Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע שוב זמני להתחדש, או התחלתי לגדוש בT5

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר ,בטח. (תכתוב לי בפרטי איזו שנה וכו' ) .

לגבי מדיד שמן - אתה מודע לזה שיש מדיד אלקטרוני? אפשר לבדוק עם פתיחת סוויץ׳ רק, בלי להניע. גם אני הופתעתי מזה בהתחלה, במובך הראו לי.

בהחלט מודע , זה פשוט מעצבן אותי לסמוך על מדיד אלקטרוני. מה קורה אם הוא מתקלקל ? אני אולד סקול בדברים האלה.

אייל, רציתי להגיד תודה שהרמת את הכפפה עם קבוצת ה whatsapp. בהחלט שינוי מרענן ודרך

יעילה לשתף מידע ולהכיר אנשים נחמדים מהתחום.

בשמחה, הייתי בטוח שאתה כבר עייף מהחפירות והתמונות שאני שולח בקבוצה על כל מיני פרוייקטון שעשיתי ברכב. :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מדיד שמן - אתה מודע לזה שיש מדיד אלקטרוני? אפשר לבדוק עם פתיחת סוויץ׳ רק, בלי להניע. גם אני הופתעתי מזה בהתחלה, במובך הראו לי.

בסיטרואן קסארה 2003 שלי יש מדיד דיגיטלי (מלבד המדיד הפיזי), מדוייק מאוד.

עכשיו אני נזכר שאפילו בקליאו 96 רמת גימור "אחיזה" שהיתה הגבוהה, היה לי מדיד דיגיטלי.

בקקטוס 2016 זה מופיע בספר רכב כאופציה, אבל בישראל (לפחות בדגם שלי) זה לא הגיע. וחבל.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 9 חודשים מאוחר יותר...

עוד מעט מגיעים לפוסט סיכום השנה, אבל זה לא מונע ממני לעדכן בקטנה קצת לפני כן. (בכל זאת, צריך תכנים חדשים - נמאס כבר לקרוא את השרשור של ה DS5) 

לפני כחודש נוסף תינוק למשפחה , אותה עגלה שהתיישבה לה בנוחות בבגאז' של ה GTI כולל המגש במיקומו המקורי , התקשתה להכנס לV40 למרות תצורת הסטיישן לכאורה

בסופו של דבר נדחסה והמגש נאלץ להישאר מאחור במחסן.... להעמיס את התיק של הבית חולים וכמה חבילות חיתולים זה כבר היה יותר מדי ...

נקודה למחשבה למי שסוחב הרבה ציוד.

אפשר כמובן לפרק במה פנימית מעל הגלגל ספייר כדי להרוויח עוד כמה סנטימטרים בגובה אבל עדיין, אני קצת התאכזבתי . (ואפילו עברה לרגע המחשבה להחליף רכב)  

כנראה שעד שנשתחרר ממצור הקורונה התינוק יעבור כבר לטיולון והבעיה לא תהיה רלוונטית יותר 

למעט הנ"ל, תענוג של רכב.  גם בכבישים טכניים יחסית , לא פראייר ביחס למקביליו בVAG. (אם כי פחות מושחז)

IMG_20200324_100635.thumb.jpg.8d010074311f3119722a205642d1776e.jpgנק

nes harim v40.png

עריכה אחרונה על ידי אייל
  • אהבתי 4
  • מצחיק 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל - מזל טוב!

גם לי "נמאס כבר לקרוא את השרשור של ה DS5".

ברגע שהחל הדיון לגבי מערכת מולטימדיה והתוספות הקשורות לכך

המלצתי לפותח השרשור כי נושא  שדרוג מערכת הסטראו יפתח על ידו
בפורום המתאים שהוא:
"פורום מולטימדיה לרכב כולל דיונים בנושא סטריאו, רדיו דיסק, ורמקולים לרכב,
שאלות לגבי התקנה, ביקורות על מוצרים וכמובן - ההתקנות שלכם".

ואילו בפורום הנוכחי - "רכב כללי" יימשך העדכון של חווית השימוש ברכב והטיפול בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים,

ועוד משהו מאכזב : תאורת הלוגן מקורית ברכב פרימיום וברמת איבזור גבוהה....

