Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עם אופי ספורטיבי סביב 230K - ג'וליה, GTI, קופרה ?

BZAF
שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט לגבי רכישת רכב חדש - אופי ספורטיבי, לא גדול (אבל מקום ל 4 אנשים) -

תקציב סביב 230K.

מתלבט בין אלפא רומאו ג'ולייה - יש עכשיו מבצעים בדגמים המחודשים.  חושש מהאמינות המפורסמת של אלפא, ומירידת הערך.

לבין - hothatch  חדשים שאמורים להגיע בסוף השנה (אבל כנראה יגיעו רק בתחילת 2021) -  GOLF GTI דור 8, לבין LEON CUPRA החדשה.

אודה לחוות דעתכם,  וניסיון של בעלי ג'וליה בנושאים הנ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 2 שעות, BZAF כתב:

מתלבט לגבי רכישת רכב חדש - אופי ספורטיבי

מה התוכניות שלך עם הרכב?

פעם בחודש יום מסלול? פעם שחצי שנה נסיעה מהירה בכיכר?

שים במשוואה אחת את אבזור-נוחות-יכולת וכו' ותראה מה הכי חשוב לך.

לי היה מאוד חשוב שהרכב יהיה פרקטי ולא מושך מבטים מיותרים. GTI עונה על זה יפה מאוד עם יכולת לתגמל אותך בחיוך ביום מסלול (בטח שלא כמו RS). שלשום כשקופרה 290 כ"ס  עקפה אותי עם פצפוצים הנהג שלה היה באותו רגע המאושר באדם. 

כולם אחלה מכוניות. הכל תלוי בצרכים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב פרקטי לשימוש יומיומי עם נגיעה ספורטיבית.  

לא נהג צעיר.

נוהג כל יום במסלולים עם עליות / פיתולים.

לא הולך לרכב במסלול .  לא מחפש לעקוף קופרה ברמזור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר נגעת בנקודת שמירת ערך, פלוס אופן השימוש ברכב מההודעה האחרונה - לדעתי GTI יתאים הכי טוב.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלי הטוב ביותר שניתן לקנות בסגמנט הזה הוא TYPE R, יש אחת למכירה עם 20 אלף קילומטר באוטו סנטר (לפחות הייתה חודש שעבר). לדעתי יש עוד אחת ביד 2.

זאת היתה הבחירה שלי (והחלום שלי) אם הייתי במקומך, מעבר לזה יונדאי הוציאו I30 N ויש כמה שמסתובבות בכבישי ישראל והסאונד שלה מסובב ראשים, או אם אתה הולך על זאב בעור של כבש תלך על גולף GTI, שנותנת את הצד השני של המטבע והיא רחוקה מלהוציא עיניים ולמי שלא מבין נראית כמעט כמו כל גולף רגילה.

בכל מקרה תשב בכל אחד מהרכבים ותראה איך נראה לך, אולי פחות תתחבר לאחד מהם.

אם אתה מחפש לשפר את הרכב תלך על ואגיות, המדפים מלאים בחלקים שלהם, יש המון משפרים והמון ידע שהצטבר על תוכנות והנמכות וחיזוקים דבר שאין למשל בארץ על המעט opc שמסתובבות כאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI תפורה למה שאתה מחפש. בטח ה PP.

אני הייתי מתייחס אליה כסמן הימני ומשם מתחיל לשאול את עצמי האם ומה אני רוצה יותר.. אם זה יותר כח? יותר אחיזה? יותר עיצוב? תשובה חיובית לכל אחד מאלו תוכל להכניס רכבים נוספים למשוואה אבל תמורת פגיעה ביכולות ה"פרקטי". מכאן תראה מה סדר העדיפויות האישי שלך.

אגב, אם כבר יש אטקה קופרה יד שניה בתקציב הייתי חושב עליה גם ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הכי טוב בקטגוריה הזו (לפחות מבחינת"קונצנזוס") זה ה TYPE R שבאה עם חיסרון בולט אחד של מוחצנות ובמקרה שלך היא גם כנראה קיצונית מדי לשימושים שאתה מתאר.

לפי התיאור של הצרכים שלך אני מצטרף למה שאחרים אמרו ואני חושב שאתה צריך לכוון על ה GTI PP (או לחכות לדור החדש אם יש סבלנות, בטח יביא לך שדרוג מסויים באבזור לפחות)

על אטקה קופרה אני אישית לא הייתי הולך, זה לא באמת הוט האץ כמו שאתה רוצה, בסוף זו פשרה למי שחייב פרקטיות גבוהה יותר של רכב גדול או שהאישה לוחצת עליו לג'יפון, לא בחירה ראשונה על פני האצ'ית חמה.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Roycohen1979 כתב:

הכלי הטוב ביותר שניתן לקנות בסגמנט הזה הוא TYPE R, יש אחת למכירה עם 20 אלף קילומטר באוטו סנטר (לפחות הייתה חודש שעבר). לדעתי יש עוד אחת ביד 2.

זאת היתה הבחירה שלי (והחלום שלי) אם הייתי במקומך, מעבר לזה יונדאי הוציאו I30 N ויש כמה שמסתובבות בכבישי ישראל והסאונד שלה מסובב ראשים, או אם אתה הולך על זאב בעור של כבש תלך על גולף GTI, שנותנת את הצד השני של המטבע והיא רחוקה מלהוציא עיניים ולמי שלא מבין נראית כמעט כמו כל גולף רגילה.

בכל מקרה תשב בכל אחד מהרכבים ותראה איך נראה לך, אולי פחות תתחבר לאחד מהם.

אם אתה מחפש לשפר את הרכב תלך על ואגיות, המדפים מלאים בחלקים שלהם, יש המון משפרים והמון ידע שהצטבר על תוכנות והנמכות וחיזוקים דבר שאין למשל בארץ על המעט opc שמסתובבות כאן...

לא קונים רכב כזה מסוחר ..... 

יונדאי אולי קל להמליץ אבל לא רבים רוצים אחת כזו בחניה , בטוח לא במחיר שנדרש עליה שהופך אותה ללא רלוונטית.

אני הייתי מחכה לראות את ה GTI MK8 , אם אין סבלנות אז MK7.5 PP.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה צריך מקום ל4 אנשים בצורה נוחה באופן יחסית קבוע, הג׳וליה עדיפה על הדגמים הקומפקטיים שציינת.

בכלל, הדגם המחודש אטרקטיבי הרבה יותר מהקודמת, עם איבזור משופר, מערכת מולטימדיה נורמלית סוף סוף, והם טוענים שהאיכות שופרה בהרבה.
הרכב מאוד מהנה לנהיגה, והמנוע חזק דיו על הרכב הקליל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

יש fk8  ביד שתיים עם 8500 קילומטר . לגבי מקום ומרווח לנוסעים מאחור . היא מרווחת יותר משאר ההוט האצ' שהוזכרו כאן .

באופן כללי הייתי מציע לך לבצע נסיעת מבחן ברכבים .

אתה מוזמן להתרשם גם מהרכב שלי . כמובן שהוא אינו למכירה .

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...