Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

20K מעל המחירון להוט-האצ'?

LowNSlow
שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין מה המחירון רלוונטי אם מדובר בפרט ספציפי שאתה אוהב. כלומר, אם אתה אוהב והמחיר האבסולוטי הוא משהו שאתה מוכן לשלם, אז למה לא? (חוץ מהפחד האי-רציונלי של לצאת פראייר).

אם המחיר שמבקש המוכר היה המחירון האמתי של הרכב, זה היה נראה לך הגיוני וסביר שזה באמת המחירון? אם כן כנראה שהמחיר לא מאוד מופרך.

האם במקרה כזה היית מוכן לשלם אותו? אם גם על זה אתה עונה כן, אז אני לא רואה מניעה מרכישה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר להתווכח לפה או לשם אבל מעדיף לתת דוגמה אישית: אני מחפש במוו M235. מהיכרות עם הרכב, שדרוג בולמים קפיצים ואנטירולים הוא שדרוג חובה לחובב נהיגה. סט קוילאובר איכותי וזוג אנטירולים יכול לעלות בכיף כ 30 אלף ש"ח כולל התקנה. אי לכך אין לי בעיה לשלם 15-20 מעל מחירון. בשבילי רכב שמשודרג בצורה כזאת עדיף על פנירכב סטוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא בארץ, אבל כשאני רוכש רכב/אופנוע ויש שיפורים - זה פלוס, לא מינוס.

כמובן שאני ניגש לכך בזהירות: רואה מי בעל הרכב, מה הידע שלו, איך הותקנו הדברים (כשזה בר בדיקה) והאם מדובר בחאפר או מקצוען - אבל כשיש שיפורים שהותקנו בצורה נכונה ולטעמי זה חוסך לי הן כסף והן זמן (==כסף) והמחיר אף פעם לא עולה באותו סכום ששווים השיפורים. עבורי זה no brainer.

את האופנוע האחרון שרכשתי קניתי $1000 מתחת למחירון (>$6000), כשיש עליו קצת יותר מ$2000 בשיפורים. היו המון סטוקים בשוק במחיר דומה, חלקם משנתון גבוה יותר - אבל העדפתי ללכת על אקזמפלר שמוכן לרכיבה בלי שאצטרך להשקיע משאבים עד שיגיע למצב שאני רוצה. החסרון היחידי הוא שעכשיו אין כ״כ איך לבדר את השדרוגיטיס...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PUNZ אך הגעת ל20-30 אלף לסט איכותי??? סט מתכוונן איכותי ומערכת לשינוי קשיחות חשמלית (קדימה אחורה) של cusco שנמצא ברכב

על אחד הרכבים שלי, לא עולה מעל 12 אלף שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PUNZ אך הגעת ל20-30 אלף לסט איכותי??? סט מתכוונן איכותי ומערכת לשינוי קשיחות חשמלית (קדימה אחורה) של cusco שנמצא ברכב

על אחד הרכבים שלי, לא עולה מעל 12 אלף שח.

KW DCC, KW V3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי גם למכור וגם לקנות הוט האצ'ים ב20-30 מעל המחירון. (ואני גם מוכר כרגע אחת תוך דרישת סדרי גודל כאלה)

לא כל אחת שווה את זה , אבל אם יש רכב שתוחזק בצורה יוצאת דופן, ללא שום תאונות או פגיעות, עם נתוני יד וק"מ יפים ונדיר בשוק , אז הוא יהיה שווה

את המחיר הזה למוכר ולקונה . צריך פשוט להפנים שקונים יקר וגם מוכרים יקר... זה לא יורד לטמיון (אלא אם כן נגנב או נהרס בתאונה).

אנשים שלא מבינים ובוחרים את הרכב הבא שלהם לפי המחירון של לוי יצחק בלי לדעת שהוא לא רלוונטי לחלק מהדגמים, הם בדרך כלל אלו שמרימים גבה כשהם רואים אילו סכומים דורשים בשוק .

באופן ספציפי, פעם ראשונה שאני שומע שקורסה OPC הולכת מעל המחירון....

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הצהובה שכרגע ביד 2 ? (די בטוח שהיא גם הייתה שייכת למישהו מהפורום)

הOPC נמכרות סביב 60~50 אלף שקל, והייתה אחת לא מזמן שנמכרה גם ב45 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו היצע וביקוש.

נניח ואני מחפש גולף GTI בת 3.

המחירון הוא 120 ומבקשים 140.

אבל רכב חדש עולה 240.

זה או להוסיף 20K למשומשת במצב טוב או שהקפיצה הבאה היא 100K לרכב חדש לגמרי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה שגויה כי אתה מסתכל על מחירון של מארק 6 ביחס למארק 5 ב20 מעל המחירון כאילו שתקבל מארק 6 נורמלית במחירון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

punz, אתה תשלם 30 א לסט קויילאוברים? לגולף GTI? לא מכיר חברים כאלה, כן מכיר אחרים שישלמו 8-10 אלף לסט... אבל

זכותך לטעון מה שבא לך. לא חושב כמוך, אנשים משקיעים יותר ברכב שלהם, אבל 30 לסט???

וואלה הולך להיות יבואן של כאלה, אני יודע כמה עולה סט מהחברה פשוט. ומכיר טוב את KW מקרוב, היה לי V2 על רכב אחד שלי.

אבל לצורך העניין מכיר את הנושא מקרוב וזה שיקנה אחרי רכב מושקע שלי,יהנה מים של תוספות שלא אקבל חצי ממה ששילמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים כאלו נראה לי עסקה די משתלמת, יש איזה בעיות אמינות שצריך לקחת בחשבון?

יצא לי גם למכור וגם לקנות הוט האצ'ים ב20-30 מעל המחירון. (ואני גם מוכר כרגע אחת תוך דרישת סדרי גודל כאלה)

לא כל אחת שווה את זה , אבל אם יש רכב שתוחזק בצורה יוצאת דופן, ללא שום תאונות או פגיעות, עם נתוני יד וק"מ יפים ונדיר בשוק , אז הוא יהיה שווה

את המחיר הזה למוכר ולקונה . צריך פשוט להפנים שקונים יקר וגם מוכרים יקר... זה לא יורד לטמיון (אלא אם כן נגנב או נהרס בתאונה).

אנשים שלא מבינים ובוחרים את הרכב הבא שלהם לפי המחירון של לוי יצחק בלי לדעת שהוא לא רלוונטי לחלק מהדגמים, הם בדרך כלל אלו שמרימים גבה כשהם רואים אילו סכומים דורשים בשוק .

באופן ספציפי, פעם ראשונה שאני שומע שקורסה OPC הולכת מעל המחירון....

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...