Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

20K מעל המחירון להוט-האצ'?

LowNSlow
שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם רכב בלי שיפורים שווה יותר מרכב משופר.

על סמך מה הקביעה הזו ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכבים ספורטיבים נמכרים הרבה פעמים בזמן קצר יותר.

גם רכב בלי שיפורים שווה יותר מרכב משופר.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

כי הם לא אמינים? עוברים חיים קשים ומתחילים להתקלקל?

או שהם פשוט לא נוחים ליום יום ונמאס מהם די מהר?

יש סיבה אחרת?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לרוב כי מצ'עמם להם(נסעו מהר/עשו ימי מסלול ורוצים משהו חזק יותר/הנעה אחורית) ומידיי פעם זה עניין פרקטי - בכל מקרה לרוב רכבי ספורט יצברו יותר ידיים מהר יותר מאשר רכבים "רגילים".

על סמך מה הקביעה הזו ?

אדגיש שלא מדובר בקביעה מדודה ומדעית אלא מהיכרות אישית.

מהכרות עם חברים ב2 הקצוות של הסקלה, אנשים נרתעים מרכבים שעברו שיפורים ומעדיפים רכב "נקי"(שאתה רק מציין שהרכב שופר אתה חוטף או ניתוק או דרישה להורדה במחיר), אנשים לא רוצים רכב שהתעסקו איתו.

אישית? אני מרתחק כמו מאש מכל רכב שעבר כל שיפור שהוא, לך תדע מה עשו איך עשו את זה שלא נדבר על זה שרכב שכזה יכול להכישל בטסט - למה לי הכאב ראש?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יודע מה עשו באוטו, והיכן, ואם אופי השיפורים מתאים לך, אין שום בעיה. הבעיה היא שרוב השיפורים בארץ מותקנים ע"י חאפרים עבור לקוחות שלא מבינים בשיט מהחיים שלהם.

לפות"ש - דוד שלי, יש לו שכן שלבן אחותו היה הוט האצ' שהוא מכר אותו ב25 אלף יותר מהמחירון.

אז זה הגיוני.

או במילים אחרות, בלי פרטים לא נוכל לדעת. יש מקרים שבהם רכב משופר מהתחת נמכר בפי 7 מהמחירון שלו, יש מקרים שבהם הרכב נמכר באחוז משמעותי מעל המחירון שלו, ויש מקרים שבהם השוק ילמד את המוכר מה המחיר הנכון.

חשוב גם לזכור ש"המחירון" הוא מסמך חסר משמעות אמיתית בקניה או מכירה, אולי רק בהתאם להיצע וביקוש ולתועלת חריגה, ככל שיש כזו.

עריכה אחרונה על ידי נהג מתחיל
עילג

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו בכמה מוכרים 335 או 135. אבל לפני הההכל , יש לנסות בכלל למצוא אחת במצב טוב ואז לבוא למוכר ולבקש ממנו מחיר מחירון. אותו סיפור עם הוטהאצ נדירה במצב טוב.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מדי כאלו בארץ אז סביר להניח , גם בזמנו לפני שקניתי את ה S חיפשתי OPC במחיר שפוי והיו דיי קרובות למחירון וקצת מעל, כבר היה עדיף לי לקנות רכב אחר חדש וזה מה שהוחלט בסוף

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
תראו בכמה מוכרים 335 או 135. אבל לפני הההכל , יש לנסות בכלל למצוא אחת במצב טוב ואז לבוא למוכר ולבקש ממנו מחיר מחירון. אותו סיפור עם הוטהאצ נדירה במצב טוב.

335 זו חיה נדירה יחסית אז צפוי.

בכמה נמכרות 135? (לא שאני מתכוון למכור את ה-240, סתם מעניין להבין מה הולך בשוק).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לסדרה 2 יש יותר מבחר אבל גם שם אקזמפלר שמור זה סביב 20 מעל. כמה שהרכב יותר ישן ויותר שמור ככה יימכר יותר מעל המחירון. לדעתי ל 6 טורי מוגדש יהיה ביקוש מאד גבוה עוד כמה שנים.

335 שמורות נמכרות גם 25 -20 מעל מחירון אבל יקח המון זמן למצוא כזו.כנל גם 135.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...