Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות אאודי RS3 ושלום ל...

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסרטון הבא יכול לענות לך על השאלה הזאת:

[video=youtube_share;0AG1fzj3Ve8]

למרות שאתמול ראיתי סרטון שהפתיע אותי מאוד. אני יודע עוד מהימים של הקאדי שפרסומי כוחות הסוס של יצרן ב.מ.וו, תמיד נמוכות מהמציאות. יתרה מכך, כוחות הסוס אותם היצרן מפרסם, קרובים מאוד לכ"ס בגלגל. בסרטון שראיתי אתמול, טען המציג שבדיינו מסוים, מדדו 385 בגלגל שזה 15 כ"ס יותר ממה שהיצרן טוען שיש במנוע. בהתחשב בכך שהמשקל של שני הרכבים דומה ולאאודי יש אולי 350 בגלגל (מניח שפחות מזה), לפחות מגילגול הבימרית אמורה להיות מהירה יותר אבל מספרים לחוד ומציאות לחוד.

אם כבר סרטון, זה מעניין יותר -

[video=youtube_share;R8gZm3aZ4l0]

שתיהן מצויינות ושתיהן יתנו הנאה בצורה ייחודית לכל אחת. אם זאת כנראה שהנעה אחורית תקח בסולם הכייף.

אני מתאר לעצמי שבלתי נמנע מאאודי להוסיף דריפט מוד ל- RS3 הבאה, היות והיא צריכה להדביק את הקצב מול ה- A45S החדשה.

בפורומים בחו"ל (שם לא צריך "משכנתא" לרכב כזה), יש הרבה מעברים בין RS3 ל- M2 ולהיפך עם מלחמות עד אין סוף בשאלה "מי יותר טובה?".

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שתיהן מצויינות ושתיהן יתנו הנאה בצורה ייחודית לכל אחת. אם זאת כנראה שהנעה אחורית תקח בסולם הכייף.

תשמע, אני יודע שאני עדיין בזמן הרצה אבל יצא לי לקחת כמה פניות עם ה M2 שאני כבר מכיר עם ה RS3 ויש לי תחושת בטן שבמסלול המדובר, בסרטון שלך (שמן הסתם הכרתי גם לפני) יש ישורות ארוכות. קשה לי להאמין שבמסלול טכני עם ישורות קצרות ה M2 לא תיקח בפער גדול בהרבה מהסרטון הנ"ל. זו פשוט ליגה אחרת של ביצוע.

בויכוח על מי יותר טובה זה מאוד תלוי מה אתה מחפש. סתם דוגמא, היום לקחתי טרמפ חבר מהעבודה שנסע איתי כמה פעמים באאודי. הוא פשוט הזדעזע מכמה הרכב הזה קשיח ולא נוח וזה לא שהאאודי RS3 מתחרה ב S קלאס בהיבט הזה. היא גם קשיחה בפני עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בגדול - אתה מרוצה מהרכישה? או שהדיילי דרייב שלה יוביל אותך אל הרכב הבא מוקדם מהצפוי?

האם יש מחשבות על רכישת רכב דיילי כלשהוא ולהחזיק אותה במקביל לM2?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בגדול - אתה מרוצה מהרכישה? או שהדיילי דרייב שלה יוביל אותך אל הרכב הבא מוקדם מהצפוי?

האם יש מחשבות על רכישת רכב דיילי כלשהוא ולהחזיק אותה במקביל לM2?

לא הקשיחות שלה תוביל אותי להחליף מוקדם מהצפוי.

אין תוכניות לרכוש דיילי אחר. נתמודד :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מעניין לראות אותך על איזה גרנד צ'רוקי SRT8 או המי בתור תרופה לקשיחות של הM2

טוב נו - צ'ארג'ר SRT8 יותר לכוון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מעניין לראות אותך על איזה גרנד צ'רוקי SRT8 או המי בתור תרופה לקשיחות של הM2

טוב נו - צ'ארג'ר SRT8 יותר לכוון.

