Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עם אופי ספורטיבי סביב 230K - ג'וליה, GTI, קופרה ?

BZAF
שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתקציב הזה אני הייתי הולך על אוקטביה (V)RS)

סליפרית, מאובזרת, מרווחת ומיוחדת

היתה לי אחת ואני מאוד מאוד מתגעגע

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 שעות, אייל כתב:

לא קונים רכב כזה מסוחר ..... 

יונדאי אולי קל להמליץ אבל לא רבים רוצים אחת כזו בחניה , בטוח לא במחיר שנדרש עליה שהופך אותה ללא רלוונטית.

אני הייתי מחכה לראות את ה GTI MK8 , אם אין סבלנות אז MK7.5 PP.

אוטוסנטר זוהי הסוכנות הרשמית של הונדה, רכבים שעשו עליהם טרייד אין להונדה חדשה מגיעים כולם לשם, זה לא סוחר עם מגרש שכונתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, edanj כתב:

בתקציב הזה אני הייתי הולך על אוקטביה (V)RS)

סליפרית, מאובזרת, מרווחת ומיוחדת

היתה לי אחת ואני מאוד מאוד מתגעגע

עידן

לא ניסיתי, אבל מרשמים שונים שקיבלתי עליה היא מהירה אך לא מרגישה ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני במצב דומה לפותח השרשור

גם אני מחפש רכב שיהיה דיילי עם קצת (הרבה) כח בתקציב המדובר

שיהיה עם מערכות בטיחות ואביזרי נוחות

בהתייעצות עם @misterb  שמחזיק אחת 2018 הוא ייעץ לי ללכת על קופרה 2019 (ולחסוך ככה כמה עשרות אש"ח) שמכילה כבר את מערכות הבטיחות (או מגאן CUP שהרבה יותר קשה למצוא)

למה לא בעצם?

משום מה לא ראיתי המלצה אחת על קופרה, במה המתחרות שהוצעו עדיפות עליה לצרכים המוזכרים?

(אם זה רק עניין הסמל, אז עם זה אני יכול לחיות)

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב בעיקר ענייני תדמית, כאילו הקופרה משדרת קצת משהו מצועצע וערסי לעומת הגולף המכובדת יותר.

מה גם שהקופרה כלי קיצוני יותר והוא בסכ״ה מחפש קצת פאן ליום יום שלו ולא מעבר אז הלכו על האופציה הכי ידידותית בתחום. אם היה רוצה יותר אז יש רכבים שעדיפים גם על הגולף וגם על הקופרה.

בנוסף יש גם ענייני ירידת ערך, בזה אף אחד לא יכול להתחרות עם הגולף בקטגוריה, זה סוג של באנקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון -

היות והחלטתי לא ללכת על ידני אז הונדה ויונדאי ירדו מהפרק.

golf gti ולאון קופרה - קניה של חדש לא כדאית כרגע כי בתחילת 2021 יגיעו הדגמים החדשים.

לכן נשארתי עם 2 אופציות - מגאן RS -  מחיר לפני הנחה 235. ואלפא ג'וליה 200 כ.ס המעודכנת )אמנם סדאן) דורשים 219 לרכב עם דרוג בטיחות 3/8 בלי מראות צד מתקפלות. בלי מצלמת רוורס. ג'אנטים 17 ולא 18.  עם כל הנ"ל (דגם מונזה) מחיר קופץ ל 259 שזה מעל התקציב... אם לא יעשו הנחה לכיוון 235 אז יירד מהפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברת איתם על הנחה? למיטב זכרוני לא אמור להיות קשה להוציא מהם משהו בסביבות העשרה אחוז שזה יביא אותך קרוב לתקציב.
אגב ג׳אנטים 17 ממש לא היה מפריע לי, אבל על השאר מבין שקשה קצת להתפשר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, BZAF כתב:

עדכון -

היות והחלטתי לא ללכת על ידני אז הונדה ויונדאי ירדו מהפרק.

golf gti ולאון קופרה - קניה של חדש לא כדאית כרגע כי בתחילת 2021 יגיעו הדגמים החדשים.

