Jump to content

Big_White

 • פרסום הודעות

  819
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות Big_White

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בנתיים הסוף העולם היחיד שקורה זה שלא הספקתי להזמין מאליאקספרס כל מה שהייתי צריך אין משלוחים לארץ בשום דרך. ובקרוב ניראה את החניות בארץ מתחילות להיתרוקן ממוצרי מדף והמחירים כמובן יעלו..
 2. היום סוף סוף נגמרה ההדפסה של הגרסה הסופית למחזיק של הטאבלט בשביל SIMDASH
 3. חיובי כבר החלפתי שכחתי לעדכן וגם הסימולטור גדל במימדים כיסא סופר נוח של סיטרואן C5 300 שקל בפירוקיה הקרובה לבית, פרופיל 3060 מודולרי טלוויזיה בת 10 מהחדר שינה בוטון בוקס ל 20 כפתורים שיפטר שני של טראסט מאסטר...
 4. תרשה לי לתקן אותך קצת. עבדתי באינטל בקלין רום. שום דבר שם לא נעשה עם הידיים היות ומדובר בחומצות מאוד רעילות וגזים מאוווד רעילים, והכל נעשה בסביבה של גז אינרטי, הכל רובוטים. ומכונות אוטומטיות. בקשר לגיל המכונות... יש שם מכונות בנות 10 וגם 15... יש שם מכונות שלא זזו מילימטר מאז שהציבו אותן לפני עשור. פעם בכמה שנים עושים להם MODIFICATIONS על מנת להתאים את המכונה לפרוצס החדש יותר. אבל זה מעט מאוד חלקים במכונה.
 5. יותר מהר מאשר בארץ! תוך פחות מ 12 שעות בצעתי הזמנה ממפעל בסין. אחרי שבועיים וחצי ארגז של 21 קילו של חלקים היה כבר אצלי בידיים. כמה יצא? פחות ממה שביקשו ממני רק על חומר בארץ וכן. שילמתי את כל המיסים שצריך, מעמ, מכס מס קנייה, משלוח, קנסות של DHL וכו וכו וכו.
 6. שמעתי על מעט מאווווד מקרים שבהם מישהו שסתם התחיל בתור רתך או מסגר במפעל נהיה מנהל ייצור או מנהל מחלקה...
 7. ברור שיש בלאי מכונות, אבל המכונה שלך לא עומדת ומתבלה, היא עובדת, היא מייצרת.ואם המכונה מייצרת רק מספיק כסף כדי לכסות את הבלאי שלה ואת התשלום החודשי שלה (נניח ואתה עדיין משלם עליה) אז אולי יש פה בעיה. על פניו עושה רושם שכל עצמאי בארץ מרוויח מינימום בסוף החודש. אולי שווה להמליץ להם לסגור את המפעלים וללכת לרתך גם ירוויחו יותר
 8. שאלה שעניינה אותי בנוגע לתמחור של אותו המטר רץ שאלתי חבר שהיה לו מפעל לא קטן למסגרות כבדה. מטר רץ של ריתוך מיג/CO2 בשפה המקומית 60₪ למטר אותו מטר בטיג/ארגון בשפה המקומית 120₪ לרתך מטר של פח 2-3 מילימטר לוקח לי פחות מ 5 דקות כולל הפסקת סיגריה עם טיג עם CO2 לוקח אפילו. המקסימום שיצא לי לרתך עד היום זה קרוב ל 50 מטר רץ ביום עבודה בשכר של 32 שקל לשעה (במקום העבודה הראשון שלי בתור רתך) אם אני משתלם למישהו ב 50 שקל לשעה אז אני משתלם לו גם ב 60 שקל לשעה ו גם ב 70... אני לא מצליח לראות איך ואיפה בדיוק אתה פושט רגל אם הרתך שלך יקבל 60 שקל לשעה במקום 50.
 9. יום אחד אני אגיע אליך לביקור לראות במה אתה מתעסק
 10. לכן אנשים עוזבים למקום שבו הם יקבלו שכר טוב יותר על עבודה יותר איכותית. אם לא נותנים לך לעשות עבודה איכותית במקום העבודה שלך. אתה תישאר בינוני מינוס. ולא תתקדם מבחינה מקצועית לשום מקום.
 11. אתה מוזמן לחפש פוסטים קודמים שלי בנושאים האלה יש שם גם כמה הברקות ונייט ריידר שותף פעיל לגעשעפט
 12. פשוט אמרת שאם אתה תשלם את מה שאני דורש אז תצטרך להפסיק לייצר בארץ... לכן תיארתי לעצמי שיש לך איך לתמחר עבודה כזאת...
 13. אני האמת לא מתעצבן בכלל. לרוב אותם האנשים לא רוצים ללמוד שום דבר, לא רוצים לדעת שום דבר ולא רוצים להיתקדם לשום דבר ושום מקום אני כן מתעצבן מתי אני רואה בן אדם מוכשר לעניות דעתי שעובד בשכר רעב ללא אופציות קידום.
 14. אני היום עובד במפעל בצוות החזקה לצוות של עשר רובוטים רובוטים חדשים לחלוטין מהשקית, חלקם הגדול בני פחות משנה. ואין לך מושג כמה בעיות יש לדברים האלה, יש ימים שבהם רובוט יכול ליהיות מושבת כמה שעות. וזה כמה שעות ש כימעט 30 אנשים עושים בדיוק שום דבר. בשביל להחזיק רובוט אחד שמרתך. אתה בן אדם. שגם יודע לעבוד עם הממשק של הרובוט, הוא גם רתך וגם מישהו שיהיה לו מספיק ראש לכל הסט אפים ואני בטוח שבן אדם כזה יעלה לך יותר מ 50 שקל לשעה. ורובוט לא סולח טעיות אנוש וידיים עקומות של מסגרים אז גם מסגר יעלה לך כסף. כל חיתוכי הפחים, כל הפריסות. כל הג'יגים והמתקנים תצטרך לעשות בלייזר. מה שיעלה לך עוד יותר כסף עבדתי גם במפעל שהיה בו רובוט ריתוך. עבדתי שם שנתיים, בחיים לא ראיתי אותו עובד, שאלתי למה, בעל הבית אמר לי שזה לא כזה מהר נוח וכלכלי. כניראה שרתך ב50-60-70 שקל יעשה עבודה הרבה יותר כלכלית. תמיד רציתי לדעת. כמה כסף היום אתה תחייב לקוח על ריתוך של מטר רץ בין 2 פחים נניח 3 ממ? כולל מעמ רק ריתוך, לא כולל הפחים עצמם. מעניין אותי לדעת.
 15. כי הם יוצאים מהמוסד הלימודי אחרי שחילחלו להם למוח שהם תותחים אחושרמוטה וכל החיים כל הסובבים רק פירגנו להם על כך נוד שיצא להם מהתחת.
×
×
 • Create New...