החלפתי את אורות החזית לדיימונד ויז'ן ואת אורות החניה ללדים לבנים של פיליפס  , הייתי מוכן לשלם הרבה כדי להתאים פנס לד מקורי של 2017 ומעלה

אבל מפורומים בחו"ל אני מבין שהצמה עצמה שונה לגמרי ואי אפשר לעשות רטרופיט גם בין רכבים מאותו שנתון שיוצרו אחד עם הלוגן ואחד עם קסנון מקורי .(לא נמכר בארץ)

לפני 22 שעות, banji man כתב:

אייל,  תיק העזרה הראשונה המקורי של וולוו תופס לך את רוב המקום בתא המטען 😜

המשך הנאה מרובה מהרכב!

גם הכפפות המקוריות להחלפת גלגל והפאוץ' לשים בו את הצמיג המלוכלך אחרי ההחלפה תופסים מקום :-) 

שרשור ה DS5 יצא משליטה בעיקר בגלל שעמום הקורונה . לא נראה לי ששרשור כזה היה צובר כ"כ הרבה תגובות בימים רגילים.  

אין שם הרבה מידע מעניין ,רק גיבובים על גיבובים :-)    המידע המעניין יבוא אחרי שנה של אחזקה וכשהרכב אשכרה ייסע. 

• אהבתי 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסנו, כמה ק"מ עשית על הרכב עד עכשיו והאם צריכת הדלק עדיין באיזור ה 8.5 ק"מ\ל ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2020 בשעה 12:41, אייל כתב:

עוד מעט מגיעים לפוסט סיכום השנה, אבל זה לא מונע ממני לעדכן בקטנה קצת לפני כן. (בכל זאת, צריך תכנים חדשים - נמאס כבר לקרוא את השרשור של ה DS5)

מי קונה DS5??? צריך להיות ממש דפוק! 

לגבי העגלת תינוק - האמבטיה עצמה, לא מתקפלת שטוח? סתם תופסת לך שם גובה וברובן יש שני קליפסים שאתה לוחץ עליהם והופס היא נהיית שטוחה! 

תשקול להחליף את העגלה הזו לעגלה שמתקפלת X 

אבל בעוד מספר חודשים - תעברו לטיולון פשוט, קל משקל ותהנה בחזרה משפיות של שימוש בתא המטען והחזרת המגש למקומו. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, איציק נ. כתב:

גיסנו, כמה ק"מ עשית על הרכב עד עכשיו והאם צריכת הדלק עדיין באיזור ה 8.5 ק"מ\ל ?

עשיתי קצת יותר מ10,000 ק"מ והרכב עבר בסה"כ קצת יותר מ17,000 .

בחודשיים האחרונים הרכב בעיקר עומד עקב עבודה מהבית בתקופת הקורונה , יוצא לסיבוב פעם פעמיים בשבוע . במצב רגיל כנראה הייתי עושה 12-13 אלף ק"מ 

הצריכה תלויה ביחס ישר לאופי הנסיעה ובניגוד לרכב הקודם כאן זה ממש בולט, היו לי נסיעות לצפון עם 1:13 בשיוט במהירויות קרובות לחוקיות,

ביום יום שזו נסיעה משולבת עם רגל כבדה על הדוושה זה מגרד את ה1:9 מלמטה. 

(ביום הטיול בהרי ירושלים שאת תמונתו פרסמתי, למרות שקרעתי את הרכב, במצב ספורט רוב הזמן השגתי צריכה זהה לנסיעה משולבת רגילה)

אפשר גם ללחוץ על לחצן ECO ובלי מזגן להגיע לצריכת דלק של רכב 3 בוכונת בנפח 1.2 אבל מי שקונה T5 פחות מתעניין בזה :-) 

האמבטיה לא מתקפלת אבל נסחוב ככה עוד כמה חודשים ואז נעבור לטיולון. 

במקרים קיצוניים אפשר לקחת את הפח זבל שממתין בחניה השניה (מיצובישי אטרז') 

• אהבתי 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדמיין את הפנים שלך כשאתה מתניע את חביתוש (אטראז' - אני קורא להן חביתוש כי יש להן תנודות מרכב של אחד) אחרי שהיית בשבדית. 

ואז את הפנים שלך כשאתה חוזר אליה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...