Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש/יד שניה — קודיאק/קארוק/אטקה - מבולבל

דוידוס89
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי מקצוענים, כבר הלכתי לאיבוד ואני חייב את עזרתכם. 

מתכנן לקנות רכב במימון של הלוואת בלון עם פריסת תשלומים של עד 2,000₪ בחודש.

מה ההבדלים העיקרים(בנושא הכלכלי והפסד הכסף)  בין רכב חדש מהיבואן לבין רכב יד 2. 

מהחישובנים שלי ההבדלים לא גדולים אם לוקחים את כל המשתנים אבל רציתי לשמוע את דעתכם.

שאלה שניה :

משפחה+2 ילדים. 

מתלבטים האם ללכת על סקודה קודיאק הדגם הכי פשוט (180K) אוהבים את הנראות שלו.

או סקודה קודיאק - גם נראות דומה ויפה אבל בדגם פרמיום עם כל התוספות(אותו מחיר 180K)

או בכלל ללכת לכיוון של סיאט אטקה fr מחיר 160K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם לא זקוקים למרחב שמקנה הקודיאק, אז ממליץ ללכת על האטקה fr שגם תחסוך לכם הרבה כסף וגם תפנק אותכם בהרבה יותר איבזור מאשר תקבלו בקודיאק הבסיסית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול יש התלבטות בין הFR לבין הקודיאד פרמיום.

אפשר להגיד שהם דיי תאומות.

אבל האם זה שהסיאט הולכת לעבוד מתיחת פנים ב2021 זה משהו שכדאי לי לשקול בחישוב ? יפגע בערך ? מה דעתכם ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודיאק ואטקה ממש לא דומות, מניח שהתכוונת לקארוק, הסקודה מרגישה ונראית הרבה יותר איכותית מהסיאט, לגבי ההפסד הכספי, רכב חדש אף פעם לא משתלם ולא כלכלי, מכרתי לפני חודש קארוק 2019,הפסדתי במכירה 60K ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של אטקה fr בת ארבעה חודשים, והספקתי עד היום לגמוע 20,000 ק"מ איתה. אחרי סקר שוק מקיף שעשיתי, לדעתי האטקה בגרסת ה fr נותנת תמורה מעולה לכסף. רשימת האבזור היא פשוט בלתי נגמרת: בקרת שיוט אדפטיבית שומרת מרחק, בקרת זחילה בפקקים, תיקון אקטיבי של סטייה מנתיב, התרעה על רכב בשטח מת, חניה אוטונומית שעובדת מעולה, אוטו Hold, אור גבוה אוטומטי, חישני גשם ותאורה, חיישני חניה היקפיים, מצלמת רוורס מקורית עם בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור, תאורת כניסה במדרכות, תאור לד עוקבת פנייה, קוקפיט דיגיטלי, קישורית אנדרואיד אוטו ואפל שעובדת מעולה, חלון גג פנורמי ענקי, בקרת אקלים מפוצלת, רמקולים ביטס, ולדעתי פספסתי עוד דברים.

אני בספק אם יש רכבים נוספים במחיר הזה שמציעים כל כך הרבה אבזור במחיר יחסית אטרקטיבי. 

המנוע יחסית חסכוני, עם בקרת ניתוק צלינדרים בשיוט, וצריכת דלק בינעירונית ממוצעת של 1/18 ועירונית של 1/12. 

בצלחה בבחירה.

עריכה אחרונה על ידי david1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...