Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עם אופי ספורטיבי סביב 230K - ג'וליה, GTI, קופרה ?

BZAF
שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, mcshmupi כתב:

האם הצליל ב308 זה דיל ברייקר (למי שזה חשוב לו)?
תיאורטית, הייתי רוצה אחת אבל הקטע של צליל מהרמקולים (וכלום בלעדיהם) די מרתיע אותי.
אגב, ממש ליסינג? לפוקוס שלי למשל יש צליל  שאפשר להגדיר כחביב (מנוע, מהאגזוז אין כלום). לא ספורטיבי אבל גם לא אוקטביה. 

בטוח לא דיל ברייקר שכן זה ההוטהאצ'  החביבה עלי וכמעט קניתי אחת [בסוף הלכתי ALL THE WAY עם מיאטה]

הסאונד מהרמקולים במצב ספורט חמוד, אבל עצם הרעיון שיש מצב ספורט מציק לי

אני קונה רכב ספורטיבי אני רוצה "מצב ספורט" כל הזמן

בלי המצב ספורט אין שום סאונד

אני דווקא ממליץ על N, יש אחת ביד2 חדשה ב 194, בטח אפשר להוריד, אחלה רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 10 דקות, avnercohen כתב:

יש לך המון אופציות בתקציב הזה, אני במקומך הייתי מתלבט בין רכבים אחרים לגמרי.

קודם כל יש לך את האוקטביה RS (חדשה)שנכנסת לך בתקציב, ואני מאמין שכולם יסכימו איתי שזה רכב ספורטיבי.

דבר שני יש לך את הסואבארו BRZ שאתה יכול לקנות ב 190 אלף ש"ח את הגרסה הידנית ואז נשאר לך 40 אלף ש"ח עודף לבזבוזים.

לאון קופרה לפי מה שאני יודע לא נכנסת לך בתקציב, המחיר שלה הוא 250 אלף שקל, אבל אתה בהחלט יכול לנסות לחפש 2018 או 2017 במצב טוב ואז, להשאר עם עודף.

תבדוק גם לגבי AUDI S1 (לא בטוח שהחדשה תכנס לך בתקציב, אבל בשוק היד2 מאמין שתמצא).

אתה מכיר מישהו שקנה brz ב 190 או שיש לך דרך אחרת לבסס את זה שיש 10K הנחה?
לאון קופרה לא עולה 250. או שאתה מבלבל עם האטקה או שאתה מתייחס לדגם הבא שעוד לא הוצג?

s1 לא מתאימה, הוא פות"ש לא רוצה ידנית

לפני 2 דקות, Morningstar כתב:

אני דווקא ממליץ על N, יש אחת ביד2 חדשה ב 194, בטח אפשר להוריד, אחלה רכב

כבר אין

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, mcshmupi כתב:

לאון קופרה לא עולה 250. או שאתה מבלבל עם האטקה או שאתה מתייחס לדגם הבא שעוד לא הוצג?

s1 לא מתאימה, הוא פות"ש לא רוצה ידנית

כבר אין

צודק, BRZ ידנית עולה 200,000 ש"ח. עדיין נכנס לפות"ש בתקציב. האוטומטית 210,000

לאון קופרה 2020 עולה 231,000 ש"ח לפי מה שאני רואה באינטרנט (זה לפני תוספות, אז קח בחשבון את הסכום שאמרתי, 250 אלף שקל - שזה גם היה מחיר הרכב שנה שעברה מהסוכנות)

עריכה אחרונה על ידי avnercohen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קןפרה כמותג עצמאי כבר משווק את הלאון בעולם

אני מניח שתגיע לארץ בתחילת 2021, לאור זאת הסיאט קופרה לאון שנמכרת בסוכנות מוצעת בהנחה לא קטנה.

