Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת רנו קליאו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא קשור לשטות. כמו שכתבתי וכתבו פשוט לא קיים כרגע, כך שזו לא אופציה.

מקווה שבהמשך השנה יוסיפו את זה. מניח שבגרסת הפלאג-אין זה יגיע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2020 לא להביא שום דגם עם בקרת שיוט אדפטיבית, זה בושה.

איזה שטות שלא מביאים את זה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

קצת פרופורציה לא תזיק, יש בדיוק שני דגמים בסגמנט של הקליאו שמגיעים עם בקרת שיוט אדפטיבית (פולו ואיביזה).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נוהגים עליה , אז בהשוואה לדגם הקודם:

איך המזגן?

איך נוחות הנסיעה בעיר?

איך איכות הפנים(בטוח שהשתפרה מהדגם הקודם)?

איך היא מתנהגת ביחס לקודמת שהייתה דינאמית ביחס לקטגוריה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי חשוב הנושא של הדינאמיות, ביחס לדור 4 ובכלל. אני אשמח אם תנסו לשים על זה גם דגש כי ברור כבר מראש שרמת הגימור והטכנולוגיה קפצו בכמה מדרגות אבל בסוף לי אישית חשוב בכל רכב שאני בוחן שהוא מתנהג גם בצורה טובה, במיוחד בקטגוריית הסופר מיני שיש בה עדיין רוח נעורים קטנה וכל ייעודה הוא לא רק להיות מובילית משפחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי נהיגה קצרה, אם לסכם במילה אחת - וואו.

גם ביחס לקליאו הקודמת, שבכלל קשה לי להאמין שיש ביניהן איזשהו קשר, וגם ביחס לקטגוריה (לפחות עכשיו, עד הגעת ה-208, היאריס והקורסה החדשות ומאזדה2 המחודשת). נוחות הנסיעה השתפרה פי בערך (לא הצלחתי למדוד בדיוק) 32,000, המנוע חזק יותר בפער לא קטן מכל דבר לא ספורטיבי אחר בקטגוריה (כדי לחוות דעה יותר מגובשת אני אולי אצטרך לעשות עוד סיבוב על האיביזה 1.5 כי נהגנו עליה בקיץ, אבל כרגע הקליאו מרגישה יותר נמרצת), ואיכות הפנים גם היא מעלימה לחלוטין כל קשר לדור הקודם.

כמעט כל הדברים שעצבנו אותי בדור הקודם - הפלסטיק המטופש על ההגה (שלמען האמת ירד כבר במתיחת הפנים), מערכת המולטימדיה המיושנת, המתלים הנוקשים והקופצניים, ותא הנוסעים הצפוף - כולם פשוט נעלמו. היא נוחה, ממש נוחה, בידוד הרעשים - ואני לא מאמין שאני כותב את זה - ברמה של מרצדס (הזולות יותר, אבל עדיין...), ובסך הכל פשוט כיף לנסוע בה.

עדיין לא להיט:

1. מערכת המולטימדיה אמנם כוללת אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי והמסך טוב ומגיב מהר, אבל גם במולטימדיה וגם במסך בלוח המחוונים יש מין תחושה של מנומנמות - אני לוחץ על הכפתור, לוחץ לו כמה שניות להתחיל לעבור למסך אחר, וגם המעבר עצמו נעשה תוך אנימציה איטית של מעבר עמוד (כמו בטלפונים אבל למעלה-למטה. אתם בטוח מכירים), וזה מעצבן ברמות. אותי לפחות. אבל אני לא לגמרי שפוי בקטע הזה.

2. היציאה מהמקום טיפה מהוססת, לחיצה עדינה על הדוושה לא עושה כלום, ואז הקלאץ' משתלב ויש האצה קצת פתאומית. זה לא מאוד נורא, אבל צריך להתרגל לזה. בכמה פעמים הראשונות זה עצבן אותי, אבל אחרי כמה עשרות דקות של נסיעה התרגלתי והאמת ששכחתי מזה וכמעט לא כתבתי את זה כאן.

