Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז... לאן ממשיכים מכאן? (הרהורים בנוגע לרכב הבא)

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק.

אור, לך על הטסלה. הטבות המס שאתה מקבל הן משמעותיות. אם אתה יכול לרשום אותה כ write off אז בכלל.

בנוסף, אתה מקבל שקית נייר כדי לאגור את נפיחותיך ולהריח אותן, אליבא דסאות׳פארק.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הטבות המס כבר לא משמעותיות, ירדו מ7500 ל1850 (ומנגד - גם המחיר ירד). מה שכן, אם אני הולך על טסלה מסתמן שכדאי לי לעשות זאת עכשיו כי ב2020 גם ההטבה הזו עתידה להיעלם.

מבחינת סאות'פארק, אבקש לדייק - השקיות מגיעות עם *פריוס*, ואני אשתנע בכד אפר לפני שתמצא אחת כזו בחניה שלי [emoji28]

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא קאמארו SS? מרגישה מיוחדת גם כשאתה סתם משייט. כוח בלי סוף. הזדמנות לחוות V8 רגע לפני שהם נכחדים מהעולם. לא יקרה מדי. מכונית ספורט מושחזת (כבדה, כן, אבל התנהגות פנטסטית ומתקשרת בניגוד לכל הגיון). אפשר איכשהו להכניס מושב תינוק מאחורה, כנראה - למרות שזה לא סידור מוצלח ליום יום, אבל למקרה ש - בטח.

במבחן המכונית שתחכה לך בחניה בסוף היום - זה זה. הרבה יותר מכל 435.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את דברי חברי המלומד. אחרי הכל, אתה בטח רוצה עוד ילדים, וקשה אחרי שיינשרו לך הביצים מהקרינה ובריחת הטוסטרון שתבוא עם הטסלה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המוסטנג והקאמרו , הם מגיעים עם 2 דלתות , כך שלא נוח לתפעל ילד בכיסא מהדלת הקדמית

אבל אם תמצא למשל Dodge CHARGER SRT HELLCAT ,

רכב מצד אחד פרקטי (4 דלתות ותא מטען מספיק גדול לעגלה ) מצד שני מנוע V8 בשיא תפארתו

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פויה טסלה. מאיפה הבאת את השטות הזו פתאום?

סטינגר מושלמת. גם פרקטית מאוד וגם מטמטמת להפליא.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לקרוא את השרשור ובערך באמצע ההודעה הראשונה אני חושב לעצמי "בונ'א, הוא באמת אוטיסט". ואז אני נזכר שכבר קראתי את החלק הראשון של השרשור, אז מסתמן שאתה בחברה טובה :lol:

לענייננו. אתה אשכרה הלכת לגור בארה"ב של אמריקה כדי להתנייד בגולף? באמת? לא שמיאטה יותר טוב, אבל עדיין, גולף?!

הטסלה3 אוטו לא רע, במיוחד בגרסת פרפורמנס (או איך שלא קוראים לספורטיבית יותר) אבל היא לא מעניינת נהיגתית. היא לא שובבה, היא לא קלילה, היא כל מה שלא רצית כשהחלטת לקנות את המיאטה.

הרצון שלך, של להישאר עם מכונית מגניבה וכיפית, בלי לקפוץ מעל הפופיק ביכולות שלה כדי גם לא להתפתות לחוליגניזם וגם לא למצוא את עצמך בסיטואציה שנגסת יותר משאתה מסוגל ללעוס ומיד אחרי זה למצוא את עצמך בסיטואציה שאתה מקלף את הפגוש מאיזו גדר הוא מאוד הגיוני ואני לגמרי מתחבר אליו. אני הייתי קונה C63 אבל אני, כאמור, גם כנראה קצת אוטיסט.

תכלס כל הסיפור הזה מחזיר אותך חזרה לאותה התלבטות של מיאטה מול ברז. והפעם, בזכות שני מושבים אחוריים, הברז מנצחת. למה לא "אם כבר אז 235"? בגלל אותו רצון לא לקחת משהו חזק מדי אלא לתת לעצמך לגדול עם האוטו ולהחליף אותו כשתמצה אותו.

א-ב-ל, יש אצלכם שם כל כך הרבה מכוניות מעניינות במחירים האלה, למה לא לנצל את זה? פוקוס RS, מאזדה RX8 (לא קשורה, סתם מנסה להגשים חלומות דרך אנשים אחרים), אלפינות למיניהן, פיסקר קארמה, לוטוס אבולה, פאקין דייהו מאטיז! ואתה מדבר איתי על גולפים וטסלות? תביישי לך!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקמארו ושות׳ - אם הייתי מוכן ללכת על 2 דלתות סביר להניח שהייתי בוחר את ה- 240/440, אבל אני לא מתפשר על הדלת מאחור, יש אילוץ והוא (היא) מקבל תעדוף

לגבי הV8 ושות׳ - במחילה ממלומדינו, לא מעניין אותי. יש לי הרבה ק״מראז׳ על המנוע - ומצאתי שאני יותר מתחבר ל V6 / inline6 מוגדשים. כן כן אני יודע תסקלו אותי בכיכר העיר...

לגבי ה CHARGER, מעבר לעניין הv8 יש את העניין הפעוט שהרכב ממש... אקרא לזה ״ארכאי״ מבפנים, עבורי רכישת רכב אינה תלויה בפרמטר אחד אלא בהרבה פרמטרים שמתערבבים זה בזה, והצ׳ארג׳ר זה ביג נו נו גם אם היתה מגיעה עם מנוע מושלם.