הייתי שם ביום ו' וקיבלתי הצעה של כ 10% הנחה

זה אכן רכב שאני שוקל ברצינות

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאון קופרה הנוכחית היא הכי הרבה כ"ס לשקל שניתן להשיג כחדשה היום, ואם היא בצבע בהיר היא הכי 

image.thumb.png.377fad343006dc9033f3e710feb96b0d.png

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר התלבטות - למרות שבהתחלה כיוונתי להוט-האץ' , סגרתי על האלפא ג'וליה. הנימוקים:

- מבחינת המשפחה היא קצת יותר מתאימה   (היא סדאן קטנה. למרות שאנחנו 4 נפשות, אני 90% מהזמן נוהג לבד, כך שזה טוב משתי הבחינות).

- תזמון ומחיר.... אלפא יצאה בדיוק עכשיו עם עדכון הדגם. המחירים של כל הדגמים הוזלו ב ~ 30-40 אלף ש"ח מהעבר (אם כי לא ניתן להשוות היות והמפרטים שונים). דגם הכניסה של הג'וליה הוא די "ערום". לעומת זאת הדגם השני בהיררכיה (ג'וליה מונזה) כולל כבר דרגת בטיחות 7/8 עם בקרת שיוט אדפטיבית, גג פנוראמי, חישוקי 18 אינץ,  2 אגזוזים במקום 1 בדגם כניסה, שידרוג מערכת המולטימדיה וכו'. כמו כן האריכו אחריות באלפא מ 2 ל 3 שנים.  קיבלתי הנחה נוספת יפה של כ 25K על דגם זה, מעבר למבצע, ועמדתי פחות או יותר בתקציב.

מודה לכולם על חוות הדעת המועילות ! 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.5.2020 בשעה 12:20, mcshmupi כתב:

אני קניתי ב-195 על הכביש כולל איתוראן בלי גרם של מו"מ.

190 הוא לגמרי מחיר ריאלי.

*וברכות לפות"ש

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, BZAF כתב:

לאחר התלבטות - למרות שבהתחלה כיוונתי להוט-האץ' , סגרתי על האלפא ג'וליה. הנימוקים:

- מבחינת המשפחה היא קצת יותר מתאימה   (היא סדאן קטנה. למרות שאנחנו 4 נפשות, אני 90% מהזמן נוהג לבד, כך שזה טוב משתי הבחינות).

- תזמון ומחיר.... אלפא יצאה בדיוק עכשיו עם עדכון הדגם. המחירים של כל הדגמים הוזלו ב ~ 30-40 אלף ש"ח מהעבר (אם כי לא ניתן להשוות היות והמפרטים שונים). דגם הכניסה של הג'וליה הוא די "ערום". לעומת זאת הדגם השני בהיררכיה (ג'וליה מונזה) כולל כבר דרגת בטיחות 7/8 עם בקרת שיוט אדפטיבית, גג פנוראמי, חישוקי 18 אינץ,  2 אגזוזים במקום 1 בדגם כניסה, שידרוג מערכת המולטימדיה וכו'. כמו כן האריכו אחריות באלפא מ 2 ל 3 שנים.  קיבלתי הנחה נוספת יפה של כ 25K על דגם זה, מעבר למבצע, ועמדתי פחות או יותר בתקציב.

מודה לכולם על חוות הדעת המועילות ! 

מגניב !!! איזה צבע בחרת?
איך היתה נסיעת המבחן?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות, בחירה יפה, אמנם 200 כ"ס צנועים, אבל עם אופי.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.5.2020 בשעה 22:16, bar72 כתב:

אני לא מסוגל בשלב זה לקבל רכב שצליל המנוע שלו מופק מהרמקולים... זה פשוט שקר אחד יותר מידי עבורי.

...

אני כן חושב לחזור אל זה (היתה לי GTI) לקראת גיל 55...

כפי שכתבתי בשרשור הקניה של הרכב שלי, אני לא בטוח שהסאונד שבא מהאגזוז, הוא "טבעי". לפי המפרט המורחב של הרכב, לפי מספר ה-vin, יש ברכב רכיב סאונד כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש בשעה טובה ותתחדש

אני כנראה אלך על הקופרה, בכפוף לנסיעת מבחן.

את המשך הדברים אפרט בשרשור שפתחתי לנושא במקור

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...