חח. אם כבר צ'אלנג'ר אבל הקאדילק הספיק לי. כנראה שאני לא אדם של מאסל קארס.

שוב אני אומר, הקשיחות לא תשבור אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח. אם כבר צ'אלנג'ר אבל הקאדילק הספיק לי. כנראה שאני לא אדם של מאסל קארס.

שוב אני אומר, הקשיחות לא תשבור אותי.

אף פעם אל תגיד אף פעם, תזכור שזאת הייתה ATS, לא בדיוק muscle car

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם אל תגיד אף פעם, תזכור שזאת הייתה ATS, לא בדיוק muscle car

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

מסכים לגמרי שהיא לא היתה מאסל קאר אבל אם ככה (או גרוע מכך) מתנהגת מאסל קאר בקו ישר, אני מעדיף לוותר.

אני בטוח שיש אנשים שהיו רוצים שהזנב שלהם יקשקש כמה שיותר. כל אחד והעדפותיו. אחרי שנהגתי יומיים\500 ק"מ על ה 488 ספיידר, הבנתי שאפשר גם אחרת :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי רכבים כמו VRS או גולף R - ניסית? או שאלו הן קללות עבורך?

משום מה - גולף R מכל מה שאתה מתאר נשמעת כמו אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף R היא לא אופציה לכלום בקטגוריה הזאת.

מאוד התאכזבתי ממנה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני יודע שאני עדיין בזמן הרצה אבל יצא לי לקחת כמה פניות עם ה M2 שאני כבר מכיר עם ה RS3 ויש לי תחושת בטן שבמסלול המדובר, בסרטון שלך (שמן הסתם הכרתי גם לפני) יש ישורות ארוכות. קשה לי להאמין שבמסלול טכני עם ישורות קצרות ה M2 לא תיקח בפער גדול בהרבה מהסרטון הנ"ל. זו פשוט ליגה אחרת של ביצוע.

בויכוח על מי יותר טובה זה מאוד תלוי מה אתה מחפש. סתם דוגמא, היום לקחתי טרמפ חבר מהעבודה שנסע איתי כמה פעמים באאודי. הוא פשוט הזדעזע מכמה הרכב הזה קשיח ולא נוח וזה לא שהאאודי RS3 מתחרה ב S קלאס בהיבט הזה. היא גם קשיחה בפני עצמה.

לגבי מסלול יותר טכני, אני לא כלכך בטוח. אני דווקא חושב להיפך, היות וה- RS3 היא Quattro היא תצא מפניות יותר מהר וחזק. ה- M2 תהיה יותר מהירה במסלול מהיר יותר.

אני קורא הרבה בפורומים של אאודי ובמוו מחו"ל, האאודי RS3 מגיעה פושרת מהיצרן ויש לה פוטנציאל לא ממומש, כדאי להוציא ממנה את המיטב צריך להשקיע עליה עוד קצת (קויילאוברים, אנטירולים וכו'). נהגתי על אחת סטוק ועל אחת רק עם אנטירולים קשיחים, התנהגות שונה לחלוטין. על M2 לא נהגתי, רק על ה- M240. אני גם מתכוון בעתיד הלא רחוק לרכוש אחת מהן (בתקווה שעד אז יהיה כבר תקציב ל- M2 Competition).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף R היא לא אופציה לכלום בקטגוריה הזאת.

מאוד התאכזבתי ממנה.

פה כבור הכלב וזהו עצם העניין - ממה שאני מבין מכל התגובות שלו כל מה שהיה לו עד עכשיו היה ב"יותר מידי" כל פעם אחרת מפן אחר שאולי משהו קצת יותר שפוי יהיה, הרבה יותר מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מדי הייתה מכונה פרועה כמו ה-ATS-V. פות"ש עדיין מחפש, בבירור, מכוניות מעניינות. הגולף R לא מעניינת. בכלל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...