל. קראת את החוק? יש מושג שנקרא "סרוב עבודה".
לא על כל עבודה אתה יכול לסרב. יש מספיק מובטלים שנכנסים לקטגוריה של "פקחי קורונה" פוטנציאליים. כלומר לא יכולים לסרב לעבודה כזו, ואם יסרבו אין כסף מביטוח לאומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

מי ירצה לעבוד כפקח ולהתעסק עם חכמולוגים  ברחוב בשמש כשהוא חייב להיות עם כפפות ומסכה כל היום, ככל הנראה בשביל משכורת מינימום, כשהוא יכול לקבל דמי אבטלה ולרבוץ בבית מול נטפליקס?

עוד רגע יספרו לך פה שאין משמעות לחיים בלי עבודה,גם אם היא חרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, halperin96 כתב:

עוד רגע יספרו לך פה שאין משמעות לחיים בלי עבודה,גם אם היא חרא.

שזה נכון ומגובה במחקרים פסיכולוגיים מכאן ועד הודעה חדשה. 

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ChemGuy85 כתב:

די עם ההתקרבנות שלך. אם אנשים היו מתים מהוירוס הזה כמו זבובים תאמין לי הציבור הישראלי היה יודע להסתגל מצויין "להנחיות שלא מתאימות לציבור הישראלי". תחסוך את זה ממני. 

ההתקרבנות לא שלי.

אלא תוצאה ישירה של המציאות.

תלמד לקבל אותה ולהבין שצריך להתמודד איתה ותחפש אשמים גם עוד שנתיים לא יעזור לך.

זה שאני רושם משהו לא אוטומטית משליך על החיים שלי.

לא הייתי בבית של ההורים בערך חודש וחצי-אז מה שרשמתי בוודאות לא תופס עלי.

Just now, ChemGuy85 כתב:

שזה נכון ומגובה במחקרים פסיכולוגיים מכאן ועד הודעה חדשה. 

כן בעיקר כשמדובר בלהסתובב מזיע ולריב עם מפגרים.

אתה מעייף.

לפני 3 דקות, farkash7 כתב:

הוא לא יקבל. קראת את החוק? יש מושג שנקרא "סרוב עבודה".
לא על כל עבודה אתה יכול לסרב. יש מספיק מובטלים שנכנסים לקטגוריה של "פקחי קורונה" פוטנציאליים. כלומר לא יכולים לסרב לעבודה כזו, ואם יסרבו אין כסף מבטיוח לאומי.

יביאו אישור מרופא שלא יכולים לבצע את העבודה או כל תירוץ אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
Just now, halperin96 כתב:

בשבילך זה בכי,יש אנשים שחיים בשביל זה באמת.

זה סגנון חיים שאתה לא מכיר ומסרב להתחבר אליו ולהבין את האנשים האלה.

אבל במבחן המציאות אתה רואה מה קורה.

במבחן המציאות אנשים לא מבינים את ההשלכות של המעשים שלהם. גם אם אתה "חייב להיות עם המשפחה בשישי" ואומרים לך שאם תפר את הסגר סיכוי גדול שאתה והמשפחה שלך תחלה ותמות בייסורים קשים, ומראים לך הוכחות ממקומות בעולם, סביר להניח שגם הישראלי הכי "ישראלי" היה יושב בבית כמו ילד טוב. אבל כשאומרים להם שזה מחלה שפוגעת בעיקר בזקנים ובעצם מדובר בשפעת עם יחסי ציבור, ברור שהם לא מסוגלים לא לראות את המשפחה בשישי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, halperin96 כתב:

הצחקת אותי.
מאות אלפי צעירים שאתמול היו מלצרים/ברמנים/עובדים בסלקום/מאבטחים וכו' פתאום ימציאו אישור מרופא שהם לא יכולים להסתובב ברחוב.
די מספיק עם השטויות האלה. אתם מחפשים סיבות למה לא. במקום לחשוב למה כן. למה כן זה אפשרי.

יש חוק. לא רוצים להסתובב ברחוב ולחלק דוחות? מעדיפים להשתזף בים? לכו תבקשו כסף מאמא לאבטיח.

יש לכם "דניקיזים"? אין בעיה, אל תחלקו דוחות, חלקו אלוני הסברה לאנשים שהולכים ברחוב בלי מסכה, ותסבירו להם על החשיבות של חבישת מסכה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקרבנות לא שלי.

אלא תוצאה ישירה של המציאות.

תלמד לקבל אותה ולהבין שצריך להתמודד איתה ותחפש אשמים גם עוד שנתיים לא יעזור לך.

זה שאני רושם משהו לא אוטומטית משליך על החיים שלי.

לא הייתי בבית של ההורים בערך חודש וחצי-אז מה שרשמתי בוודאות לא תופס עלי.

לך תסביר את זה לוירוס.

כן בעיקר כשמדובר בלהסתובב מזיע ולריב עם מפגרים.

אתה מעייף.

עבודה היא הרבה יותר משורת "נטו לתשלום" בתלוש. עבודה היא מסגרת. עבודה היא סיבה לקום בבוקר. עבודה היא תחושה שיש ממך ערך כלשהו לקהילה. בארצות הברית מצאו קשר בין עזיבת מפעלים לסין ובין התפוררות של קהילות, עלייה פשע, עלייה בצריכת סמים ואלכוהול, עלייה בגירושים וקיצור תוחלת חיים. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...