Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליאון קופרה משומשת או מאזדה 3 חדשה

מתן רביב
 שיתוף
עוקבים 13

פוסטים מומלצים

שלום קוראים לי מתן אני חדש פה :)

רציתי להתייעץ לגבי רכישת רכב , מעניין אותי ביצועים ויופי של הרכב בעיקר....כמובן שגם נוחות טכנולגיה ואני רוצה לדעת לגבי מה הכי משתלם והכי אמין

אני רוצה לקנות ככל הנראה אחד מהשניים :

1.לאון קופרה 2016 - בין 40 - 70 ק"מ הטווח מחירים שלה היא בין 135 - 160 למיטב הבנתי - הפחד שלי לגבי הקופרה שהמחירון שלה יצנח מהר ושאני אמצא את הרכב מהר, או שנסעו ברכב בצורה פראית ואימצו את המנוע , שיפורים שהיו ואי אפשר לדעת. (הסוכנות אמרה לי שאני אקבל מחירון פחות 5000שקלים מתי שארצה להחזיר את הרכב)

2.מזדה 3 ספיריט 2020 - חדשה מהחברה במימון עם אפשרות להחליף את הרכב במחירון לאחר 3 שנים

אשמח לעוד הצעות תודה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

לא יודע מה מסובך להבין. בן אדם שרוצה רכב ספורטיבי לא מתלבט בינו לבין משפחתית ובוודאי לא מעלה שאלה על התלבטות "שווה" לכאורה בפורום. שזה מה שעלה.  אם השיקול כלכלי, כל הפרטים ידועים - הקופרה בכלל לא היית

אם זאת ההתלבטות שלך, לך על המאזדה, אין לך מה לעשות עם הקופרה.

כי אם אתה מוכן להתפשר על מאזדה 3 - קופרה זה לא בשבילך כי זה בשביל מי שלא מוכן להתפשר על משהו אחר.

שני הרכבים שונים לגמרי.
אם הכוח של מאזדה 3 מספיק לך, במקום קופרה ( שזה רכב משמעותית יותר מהיר, חזק אבל פחות נוח ויותר יקר לתחזוקה, בעיקר ביטוחים ), תשקול לאון FR. יש עם מנוע 1.4 עם 150 כ"ס ויש מנוע 1.8 עם 180 כ"ס ( בשנתונים שונים ).
תברר באוטו דיל או טרייד מוביל גם לגבי הרכבים וגם לגבי המימון.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אלך על סיאט אז קופרה הרבה יותר מדברת אלי , עכשיו אצלי זה לא שחור ולבן כי אני יודע שההבדלים בכוח של הקופרה והמזדה הם גדולים אם המחירון של הקופרה בעייתי וקשה למכור את הרכב אלך על המזדה אלו נתונים שארצה לדעת

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • zvit שינה את הכותרת ל"ליאון קופרה משומשת או מזדה 3 חדשה"

תבדוק עלויות ביטוח לפני שתרכוש - יש לי הרגשה שהביטוח של הקופרה יהיה יקר בהרבה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • zvit שינה את הכותרת ל"ליאון קופרה משומשת או מאזדה 3 חדשה"

אני ממליץ לך לשקול לאון 1.8. תקבל את העיצוב של הלאון (לדעתי מראה הרבה יותר "קרבי" וספורטיבי מהמאזדה) וגם ביצועים טובים יותר מהמאזדה 3.

ברור שקופרה זה עולם אחר, זה רכב ספורט ולא רכב משפחתי כמו הלאון 1.8 והמאזדה, אבל עם זאת גם עלויות האחזקה יהיו גבוהות יותר, ולדעתי גם קשה יותר למצוא רכבים כאלה שמורים. בד"כ אותם אנשים שקונים רכבים כאלה די מתעללים בהם לדעתי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להשוות בין הקופרה למאזדה, מצד אחד האצ'ית ספורטיבית מול רכב משפחתי. רכב יקר לתחזוקה מול כלי עם אחריות חברה ותג אמינות גבוה...

המאזדה לא קרובה לליאון לא בכוח ובתאוצות ולא בזמינות הכוח ומצד שני תיתן לך שקט בלי דרמות ובלי מוסכים, תקבל רכב חדש ומהנה מאוד לנהיגה ביחס לקטגוריה אבל בטח לא רכב ספורט, יציב אבל לא ספורטיבי, מהנה לנהיגה אבל לא מכונית מסלול וזה בדיוק מה שכן תקבל מהקופרה יחד עם עלות ביטוח בשמיים וחוסר ודאות לגבי הכניסה הבאה שלך למוסך.

