Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית מזגן סיאט איביזה 1.2 TSI 2016

ifrah
שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

יש לי סיאט איביזה שנת 2016 60 אלף קילומטר. 

המזגן הפסיק לקרר אז מילאתי גז  ואחרי שבוע שוב הפסיק לקרר.

הלכתי למוסך שאמר לי שכנראה זה החלק הפנימי ושצריך לפרק את הכל כדי להגיע לשם. רוצה בסביבות 4000 ש"ח !

השאלה שלי היא איך יכול להיות שהחלק הזה הלך אם כשאני ממלא גז מחדש המזגן עובד כמו שצריך ? לי זה נשמע רק כמו נזילה פשוטה שניתן לתקן.

מה אפשר לעשות כדי לא ליפול לפח של המוסכניקים  ? אשמח לקבל עזרה. זה די דחוף . תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגז במע' המזגן נמצא בלחץ כך שהוא יכול לדלוף גם מחריר קטן.

צריך מקצוען שמבצע בדיקות של דליפות ושיאתר במדויק את מקור הדליפה

והאם אכן בוצעו בדיקות כאלו?

דליפות גז עלולות להיות רק מונטיל שירות (זול לתיקון) וגם מחלקים יקרים

עם הרבה עבודה כמאדה פנימי, מדחס, צנרת, חיבורים, מעבה ועוד.

מי המוסך והיכן שהיית בו?.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במקום שמתמחה במיזוג בחדרה. 

הוא מילא קצת גז ובדק עם תאורה. אמר שזה מהיחידה הפנימית וצריך לפרק את החלקים במנוע בשביל להגיע לחלק הזה.

בסביבות 4000 ש"ח .

נשמע לא אמין בכלל . מה אפשר לעשות ? ללכת למוסך מורשה ? יש מקום שאתה ממליץ עליו בין נתניה לחיפה ?

עוד שאלה אם ממלאים גז המזגן חוזר לעבוד. זה לא אומר שהנזילה היא מאחד הצינורות ? אם זה היה מהיחידה הפנימית המזגן לא היה עובד בכלל גם אחרי מילוי גז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי באיביזה 2014 הייתה אותה הבעיה, גז בורח.

לאחר כמה ניסיונות כושלים לאתר את מיקום הבריחה הוחלפה כמעט כל מערכת המיזוג.

תלך לקבל חוות דעת במקומות נוספים. לשלם 4000 שקל בתור סיפתח זה רעיון לא כל כך מוצלח, אם בכלל יש צורך.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ifrah כתב:

הייתי במקום שמתמחה במיזוג בחדרה. 

הוא מילא קצת גז ובדק עם תאורה. אמר שזה מהיחידה הפנימית וצריך לפרק את החלקים במנוע בשביל להגיע לחלק הזה.

בסביבות 4000 ש"ח .

נשמע לא אמין בכלל . מה אפשר לעשות ? ללכת למוסך מורשה ? יש מקום שאתה ממליץ עליו בין נתניה לחיפה ?

עוד שאלה אם ממלאים גז המזגן חוזר לעבוד. זה לא אומר שהנזילה היא מאחד הצינורות ? אם זה היה מהיחידה הפנימית המזגן לא היה עובד בכלל גם אחרי מילוי גז.

אני לא בקיא בתקלות מיזוג, עם זאת מניסיון עבר היסטורי עם גולף 4, החלפת יחידה פנימית היא עסק יקר מאיר שכן יש לפרק את הדשבורד בכדי להגיע אליה, כלומר העבודה הופכת את העסק ליקר מאוד. 

במידה והרכב הוא יד 1, ניסית לברר עם צ׳מפיון מוטורס האם יסכימו להשתתף בחלק מעלות התיקון כמחווה של רצון טוב? אמנם הרכב אינו באחריות אבל ברכב בן 4 שנים אתה ׳לא אמור׳ לסבול מכס את תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דליפות גז ממאייד מזגן [ יחידה פנימית ] היא תקלה נפוצה בדגמי VAG . היצרן לא לוקח אחריות מעבר לשנתיים אחריות.  לאחר פירוק הדשבורד יש אפשרות לפרק את היחידה הפנימית ולהחליף את המאייד בחלק תחליפי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גז המזגן יכול לדלוף מכל מקום במע'.

אני ממליץ לך מאוד על המומחה למכוניות קונצרן פולקסווגן,

רון ב"מוסך רון" שברח' ישראל ב"ק 18 ת"א, טל' 053-8094403

וכמובן שתאם איתו מראש את בואך.

מגיעים אליו גם רבים ממקומות רחוקים בארץ.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...