Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה על השירות בעסקים בארץ... כי נמאס!

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שפותח השרשור התיחס לשירות מהסוג הזה:

שתי דוגמאות מאתמול,

1. מתקשר לחנות סלולר מעוניין במכשיר מסויים בצבע לבן, נאמר "תגיע" , אחרי העבודה עובר בחנות והופ "סליחה, התבלבלנו זה שחור ולא לבן, אבל מה זה משנה, שניהם שחורים בחזית ואתה גם ככה שם כיסוי בלה בלה בלה" מתבאס ויוצא , כנראה שיטת מצליח שלפעמים מצליחה להם?!

2. מתקשר לחנות מטיילים, מעוניין בגזיה דגם ספציפי, "תגיע" , נכנס לחנות " יש רק אחת מתצוגה, המוכר בתמימות חשבתי שיש עוד במחסן" WTF?!?!

ולא שירות כמו בדוגמא של Buki.

היה לי ניסיון מאוד חיובי עם שירות של אמזון בארה"ב,

הזמנתי חבילה למלון, ביום המסירה להפתעתי מקבל הודעה שסירבו לקבל את החבילה.

שיחה לאמזון, המוקדנית בודקת במחשב ומגלה שהם טעו בשם משפחה באות אחת ולכן במלון סירבו לקבל את החבילה (אמריקאים לטוב ולרע).

הנציגה יוצרת קשר עם השליח ומבקשת ממנו שיחזור בינתיים אני מתקשר למלון ומבקש לקבל את החבילה למרות הטעות.

אחרי שעה מקבל notification באפליקציה שהחבילה נמסרה - שירות לא פחות ממדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש הזוי. כדאי לך לפנות למבקר המדינה ולהתלונן על מיקרוסופט.

לא יודע מהיכן הציניות שלך, אולי לדעתך זה בסדר שבארץ בן אדם לא יכול להתחיל לעבוד יומיים, בגלל שבארץ אין להם את אותם כלים שיש לקולגות בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל מייקרוסופט (בעיקר בישראל) השירות הבסיסי בסדר גמור, השירות הממש טוב שמור ללקוחות Premier (כזה שכולל גם נציגים טכניים שיכולים להגיע אליך)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי. אני הייתי צריך פתרון עם רשיון דרך VLC.

שזה Volume Licensing Center.

קיבלתי שירות מצוין כנראה מהודי נחמד. מישראלי מעט פחות נחמד לא קיבלתי כלום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VLC בארץ אכן הרבה פעמים לוקח איזה יום-יומיים, אלא אם כן יש לך נציג Premier שאפשר להתקשר אליו ואז פתאום הכל רץ

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות רע במתחם קונים של רמי לוי !

ביציאה מהחניון לא ניתן לשלם במזומן ולא מוצבת אפילו מכונה אחת בודדת לתשלום במזומן אלא רק בכרטיס אשראי. חוצפה ושירות רע מאוד במקום שמיועד לשרת את כלל האוכלוסיה ולא רק בעלי כרטיס אשראי.

אני יותר לא מגיע לרמי לוי !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע לאיזה מתחם אתה מתכוון - לרמי לוי יש הרבה מרכזי קניות - ומה שיטת התשלום שם.

אבל עליך להתרגל לשיטת התשלום האירופית שבה משלמים בתוך המתחם, לפני היציאה לחניה. בדרך כלל במכונות שמקבלות מזומן או כרטיסי אשראי. בדרך כלל ביציאה עצמה בכלל אין אפשרות תשלום, ואם מקבלים כרטיס אשראי זה בונוס. אני נתקל בזה הרבה מאד בקריון, שבו, למרות שלטים מאירי עיניים בכל פינה, מגיעים למחסום נהגים שלא שילמו במכונות ותוקעים את כל התנועה לדקות ארוכות. אבל, מרק, אני מכיר את התלונת שלך עוד משרשור הרב קו. מפתיע מבחור שרבים מעיסוקיו בחזית הטכנולוגיה (כן, אני יודע שאולי יש הפרדה בין טכנולוגיה לבין התנהלות כלכלית, אבל גם ההתנהלות הכלכלית צריכה להתאים עצמה לרוח הזמן, כולל האמצכים הטכנולוגיים הנגזרים ממנו).