חוץ משתי הנקודות האלה, אני לא יכול לחשוב על שום דבר רע להגיד עליה. שזו חתיכת מחמאה.

תשובות לשאלות ופרטים נוספים על רמות האבזור והמחירים - קצת יותר מאוחר.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל שלא ציטטתי - למי ששאל על מסך 9 האינץ': תהיה בגרסת RS-ליין. הבדלים נוספים יהיו חישוקי 17, לוח מחוונים דיגיטלי, בלם יד חשמלי עם אוטו-הולד, תיקון סטיה מנתיב, ועוד די הרבה דברים. כבר מגרסת אינטנס היא מגיעה מאוד מאובזרת - תאורת לד מלאה, מסך 7 אינץ' בקרת אקלים, ועוד דברים ששכחתי וכבר העבירו את השקופית... :) כשאקבל את המפרט אעלה לכאן. תהיה גרסה נוספת, אבל היא תהיה מיועדת לשוק המוסדי (גם המנוע שם יהיה 1.0 ליטר 100 כ"ס).

האם יש כוונה לשווק את גרסת הפלאג-אין היבריד כשתושק בעוד מספר חודשים?

מסתבר שלא תהיה גרסת פלאג-אין (לדברי אנשי קרסו). תהיה רק גרסה היברידית שתגיע בקיץ.

תיהיה גרסה ידנית כמו ה0.9 ליטר או ידנית אחרת?

הדיזל סטיישן גם תגיע אלינו?

חייב להגיד שהופתעתי - תגיע. כלומר כבר הגיעה (אני לא יודע איך פספסנו אותה), גרסת אינטנט עם מנוע 1.0 ליטר 100 כ"ס.

סטיישן לא תהיה, לפחות לא מתוכננת כרגע.

האם תהיה גרסת ספורט?

אם כן, האם תהיה גם ידנית?

אם כן, האם שתיהן יגיעו?

אם כן, האם אפשר מחיר פחות מוגזם מפעם שעברה?

כרגע לא מתוכנן שתהיה בכלל... עצוב.

ידני סולר יוצע?

לא יהיה דיזל, בכלל.

האם המכוניות שיגיעו לארץ עדיין יורכבו בבורסה (טורקיה) או שנקבל מכוניות מפלינס (צרפת)?

האם נפתרה בעיית רעשי הרוח של הדגם הקודם?

(מוכן להזמין לפיצה את באי מפגש הפורום הבא אם האחראים הטכניים\ שיווקיים בקרסו יודו שהייתה בעיה).

לא יודע לגבי בעיות, אבל כאמור בידוד הרעשים מעולה. ממש ממש מעולה.

כמו שכבר נכתב - הרכבים יגיעו מטורקיה

הגיר הוא גיר 7 הילוכים רטוב או יבש כמו בדגמים הפשוטים של ואג?

יבש.

מחירים:

1.0 ליטר ידנית (אינטנס) - 85,000 ש"ח.

1.3 אוט' אינטנס - 105,000 ש"ח.

1.3 אוט' RS ליין - 115,000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהיא הרבה יותר נוחה, ואיך היא מבחינה דינאמית, יצא לך לבחון את זה?

האמת שלצערי תנאי מזג האוויר לא ממש מאפשרים לי לבדוק את זה ברמה מספקת מבלי להסתכן. אם אוכל לבדוק את זה בדרך חזרה, אבדוק. אם לא, נחכה למבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כול סופרמיני חדשה שתוצג ב 2020, תגיע עם בקרת שיוט אדפטיבית.

גם פה תהיה, בשלב מאוחר יותר. אז אפשר לחזל"ש את הפאניקה וההתביישות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שמפרט מערכות הבטיחות של ה-1 ליטר הידנית הוא מפרט מלא כמו האוטומטי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...