Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: יונדאי איוניק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 23.4.2021 בשעה 17:21, tepic כתב:

לאחרונה שקלנו לרכוש אחת כזאת משומשת בת שנתיים עד שלוש.

ברגע שהבנתי שאין הארכת אחריות כמו בטיוטה ירדתי מהעסק. סביר להניח שברגע שתגמר האחריות הרכב לא יהיה שווה שקל בגלל שלא מעט תקלות פוטנציאליות יהיו יקרות הרבה יותר מערך הרכב עצמו. לדוגמה מערכת טעינה זה כמה עשרות אלפי שקלים לפי הבדיקה שערכתי.

תוכנית הארכת האחריות לסוללה ברכבים היברידיים מבית כלמוביל -

https://hyundai-h6.co.il/wp-content/uploads/2021/04/תנאי-הצטרפות-לתוכנית-הארכת-האחריות-לסוללה-ההיברידית.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 14 דקות, eyalkar כתב:

תוכנית הארכת האחריות לסוללה ברכבים היברידיים מבית כלמוביל -

https://hyundai-h6.co.il/wp-content/uploads/2021/04/תנאי-הצטרפות-לתוכנית-הארכת-האחריות-לסוללה-ההיברידית.pdf

תודה איש.

האם מובן לך עד איזה גיל של רכב הם מתחייבים להמשיך לבטח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדקתי את זה ע"י שיחת טלפון לשירות הלקוחות של כלמוביל. נאמר לי שכרגע אין הגדרה לשום מגבלת גיל. התשובה הפתיע אותי, אבל כך בפירוש נאמר. ניתן לחדש שנה אחרי שנה כל עוד שומרים על רצף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את תנאי האחריות: 

·אחריות אינה מכסה הזדקנות או בלאי טבעי של הסוללה 

במילים אחרות האחריות לא שווה את הנייר שהיא כתובה עליה. 

אחרי 7 שנים או 150,000 ק"מ כל דבר יחשב "בלאי טבעי והזדקנות של הסוללה" ולך תוכיח אחרת. 

עדיף שכל שנה תשים 400 שקל בצד בשביל לחסוך להחלפת סוללה. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאוד להפריד בין בלאי/הזדקנות ובין תקלה משמעותית שמתרחשת באופן ספונטני.

כל תקלה ברכב ישן אפשר להגדיר בתור "בלאי טבעי". אני בספק אם שופט כלשהו יפסוק שתקלה בסוללה בת 8-9 שנים היא לא "בלאי טבעי". 

לדעתי הרחבת אחריות לסוללה היא לא יותר מגימיק שיווקי שנועד להקל על מכירת רכב לאנשים שחוששים מבלאי הסוללה. 

עריכה אחרונה על ידי MasterOfOlympus
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, MasterOfOlympus כתב:

תקרא את תנאי האחריות: 

·אחריות אינה מכסה הזדקנות או בלאי טבעי של הסוללה 

במילים אחרות האחריות לא שווה את הנייר שהיא כתובה עליה. 

אחרי 7 שנים או 150,000 ק"מ כל דבר יחשב "בלאי טבעי והזדקנות של הסוללה" ולך תוכיח אחרת. 

עדיף שכל שנה תשים 400 שקל בצד בשביל לחסוך להחלפת סוללה. 

אני לא יודע מה הכוונה ספציפית כאן, אבל מכמה וכמה שיחות עם יבואנים בנושא הזה, יש הגדרה מדויקת להזדקנות ו/או בלאי טבעי.

למיטב זכרוני - מדובר על ירידה של עד 30% בטווח/קיבולת. אם הסוללה מתדרדרת מעבר לזה, היא נחשבת תקולה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, פבל כתב:

אני לא יודע מה הכוונה ספציפית כאן, אבל מכמה וכמה שיחות עם יבואנים בנושא הזה, יש הגדרה מדויקת להזדקנות ו/או בלאי טבעי.

למיטב זכרוני - מדובר על ירידה של עד 30% בטווח/קיבולת. אם הסוללה מתדרדרת מעבר לזה, היא נחשבת תקולה.

אם זה אכן המצב זה מעולה והתוספת אחריות שווה את הכסף. העניין הוא שלא מצאתי התייחסות בתעודת אחריות כיצד מוגדרת סוללה/מערכת היברידית תקולה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה לא יופיע בתעודת האחריות אלא בתקנון שנמצא אצל היבואן עצמו. אם זה מעניין אותך הייתי מציע ליצור קשר עם שירות הלקוחות של כלמוביל כדי לקבל תשובה לשאלה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, מפחיד לאללה, במיוחד כשלוקחים בחשבון את פוטנציאל הקטל של מכונית הנעה חשמלית טהורה שבה הסוללה גדולה משמעותית, כפי שהוכיחה לנו התאונה האחרונה בה היתה מעורבת טסלה בארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי במכונית מונעת בנזין אין שום דבר שיכול להתלקח ולקחת איתו את כל יושבי הרכב. 

בטסלה זה פשוט הרבה יותר סקסי כי זה חשמלי וכי האש בערה הרבה זמן. ככל הנראה כי הכבאים לא היו מתורגלים/מאומנים בכיבוי שריפות חשמליות, להן יש נוהל וחומרים אחרים מאשר לשריפות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, רועי5 כתב:

האמת, מפחיד לאללה, במיוחד כשלוקחים בחשבון את פוטנציאל הקטל של מכונית הנעה חשמלית טהורה שבה הסוללה גדולה משמעותית, כפי שהוכיחה לנו התאונה האחרונה בה היתה מעורבת טסלה בארה"ב.

לא מבין את התגובה ..., מיכל דלק של 50 ליטר בנזין יודע יופי לארגן מופע יפה של שריפה יוקדת.

המקרה של טסלה נבע מטיפשות של כבאים אשר טיפלו בשריפת חשמל באמצעי כיבוי שאינם מתאימים, טעות קשה להסיק מפה מסקנות אשר תופסות לכלל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, פבל כתב:

כי במכונית מונעת בנזין אין שום דבר שיכול להתלקח ולקחת איתו את כל יושבי הרכב. 

אמממ בנזין?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ סרקזם? 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...