אם אתה רוצה משהו באמצע אתה כן יכול לשקול סיוויק 1.5 טורבו שתיתן לך יותר כוח מהמאזדה שיהיה זמין בסל"ד נמוך יותר ואם תסכים להמתין גם תוכל להזמין כזו עם גיר ידני (למרות שאולי תהיה היחיד בארץ עם כזו ואז תתקשר אלי כשתרצה למכור אני כבר אקח אותה ממך)...

לסיוויק של בולמים אדפטיביים ומערכת היגוי לא ליניארית בהחלט מהנה ששותלת אותך לתוך הפנייה ועדיין יהיה לך רכב חדש תחת אחריות.

נקודה למחבה לגבי ההונדה היא שישנה שמועה עיקשת שבחו"ל מי נוהג עליה אגרסיבי נאלץ להכנס להחלפת שמן מנוע כל 7500 ק"מ אבל היבואן בארץ ומוסכי השירות לא מכירים בדבר הזה ולא יחליפו לך שמן ללא צורך (מניסיון של רכב כזה במשפחה).

עריכה: 

לפני כמה חודשים עמדה סיוויק R יד ראשונה עם 20K במגרש של אוטוסנטר בנס ציונה, שווה לך להרים צלצול אולי היא עדיין זמינה, אם כן היא יכולה להכנס לך בתקציב ותלעס כל ליאון קופרה על המסלול ומחוצה לו...

עריכה אחרונה על ידי Roycohen1979
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אולי fk2 אפשר למצוא במחיר הזה . אבל לנהוג ברכב הזה לא במסלול זה רועש ולא נוח  . לא הייתי ממליץ על fk2 .

תעשה נסיעת מבחן ברכבים שאליהם אתה מתכוונן .

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש כרגע ביד 2 סיוויק R למכירה מודל 2017 עם 310 כ"ס ב179000 שקל ו14000 ק"מ על השעון, זה לא שהליאון היא שייטת כבישים נוחה ומפנקת...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את הכסף, אתה צעיר, נוסע בעיקר לבד ואוהב לנהוג - לך על קופרה. חיים רק פעם אחת. אם יש לך משפחה וילדים - מאזדה 3. פשוט

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת ההתלבטות שלך, לך על המאזדה, אין לך מה לעשות עם הקופרה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

I'll take your brains to another dimension

Pay close attention

Subaru BRZ | Suzuki Ignis Sport | PCR Jaguar 2000 100cc

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם אתה מוכן להתפשר על מאזדה 3 - קופרה זה לא בשבילך כי זה בשביל מי שלא מוכן להתפשר על משהו אחר.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות ונוחות - מזדה

מוסכים ביטוחים אחזקה יקרה וביצועים - קופרה

קח בחשבון בקופרה שזה מתחיל ב160 ואתה צריך ישור קו צמיגים וכו בעוד הרבה אלפים, אם יש לך כיס עמוק לך על זה.

PEUGEOT 206XS

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 31 דקות, motek כתב:

סלח לי, לא הבנתי מה הקשר.

zvit ענה, אבל ארחיב בכל זאת.

הקופרה היא הוט האץ', מצמרת הקטגוריה. לא הכי טובה לדעתי, אבל בהחלט בצמרת, עם יכולות ספורטיביות מוכחות. המאזדה 3 היא בסך הכל מכונית משפחתית. לא רעה, אבל עדיין מכונית משפחתית. פחות חדה מהדור הקודם. אם אתה מתלבט בין מכונית משפחתית מן השורה למכונית ספורטיבית מצמרת הקטגוריה שלה, סימן שהיכולות הספורטיביות שלה לא מספיק מעניינות אותך. לכן, אין במקרה שלך שום הצדקה לשלם אקסטרה בביטוח, צריכת דלק ועלות טיפולים וחלקים בשביל משהו שלא תנצל.

לפני שתקפוץ שוב - זכותך, זכותך המלאה (וזכותו של פות"ש). זכותכם גם לקנות מיאטה ולקחת אותה לשטח או לקנות רנגלר רוביקון ולקחת אותו לפצאל. 

• רעיון טוב! 3

I'll take your brains to another dimension

Pay close attention

Subaru BRZ | Suzuki Ignis Sport | PCR Jaguar 2000 100cc

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם @RK המרחק כל כך גדול, שרק ההצבה של שניהם בגלל שהם באותו תג מחיר בערך היא הזויה (בערך כמו לקחת מיאטה לשטח).

אגב אתה צודק שהיא מרגישה פחות חדה, אבל בפועל היכולות עלו (משווה דור 3 לדור 4, לא נהגתי מספיק ב-3.5 כדי להשוות)

אגב @Roycohen1979 ה-3 בהחלט ספורטיבית, אולי המשפחתית הכי ספורטיבית מחוץ להוט האצ' ו-308GT (עדיין מוכרים אותה?)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...