ועוד דבר, מרק: לכל מי שאינו יכול או אינו רוצה להחזיק בכרטיס אשראי יש שני פתרונות לא רעים בכלל: כרטיס דביט וכרטיס נטען. דינו של המזומן לעבור מן העולם (אם כי בארץ זה יהיה קשה, מצד אחד היינו מהמקדימים בשימוש בכרטיסי אשראי, אבל מצד שני יש כאן אוכלוסיות שמעדיפות להתנהן ב"שחור" וכרטיס האשרי מפריע להן), ואלה יעכבו את התהליך הבריא הזה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר, מרק: לכל מי שאינו יכול או אינו רוצה להחזיק בכרטיס אשראי יש שני פתרונות לא רעים בכלל: כרטיס דביט וכרטיס נטען. דינו של המזומן לעבור מן העולם (אם כי בארץ זה יהיה קשה, מצד אחד היינו מהמקדימים בשימוש בכרטיסי אשראי, אבל מצד שני יש כאן אוכלוסיות שמעדיפות להתנהן ב"שחור" וכרטיס האשרי מפריע להן), ואלה יעכבו את התהליך הבריא הזה.

לי אישית אבד הכרטיס לכן לא יכולתי לשלם בכרטיס אשראי. אני מכיר את כול האפשרויות לתשלום כולל רכישה של ויזה נטענת בדואר.

רע מאוד עניין הפסקת השימוש במזומן. יש ציבור גדול מאוד שאין ברשותו שום כרטיס אשראי מכול סוג שהוא ויישנם רבים שאינם רוצים כרטיס מכול סוג שהוא מטעמים שונים כגון: שמירה על פרטיות, חוסר אפשרות לקבלת כרטיס אשראי מכול סוג שהוא, כסף מזומן שנצבר בצורה חוקית ועוד כהנא וכהנא סיבות.

למה בן אדם בגיל 80 צריך לשלם על ויזה נטענת תשלום נוסף של 25 שקלים כאשר הוא צריך לשלם עבור שירות או מוצר מסויים 100 שקלים ?

אתה יודע שיש אנשים מסוימים שחיים בנינו שבשבילם הוצאה נוספת של 25 שקלים כול חודש זו הוצאה גדולה ?

צריך לחוקק חוק המאפשר תשלום במזומן בכול מקום כמו במדינות מסויימות בעולם שהציבור דורש חקיקת חוק כזה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור נותן שירות בתחום מכירות וטכני, אני בצד השני, נותן שירות כמה שרק אפשר כשאני יכול.

אבל באופן אישי לפני שבוע התקשרתי למכון כדי לבטל בעקבות מעבר דירה

'תשלח פקס'

'אין לי פה פקס ב2019... יש מייל?'

'כן תשלח'

טוב.. מגיע כבר הסוף שבוע ועוד אין תשובה. מתקשר שוב

'הי עוד לא חזרת למייל שלי'

'ברור.. רק ביום ראשון אני אתעסק בזה..'

'אבל ראשון זה כבר תחילת חודש. אני לא רוצה שיהיה לי חיוב גם על ספטמבר'

'אולי יהיה גם על אוקטובר.. זה לוקח לי זמן'

כמובן שכבר יום רביעי ולא הגיע לי עדיין שום תשובה. יודעים למצוא אותך כשרוצים כסף אבל כשצריך לתת שירות מינימלי רק מנפנפים. נשבר הז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רע מאוד עניין הפסקת השימוש במזומן. יש ציבור גדול מאוד שאין ברשותו שום כרטיס אשראי מכול סוג שהוא ויישנם רבים שאינם רוצים כרטיס מכול סוג שהוא מטעמים שונים כגון: שמירה על פרטיות, חוסר אפשרות לקבלת כרטיס אשראי מכול סוג שהוא, כסף מזומן שנצבר בצורה חוקית ועוד כהנא וכהנא סיבות.

