Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה על השירות בעסקים בארץ... כי נמאס!

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בין שני אנשים פרטיים התקרה 50,000 ש"ח. התקרה של 11,000 ש"ח היא לעסקים.

לגבי שובר התשלום - שום גוף ממשלתי (וגם אחר) אינו מסתפק בשובר תשלום לפני שקיבל חותמת "שולם". ניסית לעבור טסט בלי אישור תשלום? המצב היחיד בו יקבלו משהו אחר הוא התחייבות בלתי הפיכה, כמו כרטיס אשראי, צ'ק או העברת זה"ב.

האופציה הנוספת שאני רואה היא אמצעי תשלום אלקטרוני אחר, כגון אפליקציה לחיוב חשבון הבנק, אבל מרק יגיד שזה לא מתאים למבוגרים (אני חולק על כך) ושלרבים אין סמארטפון (זו עובדה, אם כי הסמאטרפון הופך לאמצעי זיהוי מובהק).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

או תשלום בקופות של שופרסל ודומיו (כמו שיש עם בזק, חח"י ועוד).

אם רוצים להיות ממש מתקדמים, אז מכשיר אוטומטי לתשלום שמאפשר לך לבחור פעולה, מציג לך את הסכום לתשלום ואתה מכניס אליו כסף מזומן (כמו מכונת חטיפים, אבל מוציאה שובר תשלום חתום), אפשר לשים כאלה במשרדים ממשלתיים.

היא גם יכולה להיות מחוברת מאחורה למערכת התשלומים הממשלתית ולהוציא בדיוק את אישור התשלום שאתה מקבל דרך המערכת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצוא פתרונות זה באמת לא בעיה, זה לא נושא מסובך.

ובסופו של דבר בכול מקום בעולם אפשר להיקלע למצב שבו חייבים עזרה של חבר/בן משפחה - אלה מקרי קצה לא מעניינים במיוחד.

ניקו, אני יכול להביא כדוגמא את הולנד, ולהבנתי גם ניו זילנד ככה, שבהם הדביט קארד שולט. מה יותר פשוט מלקרב את הכרטיס (שלא נדבר על טלפון / שעון) לקורא ולסגור פינה?

בסין אפשר עם סריקת ברקודים, מי שהשתמש בזה טוען שאין יותר נוח לזה.

ושוב, לא אשראי אלא משהו דיגיטלי (אם כי לעומת ספריאל אני לא מאמין שמטבעות וירטואלים עוזרים איכשהו בנושא הזה). דביט קארט עובד מעולה, ברקודים גם כן עובדים.

בישראל בנושא התשלום לא ננקתה עמדה, יש גם תשלום במזומן וגם דיגיטלי.

עם הרב קו, במקום ליישם מערכת נורמלית, יש משהו שבמקרה הטוב צולע. זה קשור ליישום של המערכת, לא למערכת עצמה. כי שוב, לתקף כרטיס נסיעה אישי בכניסה וביציאה זה מאוד נוח. כרטיס שקשור לחשבון אישי (בין אם זה בנק או חשבון אצל מפעילה), ואז לא צריך למלא רב קו ואם נאבד אז הכסף נמצא בחשבון.

בקיצור, חבל על המילים. יש המון מערכות רק בשביל זה, אפשר לעשות עליהן תואר שלם. לטעון שמזומן, או כרטיסיות נייר או לא יודע מה - זה נוח כי ככה התרגלת - זה פשוט לבלום התקדמות חיונית.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין שני אנשים פרטיים התקרה 50,000 ש"ח. התקרה של 11,000 ש"ח היא לעסקים.

לגבי שובר התשלום - שום גוף ממשלתי (וגם אחר) אינו מסתפק בשובר תשלום לפני שקיבל חותמת "שולם". ניסית לעבור טסט בלי אישור תשלום? המצב היחיד בו יקבלו משהו אחר הוא התחייבות בלתי הפיכה, כמו כרטיס אשראי, צ'ק או העברת זה"ב.

האופציה הנוספת שאני רואה היא אמצעי תשלום אלקטרוני אחר, כגון אפליקציה לחיוב חשבון הבנק, אבל מרק יגיד שזה לא מתאים למבוגרים (אני חולק על כך) ושלרבים אין סמארטפון (זו עובדה, אם כי הסמאטרפון הופך לאמצעי זיהוי מובהק).

ומה עם כל הדתיים שמסתובבים להם עם טלפון כשר ?

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון - מה כתבתי בסוגריים?

דוד - אני זרקתי כל מיני אמצעים דיגיטליים אפשריים, שצריכים להיות של המדינה או בחסותה. אולי כרטיס חיוב שמיועד רק לתשלומים ממשלתיים (ומהווה בכך גם עמצעי זיהוי), אולי אפליקציה ממשלתית. לא יודע. יש הרבה אופציות.

לגבי הרב קו - כבר דובר בכך שמדובר במערכת שהאבולוציה שלה בעייתית מאד. מרקע שנבחרה טכנולוגיה אתה תקוע אתה עד השדרוג הבא, משהו בסדר גודל של 20 שנה. אנחנו באמצע הדרך. נסעתי קצת בעולם, ונתקלתי במערכות ברמות שונות, חלקן יותר ידידותיות וחלקן יכולות ללמוד הרב מהרב קו. וחוץ מזה - ברכבת מתבצע עכשיו פיילוט לשימוש ישיר בכרטיס אשראי. מן הסתם עדיין ישאר לרב קו יתרון של הנחות (מ-20% לאוכלוסיה הכללית ועד 50% לאזרחים ותיקים), אבל הבעיה של תיירים, למשל, תפתר. הבעיה היא שבינתיים זו רק הרכבת. אני מניח שבעתיד זה יזלוג גם לאוטובוסים, ונדמה לי שמישהו העלה לכאן תמונה של אוטובוס חיפאי עם סימנים מקדימים לכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חוות דעת שלילית:

טלוויזיה חדשה של LG , אפליקציית screen share לא עובדת.

מתקשר לח.י, ממתין על הקו 20 דקות, נציגת שירות אומרת שיחזור אליי איש טכני תוך 24 שעות, עבר שבוע ואף אחד לא חזר אליי.

מתקשר היום שוב, ממתין רבע שעה על הקו, הנציגה אומרת שתפתח פנייה ונציג טכני יחזור תוך 24 שעות.

צרחתי עלייה שכבר פעם שלישית אני ממתין רבע שעה על הקו לשירות ואף לא חוזר אליי.

לאחר שעה התקשר הנציג הטכני ופתר את הבעיה.

חוות דעת חיובית:

דלת מקרר הייסנס נטרקת כשפתוחה ב-90 מעלות.

מתקשר לח.י, ממתין 2 דקות על הקו, נציגה קובעת ביקור טכנאי.

הטכנאי הגיע,ניסה לפלס את המקרר ובסוף לא הצליח.

טען שלפי היצרן הדלת לא אמורה לעמוד במצב פתוח של 90 מעלות.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשמוע מה קורה באמת בשטח ?
אני יודע מה קורה בשטח. אנשים מחזיקים שני טלפונים. אחד "לעבודה בלבד" ואחד כשר לכל השאר.

הבעיה היא שהנציגים שלהם בכנסת ירצו להציג מצג של כולם משתמשים רק בכשרים. ולכן לא יאפשרו דבר שכזה.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...