Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת רנו קליאו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנגד דווקא הסלון במיקרה ניראה לי הרבה יותר נעים תודות לשילוב צבעים ואיכותי יותר מושב נוח יותר.

ויתרון גיר רציף בתנאי כביש מסוימים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסכים לגבי איכות חומרים, באינטנס יש הרגשה שדווקא יש ירידה באיכות החומרים בקליאו החדשה, המושב מרגיש נוקשה ודווקא מאחור מרווח בירכים לא כזה גדול.

תא מטען בעל סף טעינה גבוה מאוד.

הrs מציעה סלון הרבה נעים וגם איכותי לא רק בדשבורד אלא גםגם באזור של משענת יד בדלת . אבל המחיר לא זול.

קבעתי נסיעת מבחן, נתרשם יותר לעומק לעומת קליאו דור 4.

0c843a2bfda33ce2515ff808abc2ac48.jpg79d99395667fa426f3df08120572d47a.jpg554478c6b7a4a95e844cb312039efc2a.jpgad1fe42c6af492fdd3672eff10824bde.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

ועדיין כפתורי שליטה לרדיו מאחורי ההגה.... הצרפתים האלה...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Shay Shd Dave
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר רכב אחר רשמו שבקרת הסטייה מנתיב לא שומרת על מרכז הנתיב ואת הפיצ׳ר הזה ובקרת שיוט אדפטיבית רנו תכניס בהמשך.

אם הקליאו תהיה רכב שני במשפחה שנוסע רק בעיר אז ממילא אין רלבנטיות במערכות הללו.

אם הקליאו תהיה רכב יחיד ויהיו בה גם נסיעות ביניעירוניות אז לחלק מהנהגים העדר המערכות הללו יכול להפריע (למרות שהן רחוקות מלהיות מושלמות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור לדעתי מדובר בגירסה לא רלבנטית בכלל ואין צה להסתכל עליה.

אני חושב שאתה מגזים מאוד. נכון שהאינטנס פחות מאובזרת ואולי פחות איכותית (לא יודע, נהגנו רק באינטנס) אבל משם ועד להגיד שהיא לא רלוונטית? כשלעצמה, היא יותר מבסדר גמור.

לא עד כדי כך, לא מכיר רכבים שברמות גימור שונות, הדשבורד עשוי מחומר שונה לחלוטין (ברכבים אחרים לכל היותר מוסיפים איזה תפר או חתיכת דיפון רך יותר על הדשבורד הקיים), בלם יד שונה לחלוטין, ידית ההילוכים שונה, מבנה הקונסולה המרכזית שונה.

מבנה שונה של הקונסולה זה באמת נדיר, אבל חומרים שונים ובלם יד חשמלי/ידני זה ממש לא נדיר.

מאכזב העניין הזה, בדור הקודם קודם כל היה אפשר להביא את הגרסה הידנית באבזור שמקביל לאוטומט ולא היתה הפרדה כזו אבל גם אז לא היה צורך בזה ועדיף היה להביא את הגרסה הידנית ברמת הגימור ה"נמוכה" (אקספרשיון) היות שההבדלים בין רמות הגימור היו מאוד שוליים ובעיקר קוסמטיים, שום שיפור דרמטי באיכות החומרים ובעיצוב כמו שרואים פה אבל כן חיסכון כספי ניכר שלגמרי היה שווה את זה.

צריך לזכור שגרסת ה-RS באה להחליף את ה-GT ליין של הדור הקודם. לכן "לא הוגן" לבקש גרסה ידנית עם האבזור שלה. האינטנס מקבילה למעשה לקולקשן של הדגם הקודם, בחו"ל יש מתחתיה שתי רמות גימור, לייף (מקבילה ללייף של הדור הקודם) וזן (מקבילה לאקספרסיון) שהיא זו שתגיע בהמשך עם מנוע 1.0 וגיר רציף. למי שהלך לאתרים של חו"ל ונתקל בדגם אינישיאל פאריז, אז זה דגם השקה שקיים פחות או יותר מתקופת הפרעונים.