למה בן אדם בגיל 80 צריך לשלם על ויזה נטענת תשלום נוסף של 25 שקלים כאשר הוא צריך לשלם עבור שירות או מוצר מסויים 100 שקלים ?

אתה יודע שיש אנשים מסוימים שחיים בנינו שבשבילם הוצאה נוספת של 25 שקלים כול חודש זו הוצאה גדולה ?

צריך לחוקק חוק המאפשר תשלום במזומן בכול מקום כמו במדינות מסויימות בעולם שהציבור דורש חקיקת חוק כזה.

"חוסר אפשרות לקבלת כרטיס אשראי מכול סוג שהוא" -

תקן אותי אם אני טועה, אבל עם כול חשבון מגיע כרטיס כספומט שבעצם אמור להיות כמו כרטיס דביט.

"כסף מזומן שנצבר בצורה חוקית" -

כסף מזומן שנצבר בצורה חוקית צריך להיות מופקד בחשבון.

לגבי "שמירה על פרטיות" .... תראה, לי קשה להבין את זה, מה אתה מסתיר, שאתה חונה ברמי לוי? מי עובר בכלל על איפה ומה קנית?

מבחינתי כסף מזומן צריך להצתמצם כמה שיותר, שזאת תיהיה מילה גסה, אני לא רואה שום סיבה הגיונית להמשיך עם הדבר הזה.

כרטיס דביט עם NFC סוגר כול פינה.

כן גם לפנסיונרים

כן גם לבעלי מוגבליות (כמה יותר קל לזכור 'כרטיס סגול נצמד למכונה' מאשר להתחיל לחשב שקלים ושטרות?)

יש מערכת גם לקניות אינטרנטיות עם דביט ולא עם אשראי.

אתה מסיבה מסויימת מתנגד לטכנולוגיה שמקלה על כולם, גם אוכלוסיות חלשות, כי היא פשוט פשוטה יותר.

לתקף כרטיס בכניסה וביציאה מאוטובוס.

להצמיד כרטיס לקורא כדי לשלם במקום לפשפש בארנק ולהתחיל לחשב ש 57 זה 20 + 20 + 10 + 5 + 2.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חוסר אפשרות לקבלת כרטיס אשראי מכול סוג שהוא" -

תקן אותי אם אני טועה, אבל עם כול חשבון מגיע כרטיס כספומט שבעצם אמור להיות כמו כרטיס דביט. - מה ? תגיד את חיי בארץ ?

"כסף מזומן שנצבר בצורה חוקית" -

כסף מזומן שנצבר בצורה חוקית צריך להיות מופקד בחשבון. - מה ? סבתא שלך בת-80 איפה היא מחזיקה חלק מהכסף ?

לגבי "שמירה על פרטיות" .... תראה, לי קשה להבין את זה, מה אתה מסתיר, שאתה חונה ברמי לוי? מי עובר בכלל על איפה ומה קנית? - אחרי תשלומים שנעשו עם כרטיס אשראי אפשר לעקוב קרי כמה כסף הוצאת אצל רמי לוי וכמה שילמת על תרופות פסיכיאטריות בבית המרקחת הקרוב לביתך וגם לדעת את המיקום שלך בכול יום שבו שילמת בכרטיס אשראי. מבחינתי זו פגיעה בפרטיות.

מבחינתי כסף מזומן צריך להצתמצם כמה שיותר, שזאת תיהיה מילה גסה, אני לא רואה שום סיבה הגיונית להמשיך עם הדבר הזה.

כרטיס דביט עם NFC סוגר כול פינה.

כן גם לפנסיונרים

כן גם לבעלי מוגבליות (כמה יותר קל לזכור 'כרטיס סגול נצמד למכונה' מאשר להתחיל לחשב שקלים ושטרות?)

יש מערכת גם לקניות אינטרנטיות עם דביט ולא עם אשראי.

* אזרחים פשוטים שנמצאים בהליכים בהוצאה לפועל/פשיטת רגל ועוד צרות שלא נדע בהרבה מקרים הבנק לא יינפק להם כרטיס אשראי.

