Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להדליק את הדוד מהעבודה

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 1604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחרונה עברתי לגור בקצרין, שכרתי קומה 2 של בית קרקע ולצערי הדוד שם לא העיפרון הכי חד בקלמר [emoji23]

אם אני וחברה שלי רוצים להתקלח כל אחד מקלחת מפנקת, כולל לחשוב על מה עבר על כל אחד בעבודה/לימודים צריך להדליק את הדוד שעה וחצי- שעתיים לפני.

חוץ מעלויות חשמל מופרזות שאני צופה להם ולא יכול להמנע, אני צריך פתרון להדלקה שלו מרחוק.

קניתי את הרכיב הבא מאיבי בפזיזות:

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F362695475001

אני חושש שהרכיב משדר וואיפי מקומי ואז עם המכשיר מתחברים אליו ומדליקים. לא מה שאני מחפש כי זה יעבוד רק בבית.

אני מעוניין לרכיב שיתחבר לרשת הביתית ושאני אדליק דרכו את הדוד מרחוק.

אשמח להמלצה או שבכלל הסבר מחדש לגבי מה שקניתי כי אולי התבלבלתי.

תודה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש Switcher וזה עובד נהדר. לא מכיר את מה שקנית למרות שעל פניו זה אמור לעשות משהו דומה.

https://switcher.co.il/?gclid=EAIaIQobChMI0uXdgNOJ5gIVwbTtCh0SZQGPEAAYASAAEgJFQvD_BwE

נדמה לי שבאייבורי זה זול משמעותית מישירות באתר, אבל באתר תקבל את כל המידע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש SMART GRADE עובד מעולה, ללא תקלות נוח מאד.

נמכר כרגע בksp ב187 ש"ח בבלאק פריידי.

https://ksp.co.il/?select=.3221..3222..3724.&kg=&list=1&sort=2&glist=0&uin=67835&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

יש הרבה דגים בים....אבל הכל תלוי באורך החכה שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה דווקא אז שקניתי משהו בסדר, איך מחברים אותו אבל לאינטרנט הביתי? אין לו איך להזין סיסמא הרי...

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלת הוראות הפעלה?

בדרך כלל צריך להוריד אפליקציה לטלפון ואז היא מזהה את המכשיר ומאפשרת להזין לתוכו את כל המידע הנחוץ.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקנית זה בדיוק מה שאתה צריך.

תראה עם איזו אפליקציה הוא מתממשק בחיבור הראשוני ומשם תמשיך עם גגול הום או משהו דומה.

יש לי משהו דומה (שלי מתממשק עם טוייה, אז שי-גין-פינג יודע מתי אני מתקלח :-P) וזה עובד יופי.

אתה יכול להדליק את הדוד מכל מקום בעולם, וגם לתזמן טיימרים שנשמרים בסוייץ' עצמו, ופועלים גם אם אין וייפיי בבית משום מה.

ובלי שום קשר- ממליץ על מקלחות משותפות עם החברה.

פחות מים חמים , יותר כיף :lol:

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עם סוויצ'ר, עובד טוב מאוד (לפעמים יש קצת באגים שזה כאילו מראה שהדוד דלוק והוא לא) אבל בגדול עושה עבודה טובה מאוד.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית את מה שצריך, תתקין ותהנה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך להדליק דוד שעתיים? חשמלי בלבד? בדקת שגוף החימום במצב סביר?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך 2 ידיים !!

תפרק את הדוד. תנקה בפנים. יקח לך בערך שעה גג שעתיים מהחיים.

והתוצאה - חצי שעה של דוד דולק והוא רותח. לדוד עד 100 ליטר

ושעה לדוד גדול יותר (ביום רגיל. ולא כאשר בחוץ 2 מעלות)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה יש בעל בית והוא גר במקרה מתחתי.

אני אדבר איתו.

תודה על העצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...