Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

התחושה שלי במדינה הזאת ובשרשור הזה בפרט היא שהפקידים הם הסמכות המקצועית והשרים שם רק ליופי להגיד "כן כן".. או שרק היועמש הוא פקיד כזה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היועמ"ש פקיד?! אתה לא מתבייש? הוא שליחו המיוחד של השליט העליון

כמו שראש המדינה הפורמלי הוא הנשיא ויש לו את ראש הממשלה שיבצע עבורו, לשליט העליון יש את היועמ"ש

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך. היועצים מייעצים והשרים (והח"כים) עושים מה שנוח להם ומתאים להם לקראת הבחירות.

בליצר הוא מהיותר חריפים שביועצים, לפי האמלק שהיה כאן נראה שהוא מיואש מהתנהלות הממשלה והציבור.

לגבי החיסונים - פורמלית הם פתוחים מגיל 35. מעשית לכולם, אפילו מחפשים מי שיבוא להתחסן לפני שהמנות מושמדות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

התחושה שלי במדינה הזאת ובשרשור הזה בפרט היא שהפקידים הם הסמכות המקצועית והשרים שם רק ליופי להגיד "כן כן".. או שרק היועמש הוא פקיד כזה?

אתה יכול לקרוא מה הוא אומר בדיוק. המומחים לא המליצו על שיטת סגרים שמשמשת ככפתור ריסטרט. גם מי שתמך בסגר לא תמך בו כמו שהוא נראה לאורך כל השנה האחרונה. זה גם לא שהסגרים לא עזרו לצמצם תחלואה. הם פשוט הפכו לכלי העיקרי שחוזרים אליו פעם אחר פעם.

Just now, sperial כתב:

בליצר הוא מהיותר חריפים שביועצים, לפי האמלק שהיה כאן נראה שהוא מיואש מהתנהלות הממשלה והציבור.

בהחלט אני גם חושב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

מי שמתווה מדיניות זה השר, מי שמייעץ בנושא זה הפקיד המקצועי.

אפשר לראות את העניין באופן מובהק בין שר האוצר כץ לבין פקידי האוצר.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, sperial כתב:

לגבי החיסונים - פורמלית הם פתוחים מגיל 35. מעשית לכולם, אפילו מחפשים מי שיבוא להתחסן לפני שהמנות מושמדות.

שוב, לא נכון.
אח שלי במסגרת העבודה הגיע לאשקלון לפני שלושה שבועות בערך, כשהתחילו הסיפורים על חיסונים המוניים ואמרו לו להסתובב וללכת, התחסן איתי לפני שבועיים בעודפים.
מכיר אנשים נוספים שהגיעו ואמרו להם שאין עדיין ואולי ינסו בערב.
מה שמביא אותי להודעה הקודמת - אנשים מתחסנים אם הם מצליחים במזל להגיע בזמן הנכון, או אם אומרים להם להגיע בהודעה שמסתובבת בפייסבוק או וואטספ.
לא כולם "לחוצים" על החיסון אבל כן יש המון שיירצו, רק תן להם תור והם יבואו. יש לי חבר שעמד איתי בתור לעודפים בהתחלה, אתמול חילקו בהרבה מקומות בירושלים עודפים והוא אפילו לא ניסה, אמר ברגע שיהיה לו תור הוא יילך, לא יקח סיכון להגיע ושיגידו לו שנגמר. עכשיו תחשוב כמה כאלה יש בכל המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, sperial כתב:

להפך. היועצים מייעצים והשרים (והח"כים) עושים מה שנוח להם ומתאים להם לקראת הבחירות.

היועץ מייעץ? תספר לו את זה, בינתיים הוא רק קובע לחברי הממשלה מה לא לעשות.

ואז כשיש חילוקי דעות איתו הוא גם קובע שלא יגן על ההחלטה בבג"צ (ובכך מפרסם "קול קורא" להגשת עתירה), ואחרי זה גם אוסר על חברי הממשלה שמישהו ייצג אותם בכלל באותו בג"צ.

זה לא סתם החלטה, זה גם החלטה וגם השתקה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב על מנכ"ל חברה שבא לרואה חשבון שלו (שאותו הוא גייס בעצמו אגב) ואומר לו, תנפח את הרווחים ב 50%.

תשנה את המספרים, אני המנכ"ל, אני אחראי, אני מחליט.

נראה לך שהרו"ח צריך לשנות את המספרים?

• מעניין 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אחת ההשוואות הפופוליסטיות והטיפשיות ביותר שאפשר לעשות כדי לייצר הקבלה כביכול לפעולה פלילית.

• אהבתי 4

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לפני שלושה שבועות החיסונים היו סגורים אפילו לבני 40.

המציאות דינמית..

דינמית או לא, אם אדם בן 28 יכנס לאתר של כללית הוא לא יקבל אפשרות לקבוע חיסון. וזאת עובדה, לא דעה.
אתה מצפה ממנו לבצע מרדפים אחרי עודפים כאילו אנחנו בברזיל?
*כמובן, אם הוא ידקור מישהו ויכנס לכלא הוא יקבל, כי אנחנו הומנים/פראיירים/טיפשים, מחק את המיותר בהתאם לדעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקומות בהם כל הבא - ברוך הבא, גם אם זה לא כתוב באפליקציה. היתה הודעה כזו של חבר פורום צעיר בשבוע שעבר, והיו אפילו פרסומים רשמיים בפייסבוק שבהם התחננו שאנשים יגיעו לקבל חיסון כי יש מרכזים עם ביקוש נמוך ומרכזים שבנויים לכך.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם לא ממש בא לי ללכת למתחמי חיסון, לעמוד בתור, עם עוד מלא מלא אנשים מסביב, אבל לא נולדתי ב-86 אלא ב-88?

כאילו אני לא יוצא מהבית חוץ מלהוציא את הכלבים (וגם זה רחוק מכל נפש חיה), קניות עושה במשלוחים והכל, ואז אלך לחכות בתור המוני בתקווה שיחסנו אותי בסוף?

• אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים - אי אפשר לדרוש שום דבר ממי שלא זכאי להתחסן בצורה רשמית . הבודדים הגדילו ראש והשקיעו מאמצים וזמן בחיפוש עודפי חיסון. אבל זה לא מה שצריך להיות.
אני חושש רק שברגע בו יבטלו פטור מבידוד למחוסנים, הצעירים יוותרו על החיסון בכלל.

• אהבתי 2

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...