אתה מסיבה מסויימת מתנגד לטכנולוגיה שמקלה על כולם, גם אוכלוסיות חלשות, כי היא פשוט פשוטה יותר.

לתקף כרטיס בכניסה וביציאה מאוטובוס.

להצמיד כרטיס לקורא כדי לשלם במקום לפשפש בארנק ולהתחיל לחשב ש 57 זה 20 + 20 + 10 + 5 + 2.

אתה חיי בבואת הייטק/אינטרנט/פייסבוק...רד לעם בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק - אמא שלי בת 90. היא מחזיקה את הכסף בבנק. לא בגרב ולא מתחת לבלטות. היא משלמת בכרטיס אשראי. היא מתכתבת עם הקרובים בחו"ל, חלקם נושקים לגיל 100, באימייל ומדברת אתם בסקייפ. היא מדברת אתי בסמארטפון, כולל העברת הודעות ותמונות בוואטסאפ. אז נכון שפה ושם היא צריכה עזרה באיזו פעולה, אבל גם אם היא הולכת לקופ"ח או לבנק היא צריכה ליווי, ולא בגלל חוסר יכולת קוגניטיבית אלא כיוון שהרגליים כבר לא סוחבות כמו פעם.

נכון שיש בעלי חשבון מוגבל שאינם יכולים לקבל כרטיס אשראי או צ'קים. אבל ההגבלה אינה על הנייר או על הפלסטיק, אלא על האפשרות לתשלום עתידי, מה שנקרא בעברית אשראי. אין להם שום בעיה להשתמש בכרטיס דביט ולחייב את חשבון הבנק באופן מיידי. ואני רוצה להזכיר לך שגם משיכת מזומן (שומו שמיים, בכספומט, לא בדלפק) עולה כמה פרוטות. ובניגוד למזומן, הכסף בבנק לא הולך לאיבוד אם כרטיס החיוב או האשראי אובד או נגנב. נכוון, צריך לחדש אותו - אבל אם מדובר במזומן אין מה לחדש. זה אבוד לגמרי.

אחד הדברים שמטריפים אותי כאשר אני מקבל חבילות מהאיביי\עליאקספרס ודומיהם הוא התור בדואר עם כל בעלי פנקסי התשלומים והסטיפות של מזומן. מה הבעיה לשלם באינטרנט? אנמי משלם למס הכנסה, ביטוח לאומי, עיריית חיפה, תאגיד המיים, חברת החשמל וכו' דרך האינטרנט כבר מתחילת שנות ה-2000. שתי דקות הקלדה ויש אישור תשלום, ולא צריך ללכת לכספומט למשוך מזומן, ואז לדואר, לעמוד בתור ולספור 2448 שקלים ו-64 אגורות. ואפילו אין מה להסתיר, הרי אני משלם ישירות למס הכנסה.

בעיני מי שחושש ממעקב הוא מי שצריך לעקוב אחריו, מי שמעלים מס ומשתמש בכסף "שחור".המינימם שאפשר לעשות כדי להקשות על כך הוא שישלמו עמלת טעינה לכרטיס אנונימי. המזומן צריך לעבור מן העולם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגמר לי זמן העריכה - אז אני רוצה להוסיף שגם עניין המעקב בכרטיסי אשראי די משני. אתה לא מקבל פעם בחודש דיווח מוייז "איפה היית ומה עשית"? החתימה האלקטרונית של כל אחד מאיתנו כל כך גדולה, עד שאי אפשר להמנע ממנה. אפילו פרנואיד כמו נתניהו, שנמנע מטלפון נייד ומכרטיס אשראי וכו' נלכד כל פעם מחדש עם הקלטות.

ועוד דבר, מרק. כשם שאיבדת את הכרטיס יכולת לאבד את המזומן, והייתת נמצא באותו מצב. ההמלצה שלי, כבר הרבה שנים, היא להחזיק יותר מכרטיס אשראי אחד, ומסוג שונה (המינימום אחד ויזה ואחד מאסטרקארד), למקרה תקלות במערכות החיוב של חברת האשראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...