לכן נשארתי עם 2 אופציות - מגאן RS -  מחיר לפני הנחה 235. ואלפא ג'וליה 200 כ.ס המעודכנת )אמנם סדאן) דורשים 219 לרכב עם דרוג בטיחות 3/8 בלי מראות צד מתקפלות. בלי מצלמת רוורס. ג'אנטים 17 ולא 18.  עם כל הנ"ל (דגם מונזה) מחיר קופץ ל 259 שזה מעל התקציב... אם לא יעשו הנחה לכיוון 235 אז יירד מהפרק.

לא בטוח שירידת הערך של גולף gti PP עם הופעת דגם חדש תהיה גבוהה יותר מירידת הערך של האלפא.
אני חושב שהאלפא היא הבחירה המיוחדת והמעניינת יותר אבל בשיקול הכלכלי היבש אולי דווקא הגולף היא הקניה העדיפה. 

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, ה- TYPE R נחשבת לאמינה ומגיעה עם בולמים אדפטיביים, שהופכים אותה למכונית נוחה מאד, יחסית ל- GTI.

אם יש לך אפשרות לקבל רכב עם בולמים אדפטיביים - מומלץ, כי זה מאד משפר איכות נסיעה ביום-יום.

אני מניח שגם שקלת לגבי אאודי/במוו/אינפיניטי או מיני קופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא בדקתי בשטח, אבל המחיר הרדמי הוא 235. בתקופת הקורונה הציעו 5 הנחה. קח בחשבון עוד 3.5 אגרת רישוי + ביטוח מקיף/חובה עלול להיות 15 + איתורן.

על הכביש ~ 250  לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב הכי מעניין שתוכל לקנות.

אבל סביר להניח שיהיה התרסקות ענקית במחירון.

15,000 חובה ומקיף ?

מאמין שלבני 18

גילאי 30 פלוס, סביר להניח שפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה PP היא הזדמנות לקנות רכב FULLY LOADED במחיר בו ככל הנראה יימכר הדור הבא ברמת הבסיס (ככה זה בדרך כלל בסוף דגם)

לא ללכת עליה כי יוצא דגם חדש שנה הבאה זו סיבה מוזרה לוותר.  

אם היה לי את הסכום הייתי הולך על זה בלי לחשוב פעמיים , יש מצב שהייתי שוקל לקחת משומשת וחוסך 50 אלף ש"ח.    (גם ככה יש רק 2019 ומעלה)

• רעיון טוב! 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף דור חדש לא רלוונטית לך, היא מגיעה לשווקים בחו"ל רק בסוף 2021, אתה קולט מתי בכלל תהיה בארץ? אז מה רק בגלל שהוכרז על דור חדש תחכה לו שנתיים?

הדור הנוכחי הוא מצויין, בשל, מאוד מאובזר, אתה לא נהג הארדקור, מה כבר חסר לך שם? יש בה כל מה שאתה צריך, לך עליו בכיף ותנסה להוציא הנחה יפה.

עזוב את האובססיה לדבר הבא, אין לזה סוף ולא תמיד יש לזה תכלית. גם אתה לא יכול לדעת אילו בעיות יצוצו בדור חדש ועד כמה תהיה איכותית (כן קורה שדור חדש הולך צעד אחורה לעומת הקודם) ומה יהיה המחיר בארץ וכו'. כל כך הרבה סימני שאלה, לא שווה בכלל להתעסק בזה.

אם הדור החדש יסמל את בוא המשיח אז תהנה מהרכב שלך עוד שנה - שנתיים, תראה שאין בעיות אמינות כלשהן עם הדור החדש ותעשה טרייד אין, אני בטוח שתקבל מחיר טוב והמעבר יהיה טבעי עבורך.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...