Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב משפחתי עד אזור 40 אלף ש"ח

אבי120043
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

לאור התרחבות המשפחה אנחנו מחפשים משפחתית - עד 40 אש"ח. פרמטרים חשובים: אמינות, נוחות נסיעה.

מיועד לזוג + 3: תינוק ו2 ילדים בגילאי 6-7

נוסעים כ30 אלף ק"מ בשנה. הרוב בינעירוני.

שכן שלי מוכר את הקרוז סדאן של אמא שלו - אישה מבוגרת שנסעה רק לסופר ובחזרה. הרכב שנת 2013, 28000 ק"מ (לא שכחתי אפס), ללא תאונות וטיפולים רק במוסף המרכזי. והוא רוצה עליה 23 אש"ח. אני גם מכיר את הבן אדם והוא אמין.מה כדאי לבדוק מעבר והאם בכלל העסקה משתלמת?

אשמח להמלצות כן, לא ומה כדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו דיל חלומי למצוא אוטו כ״כ ישן וזול בלי תאונות ועם קילומטרז׳ כזה. אפילו אם זה קצת מעל המחירון. אבל אין לי דעה ספציפית לגבי קרוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן אמין או לא אני מציע לך לא לוותר על הבדיקה של הרכב לפני הקניה, היו כבר סיפורים. מעבר לזה אם הרכב יוצא תקין בבדיקה ועם נתונים כאלה טובים בהחלט שווה לשלם מעט מעל המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה דגם של הקרוז מדובר?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוז מנוע אומוספרי עדיפה מבחינת אמינות על דגם הטורבו, היא כן כבדה ומאוד צמאה אבל מצד שני אתה מקבל רכב גדול ומרווח עם 28 אלף קילומטר בסכום מגוחך.

קח לבדיקה בכל מקרה בשביל השקט הנפשי ובשביל למנוע עניין של ריבים בין שכנים אם פתאום שובק לך הגיר או נדפק משהו במנוע ואם הכול תקין תסע לשלום, במחיר כזה לא בטוח שתמצא משהו יותר ובטח לא בכזה קילומטראז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...