Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע שוב זמני להתחדש, או התחלתי לגדוש בT5

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה לכל המברכים הנוספים. ככל שהימים עוברים והקילומטרים נצברים מתחזקת אצלי התחושה שעשיתי צעד טוב מאוד. (אם כי אי אפשר לרדת על 100 קמ"ש את הסיבוב מפתח תקווה לכביש 5 בלי להכנס להיגוי יתר+רכינה מסויימת)

בינתיים אפקט הוולבו הוא כמו אש בשדה קוצים, חבר שראה את הרכב סחב אותי אתמול לטרייד אין של מאיר וסגר על S60 R-DESIGN PLUS (שזה בגדול אותו דבר, רק בצורה שונה) ועוד אחד בדרך.

אגב מה שנאמר לי ע"י מי שראו את הרכב במציאות, שהצבע במציאות לא משתקף בתמונות האלה.... הוא יותר תכלת מכחול.

ועוד משהו : גיליתי שיש לרכב סטראט בר מקורי מהחברה . הצלבתי עם עוד חבר פורום עם רכב דומה.

ולמי שהתעניין כאן ובהודעות פרטיות לגבי הפרמיום סאונד של הארמן קארדון , כנראה עיבוד סאונד שונה וסאב שתול במרכז הדש ראו תמונה:

כנראה הבעלים הקודם בין הבודדים שהוסיפו כסף בשביל זה, עברתי אתמול על כמות גדולה של רכבים בטרייד אין בביקורנו שם ולא היה אף אחד עם כזה.

IMG_20190627_191713.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי המזגן, איך הוא מבודד אותך מהזיהום שבחוץ ? אצלי אני מרגיש שלא משהו.

ב 95% מהזמן אין בעיה, אבל כשמזדמן לי לנסוע מאחורי איזה טרנטה הפולטת ענני עשן, אני מרגיש שחלק מזה כן חודר לתא הנוסעים, באוונסיס שלי לצורך העניין יכולה להיות שריפה בחוץ ובפנים אוויר נקי ונעים, בוולוו אני מרגיש שלא כך הדבר ומעט מבאס ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני לא יודע מה רמת הידע שלך ברכבים ובוולוו בפרט,

אך אתה בטוח שלא מוגדר לך הכנסת אוויר מבחוף? כי נשמע לי מוזר שרכב פרימיום כזה לא יהיה אטום לחלוטין (או הכי קרוב לזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הלבנה או השחורה ? אני גם מחפש S60 T5 RD Plus ואתמול נאמר לי שאחת נמכרה

תודה לכל המברכים הנוספים. ככל שהימים עוברים והקילומטרים נצברים מתחזקת אצלי התחושה שעשיתי צעד טוב מאוד. (אם כי אי אפשר לרדת על 100 קמ"ש את הסיבוב מפתח תקווה לכביש 5 בלי להכנס להיגוי יתר+רכינה מסויימת)

בינתיים אפקט הוולבו הוא כמו אש בשדה קוצים, חבר שראה את הרכב סחב אותי אתמול לטרייד אין של מאיר וסגר על S60 R-DESIGN PLUS (שזה בגדול אותו דבר, רק בצורה שונה) ועוד אחד בדרך.

אגב מה שנאמר לי ע"י מי שראו את הרכב במציאות, שהצבע במציאות לא משתקף בתמונות האלה.... הוא יותר תכלת מכחול.

ועוד משהו : גיליתי שיש לרכב סטראט בר מקורי מהחברה . הצלבתי עם עוד חבר פורום עם רכב דומה.

ולמי שהתעניין כאן ובהודעות פרטיות לגבי הפרמיום סאונד של הארמן קארדון , כנראה עיבוד סאונד שונה וסאב שתול במרכז הדש ראו תמונה:

כנראה הבעלים הקודם בין הבודדים שהוסיפו כסף בשביל זה, עברתי אתמול על כמות גדולה של רכבים בטרייד אין בביקורנו שם ולא היה אף אחד עם כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עלה כ-9000 שקלים, אבל הוספתי. ואני הייתי שני סה"כ שעשה את זה ב-XC40

אם כי אצלי זאת לא אותה מערכת כמו שלך (שילוב Dirac למשל)

גם המערכת High Performance שהיא ברירת מחדל מאוד טובה - 8 רמקולים, הרבה באס. למעשה, מי שאוהב באס - עדיף.

Harman Kardon נותן גוון טבעי לקול, צליל יותר תלת מימדי ומלטף. מי שלא אודיופיל - חבל להשקיע לדעתי, לא ישים לב

HK Dirac.png

עריכה אחרונה על ידי michael12345
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9000 שקל זה לא סכום גבוה למערכת כזו.

אם תרצה להגיע לרמת גימור של "מפעל" עלות של התקנה איכותית של מערכת אפטר מרקט תהיה כמה אלפי שקלים בקלות ויכולה להגיע גם ל-9000 שקלים ועוד לא דיברנו על רכיבים...

*לא יודע מה איכות הרכביבים ומה איכות התוצאה, אני מדבר נטו על עלות של התקנה של מערכת כזו מורכבת ברמה הכי גבוהה שיש.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הלבנה או השחורה ? אני גם מחפש S60 T5 RD Plus ואתמול נאמר לי שאחת נמכרה

השחורה.

הלבנה עדיין שם, לדעתי עברה תיקון כלשהו מקדימה. (+פנסים עכורים כלומר ראתה הרבה שמש)

צריך לקבל החלטות מהר, כנראה שהרכבים הללו פופולאריים ממה שחשבנו.

בחמישי בבוקר הוא היה אמור להגיע לראות קינטיק T5 2015 עם 30 אלף ק"מ , ב9:00 קבע איתם שיגיע בצהריים, ב10:00 קיבל הודעה לא לבוא - נמכר.

לכן עם ה R DESIGN אחרי ששלחו לו טופס בדיקה מקומפיוטסט שנראיתה בסדר גמור , הוא נתן מקדמה קטנה בכרטיס אשראי כדי לשריין את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחורה.

הלבנה עדיין שם, לדעתי עברה תיקון כלשהו מקדימה. (+פנסים עכורים כלומר ראתה הרבה שמש)

בחמישי בבוקר הוא היה אמור להגיע לראות קינטיק T5 2015 עם 30 אלף ק"מ , ב9:00 קבע איתם שיגיע בצהריים, ב10:00 קיבל הודעה לא לבוא - נמכר.

לכן עם ה R DESIGN אחרי ששלחו לו טופס בדיקה מקומפיוטסט שנראיתה בסדר גמור , הוא נתן מקדמה קטנה בכרטיס אשראי כדי לשריין את הרכב.

אז באמת השחורה נמכרה, אני רוצה ללכת לראות את הלבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחורה.

את ה30 אלף קנה קרוב משפחה שלי. הוא התלבט מול מקסימה. אבל במחיר כזה נמוך אין התלבטות...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי - מנוע t5 הוא פצצה. רק שבסיבובים הv40 רוכנת מידי עבורי. לפחות לסגנון הנסיעה שלי כשניסיתי אותה.

תתחדש!

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...