האם התוספת של בקרת שיוט אדפטיבית ומרכוז נתיב שיתווספו בהמשך ניתנת לעדכון למי שרכש את הרכב כעת- עדכון תוכנה או שאלה רכיבים פיזיים?

תיקון סטיה מנתיב אולי אפשר, אבל בקרשת שיוט אדפטיבית דורשת במינימום עוד כפתורים על ההגה (הגדלת/הקטנת מרחק) אז אני בספק שיהיה אפשר לעדכן רכבים קיימים. עם כניסה למוסך והתאמת החלקים אני כמובן מניח שכן, אבל בתור עדכון תוכנה בוודאי שלא.

פבל,

יש תאריך השקה לקאפצ'ור החדשה?

לא ניתן לנו כזה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הגיר בדגם הידני זהה לשל הדגם הידני דור קודם? (של 0.9) מבחינה מכנית כמובן..

שואל כי אצלי בקליאו 0.9 המעבר בין הילוך 1 להילוך 2 ארוך, לא משנה כמה מהר אנסה להעביר זה מרגיש איטי, מרגיש שיש מרחק גדול במעבר בין הילוך 1 ל-2.

לכן שואל איך המעבר בהילוכים בדגם הידני החדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין כפתורי שליטה לרדיו מאחורי ההגה.... הצרפתים האלה...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

אני פשוט מאוהב במבנה הזה! יוצא לי להליך לא מעט מכוניות (ג'אז של אשתי, 208 של אמא שלי, i35 ודומות בעבודה, רכבי הדגמה למבחנים כאן) ואחרי שמתרגלים לידית השליטה הזאת, לא מבינים למה צריך להעביר כפתורים להגה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הגיר בדגם הידני זהה לשל הדגם הידני דור קודם? (של 0.9) מבחינה מכנית כמובן..

שואל כי אצלי בקליאו 0.9 המעבר בין הילוך 1 להילוך 2 ארוך, לא משנה כמה מהר אנסה להעביר זה מרגיש איטי, מרגיש שיש מרחק גדול במעבר בין הילוך 1 ל-2.

לכן שואל איך המעבר בהילוכים בדגם הידני החדש

אם באמת הנתון של ה 12.5 מ 0 ל 100 נכון (והוא גם חזר על עצמו בסיקור של Ynet אז אני מתחיל לחשוב שזו לא טעות) אז אם כבר נשמע שיחסי ההעברה הם עוד יותר ארוכים אם ממנוע חזק יותר יצאה תאוצה איטית יותר.

מצטרף ל Inflames ויוליאן, הכפתורים מאחורי ההגה סופר נוחים. קשה לי אחרי נהיגה בקליאו שלי להשתמש בכפתורי ווליום שנמצאים על ההגה עצמו כמו ברכבים אחרים, זה פשוט מרגיש לא טבעי.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעה, אחרי זמן קצר זה נוח מאוד, הכפתורים די גדולים אז לא צריך לחפש אותם עם האצבע.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת הנתון של ה 12.5 מ 0 ל 100 נכון (והוא גם חזר על עצמו בסיקור של Ynet אז אני מתחיל לחשוב שזו לא טעות) אז אם כבר נשמע שיחסי ההעברה הם עוד יותר ארוכים אם ממנוע חזק יותר יצאה תאוצה איטית יותר.

הוא ככל הנראה לא נכון, אני אוודא את זה מול היבואן. Ynet כנראה פשוט ציטטו את הנתון מהקטלוג (למען ההגינות אומר שאם לא הייתם מעלים את הנקודה הזו כאן אני הייתי עושה אותו דבר).

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיטוט במס' אתרים ארופיים שונים הנתון הוא 11.8, הנתון של גירסת 75 כ"ס (שכנראה לא תגיע לכאן) 12.3.

וכדי שנהיה מבולבלים לחלוטין הגירסה האוטומטית עם מנוע 1.0 וגיר רציף עושה את המיאוץ ב-11.5 שניות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר הבריטי, גרסת 1.33 עושה את המיאוץ 0-100 ב-9.0 שניות ומיותר לציין שהנתון הזה נטול תועלת לחלוטין אם לא מדובר במכונית למסלול

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...