Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת רנו קליאו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים חבר'לך!

ביום חמישי הקרוב נצא ירושליימה כדי לפגוש לראשונה את רנו קליאו החדשה ולעשות עליה סיבוב קטן.

כרגיל, אנחנו פותחים בפניכם את האפשרות להעלות שאלות לאנשי היבואן באשר למכונית.

בינתיים, מכאן עולה שצפויות שלוש גרסאות והמחיר של אחת מהן צפוי להיות 107 אלף שקלים. את כל הפרטים הנוספים נדע בחמישי.

נתראה.

21227128_2019_-_New_Renault_CLIO_test_drive_in_Portugal.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הידנית בנזין באירופה באה עם מנוע ליטר ו 100 כ"ס בלבד.

לא שינוי ענקי ביחס לדגם הקודם אבל עם הקפיצה הצפויה בכל שאר הפרמטרים יהיה נחמד אם היא גם תגיע לפה בשלב כזה או אחר.

אני מקווה רק שקרסו יציידו אותה באבזור שמקביל לרמת הגימור האוטומטית כמו שהם עשו עם דור 4, יהיה נחמד אם יגיע לפה רכב ידני עממי בלי שזה יאמר אוטומטית שהוא צריך להיות ברמת אבזור למדינת עולם שלישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם תהיה גרסת ספורט?

אם כן, האם תהיה גם ידנית?

אם כן, האם שתיהן יגיעו?

אם כן, האם אפשר מחיר פחות מוגזם מפעם שעברה?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם תהיה גרסת ספורט?

אם כן, האם תהיה גם ידנית?

אם כן, האם שתיהן יגיעו?

אם כן, האם אפשר מחיר פחות מוגזם מפעם שעברה?

לצערי רנו כיצרנית מתעדפת גרסאות אוטומטיות לרכבי הספורט שלהם. אומנם יש מגאן RS ידנית אבל אם אני לא טועה כל הגרסאות הספורטיביות של קליאו דור 4 היו אוטומטיות. הלוואי ויהיה שינוי עם דור 5 ותגיע גרסה ידנית גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי רנו כיצרנית מתעדפת גרסאות אוטומטיות לרכבי הספורט שלהם. אומנם יש מגאן RS ידנית אבל אם אני לא טועה כל הגרסאות הספורטיביות של קליאו דור 4 היו אוטומטיות. הלוואי ויהיה שינוי עם דור 5 ותגיע גרסה ידנית גם.

כל גרסאות הקליאו 4RS היו אוטומטיות. קראתי ראיון עם בכיר ברנו שהודה שהדבר פגע במכירות קליאו ספורט באירופה אבל הם הרוויחו מכירות במקומות אחרים.

זה הגיוני אם כך שרנו החליטו להציע את שתי האפשרויות במגאן מתוך הבנה שעדיין יש ביקוש משמעותי לידני ובהחלט ייתכן שבקליאו זה יקרה גם.

בכל מקרה גם אם יוצא גיר ידני ספק אם קרסו יביאו אותה ארצה כפי שהם לא מביאים את המגאן הידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ראיון עם אחד מבכירי רנו באנגליה, הוא רמז או אמר מפורשות (צריך למצוא את הכתבה) שלא משתלם להם לפתח קליאוספורט חדשה. במקומה תופיע כנראה

זואי RS חשמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את הכתבה:

https://www.autoexpress.co.uk/renault/zoe/108126/new-hot-renault-zoe-rs-electric-car-to-replace-clio-rs

"One of the defining factors why Renault bosses are leaning towards a hot ZOE is the collapse in a business case for the Clio RS. Kasai said ever-tighter CO2 emissions targets made bringing the vehicle to market at an affordable price unachievable."

כלומר, לקליאו rs אין היתכנות כלכלית בגלל רגולציה הולכת ומחמירה על פליטת פחמן דו חמצני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח. הרגולציה יכולה להשתנות.

אם מחר ירגיעו את דרישות צמצום הפדח (וזה תלוי בפוליטיקה פנים אירופאית) שוק הרכב יכול לחזור לדברים שהוא התרחק\מתרחק מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידנית בנזין באירופה באה עם מנוע ליטר ו 100 כ"ס בלבד.

לא שינוי ענקי ביחס לדגם הקודם אבל עם הקפיצה הצפויה בכל שאר הפרמטרים יהיה נחמד אם היא גם תגיע לפה בשלב כזה או אחר.

אני מקווה רק שקרסו יציידו אותה באבזור שמקביל לרמת הגימור האוטומטית כמו שהם עשו עם דור 4, יהיה נחמד אם יגיע לפה רכב ידני עממי בלי שזה יאמר אוטומטית שהוא צריך להיות ברמת אבזור למדינת עולם שלישית.

אני יודע שהדור היוצא לא יוצר עם ידני בנזין טורבו 1.2. המנוע הזה שודך רק לאוטומטי.

האם באירופה היתה 0.9 ידנית מאובזרת?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ היה 0.9 מאובזרת אז למה שלא יהיה באירופה?

בהקשר לדור החדש, רנו בעצמה נתנו לחלק גדול מהכתבים לנהוג בגרסה ידנית (שבכל זאת צפויה להיות הנמכרת ביותר) שהיתה מאובזרת עם המסך הגדול והכל.

מה שכן ה RS LINE עם כל הקישוטים הספורטיביים שמורה לאוטומט בלבד אבל כאמור, יש רמות גימור אחרות ומאובזרות שאפשר לשדך לתיבה הידנית.

עריכה: נכנסתי בשביל הקטע ל Carwow לבנות לי קליאו ידנית חדשה ואפשר לבחור גם ברמת הגימור RS LINE ככה שזה לא מוגבל לאוטומט, לפחות באנגליה. המגבלה היחידה זה המנוע שאפשר מקסימום ב 100 כ״ס, חוץ מזה אפשר לבחור איזו רמת גימור שרוצים.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...