Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 28 דקות, korola כתב:

אתה בטוח שהשכרת ציוד הגברה לאנשים פרטיים בבית זה חיוני?

האם זה במסגרת הפעילויות המותרות?  

חתונה זה אירוע שמותר לקיים היום

ולא רק שמותר. בניגוד להנחיות התקהלות במקום רגיל, בחתונה אפשר 20 בחוץ 10 בפנים גם היום

צריך לספק להם שולחנות כסאות וגם הגברה

לפי מוקד 104 מותר גם ריקודים כל עוד שומרים על מרחק ומסכות

אתה יכול להתקשר לבדוק

אהה וכן

אין כרגע אולמות אז מותר להתחתן בכל מקום שרוצים חוץ מעסק שאסור לו לעבוד

אבל אני בכלל לא מסתכל על עוד אירוע שנכנס

אני מסתכל על מגמה

והיום קבלתי כמות טלפונים שמראה שאנשים מתחילים לשנות משהו בתפיסה ולא מעניין אותם כבר אם יש סגר או מוטציה או מחלה

אנשים מתחילים לארגן אירועים בקצב יותר גדול ממה שהיה עד לפני כמה ימים

לפני 13 שעות, m3x7r3m3 כתב:

1140 ומשהו היה אתמול, ירידה קלה שלפחות חלקה מוסברת בעליית המתים

אתמול היו 1195 

שלשום היו 1230

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להתבזות. יש קלפי . רק לשים את הפתק הנכון.
זה נושא אחר אבל כנראה החילוני היהודי הוא מיעוט או בדרך לשם. לפחות עפ נתוני הגיוס, פילוח תלמידי כיתה א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעדכן. אבי והמטפלת קיבלו אתמול מנה שניה.

לאבא יש כאבים באיזור הדקירה.  כאבים בשלד.

וחום קל. וחולשה.

למטפלת יש גם כאבים באיזור הדקירה. כאבים בשלד.

וחום 39 מעלות. לקחה הקמול ונחה. גם לה יש חולשה.

אחות של המטפלת שחוסנה השבוע.

היה חום הקעות וחולשה בגוף. היום מרגישה שיפור.

אם היו  עדכונים העדכן.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי את החיסון היום (מנה ראשונה).

בינתיים לא מרגיש כלום, אבל איכשהו יש לי רצון עז להצביע ביבי 

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כל המומחים מראים את הגרף של הירידה בחולים בני 60+ אבל לא אומרים מה הגילאים של החולים הקשים

אם יבואו ויראו שכמעט ולא מגיעים חולים קשים בני 60

זה יעודד את הצעירים ללכת להתחסן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

קיבלתי סופסוף גישה לאופטופיק (150 הודעות) אז אשתדל להצטרף לשרשור הקורונה :)

גר בהולנד

אבא של זוגתי נדבק בקורונה, בגלל שהייתי אצלם סופ"ש שעבר, מאז אני בבידוד ומחר בבוקר נבדק.

אבל מה שמוזר (עבורי) זה שאשתו ואחת מהבנות שלו לא נבדקו למרות שהם גרים ביחד/חלקו מיטה עד שאובחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק את נהלי משרד הבריאות ההולנדי. בארץ הם היו נכנסים לבידוד ונבדקים לפחות פעם אחת, קרוב לודאי פעמיים (בכניסה לבידוד וביום התשיעי לאחר המגע האחרון עם המאומת, על מנת לצאת מהבידוד ביום העשירי). אבל במדינות שונות יש נהלים שונים, ולפי worldometers בהולנד בוצעו - יחסית לאוכלוסיה - בערך שליש מספר הבדיקות שבוצעו בישראל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהולנד הנהלים לא כלכך קשוחים (לטעמי לפחות)

חולה מאומת יכול לצאת מבידוד לאחר 24 שעות ללא תסמינים, ללא בדיקה שלילית.

בני המשפחה נבדקו 5 ימים לאחר שהתסמינים שלו התחילו ויומיים לאחר האבחון שלו, יצאו שליליים ויצאו מבידוד.
זוגתי (הבת שלו) נבדקה לפני יומיים ויצאה שלילית והמשיכה את הבידוד, נבדקה פעם נוספת היום ומחכים לתוצאה ואני מחר נבדק ונשארתי בבידוד כל השבוע גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Blaz00r היתה כאן שוב תקלה, הפעם במיזוג אוטומטי של הודעות,  משני שרשורים שונים.

@MarcNL אז זהו, שאצלנו הבידוד הוא השלמת 14 יום מיום המגע האחרון, זה לא מחייב בדיקה אבל כל אחד זכאי לבדיקה (גם אם זה מצריך, פרוצדורלית, הפניה של רופא. זה כבר תלוי בכמה פרמטרים). אפשר לקצר ל-10 ימים אבל זה מחייב 2 בדיקות, אחת בסמוך לכניסה לבידוד והשניה ביום ה-9, עם מרווח מינימלי 24 שעות בין הדגימות. הנוהל הזה מחייב הרשמה באתר משרד הבריאות והשחרור מבידוד נעשה אוטומטית עם קבלת תוצאת הבדיקה השניה.

תשובות מגיעת בארץ בד"כ תוך 24 שעות, ואם הדגימה נלקחת במקם הנכון אז הרבה פעמים תוך 8-12 שעות.

גם שחרור מאומתים הוא אחרי 10 ימים שכוללים לפחות 3 ימים ללא תסמינים. לחולים עם מערכת חיסון מוחלשת זה המינימום 20 ימים ובדיקה שלילית.

לגבי הדבקות של מגעים קרובים - התנהגות הנגיף הזה מוזרה מאד. נתקלתי באנשים ששהו שעות בקרבת חולים שאומתו למחרת, אמנם עם הגנת מסכות, ולא נדבקו. לעומת זאת אנשים שנדבקו במגע מקרי יחסית קצר (גם עם מסכות). 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Blaz00r כתב:

לא היתה שאלה בהודעה שלו…

אה הבנתי. כנראה הוא התכוון נדבקו ולא נבדקו.

אכן, טעות שלי.

@sperial, בהולנד זה ממש אחרת, קודם כל הבידוד הוא יותר כמו המלצה כי אף אחד לא בודק, קשה לי להאמין למשטרה יש גישה למסד הנתונים של החולים המאומתים או של מי שהיה בקשר עם מי שהיה בבידוד. 

ההמלצה הרשמית למי שהיה בקשר עם חולה מאומת היא להמתין בבידוד 5 ימים ואז להיבדק, אם יש בדיקה שלילית, יוצאים מיידית מבידוד.

כיום נבדקים ומקבלים לרוב תוצאות תוך 24 שעות.

יש גם בדיקות מהירות שמקבלים תשובות תוך 4 שעות (השיא שלי שעה וחצי), אבל זה לא בדיקת PCR רגילה אז היא לא מתאימה למי שהיה במגע עם חולה מאומת.

עריכה אחרונה על ידי MarcNL
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...