לגבי הגולף / פוקוס, ספייר אל תהיה נקניק ותקרא עד הסוף לפני שאתה מגיב, הן כבר מחוץ למשחק.

לגבי ה״לא שמיאטה יותר טוב״ הרשה לי להגיב לך ב :roll: , וזה ככה בעדינות. המיאטה מהממת מכל הבחינות, לא מתחרט לפרומיל שניה על ההחלטה לרכוש אותה, רכב שנמצא על גבול האופטימום לדעתי.

נהגתי על הסטינגר ויצאתי מבולבל, הגעתי לנסיעות המבחן בתחושה של 75סטינגר/25טסלה, ועכשיו זה ממש coin toss. מדובר בשתי חיות מאוד שונות שמדברות כל אחת בדרכה לפן אחר בהעדפות / אישיות שלי. בשביל להוסיף חטא לפשע בגלל כל מיני דברים מסתמן שכדאי לי לקבל את ההחלטה עכשיו ולא עוד שנה (או חודש).

ולגבי הסטינגר, בלי להאריך במילים כי זה לא מעניין במיוחד - הרכב נראה מצוין, מנוע מגיב מצוין, נשמע בסדר+ (שום דבר שקאטבק לא פותר). בניגוד לטסלה, זה רכב שיגרום לי לסובב את הראש בחניה, והשאלה האם זה מספיק בשביל להטות את הכף כנגד הקדמה הטכנולוגית ופיצ׳ר קונטנט מדהים.

סעומו

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא הטסלה ולא הסטינגר הם רכבי נהיגה מבחינתי, בטח לא אחרי שנה וחצי עם המיאטה... יש להם כוח ומומנט נאים (גם לטסלה הבסיסית, בה אני מתעניין), אבל הם כבדים וגדולים (=מגושמים) לטעמי.

אם יתחשק לי לפרוק קצת, קרוב לוודאי שאעדיף לשחק עם האופנוע.

כמובן שזה מעלה את השאלה -בעיקר עם הסטינגר - למה לעזאזל לרכוש רכב עם יומרה ספורטיבית אם אתה לא מתכוון להשתמש בה כמעט אף פעם? והתשובה כמו שרשמתי בפתיחת השרשור - כי אני ילד מטומטם וכי הרכישה אינה רציונלית נטו. זה עניין של חשק, לא של הגיון, וזו גם הסיבה שההתבלטות קשה עבורי כרגע.

בתור מכונת שינוע נטו, מלבד הפרקטיות העדיפה של הסטינגר, הטסלה עדיפה. הנהיגה בה מהנה בקטע אחר, אתה מרגיש ״בעתיד״, בטיחות-על... זה הרכב ה"נכון".

נהגתי אתמול על הסטינגר 2.0, והסטינגר GTS - למרות שאני מכוון לGT1 (חסר לGTS מספר דברים חשובים, בפרט המקבילה של האוטופיילוט מבית קיה - שיוט אדפטיבי וlane keep assist). כשהגעתי הביתה מצאתי את עצמי חושב, באופן מפתיע למדי, דווקא על הטסלה.

אבל היא נראית כ״כ meh שזה ממש מוריד לי את החשק.

מבחינה מספרית - יוצא שלרכוש את הסטינגר שאני רוצה (GT1 משומשת, לבן בחוץ אדום בפנים, 2019 עם פחות מ10,000 ק״מ ואחריות יצרן לעוד שנתיים וחצי) יוצא כמעט בול כמו לרכוש טסלה חדשה. זה יוריד ממני את ההתעסקות במכירת המזדה באופן עצמאי, אבל זה זניח לחלוטין.

אבל היא לא תשאר בשוק לזמן רב ולכן צריך להחליט עכשיו... דסישנז דסישנז!

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה RX8 (לא קשורה, סתם מנסה להגשים חלומות דרך אנשים אחרים)

אתה מודע לזה שזה רכב של אלפי דולרים בודדים שאף אחד לא רוצה פה?

הבעיה היא שהאוטו נסחר סביב ה3-4 אלף דולר - וRebuild למנוע נע בין 1500-3500 (תלוי בכמה רע המצב)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הRX8 נראה כמו אוטו חביב לאללה, אבל המנוע הרוטורי נשמע יותר מדי הרפתקני >.

שקלתי ל2 דקות כשהגעתי לכאן... אבל מהר מאוד ירדתי מזה

כמובן שזה לא רלוונטי למה שאני מחפש כי היא ספרטנית וכו׳, נהייתי מפונק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מפונק מה. רציתי להציע את אסתי.

(מנצל הזדמנות לחיות דרך מישהו אחר)

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן... בדיוק הסיבה שאסתי נפסלה על הסף ):

get with the program, Subaru!

מסתבר שהקיה עליה אני מדבר עם אחריות לעוד 4.5 שנים, כך שתהיה לה אחריות טובה יותר משל טסלה חדשה...

כבר כתבתי להם אימייל סגירה, ועצרתי באמצע. כושילירבאק. אני אוכל סרטים שאולי אני צריך ללכת על החשמלטורית בגלל שזה נכון יותר פיננסית ובטיחותית והיות ואני במילא כנראה לא אנצל את היכולות של הסטינגר. Grow up or bro down

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...