Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות אאודי RS3 ושלום ל...

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה לי בגרמניה M2 ל 10 ימים בהשכרה, גם אני וגם בת הזוג לא העילינו אף תלונה על נוחות/קשיחות.

כן היו תלונות שכשנסעתי על מצב ספורט+ בנהיגה מנהלתית עירונית, האוטו קופצני מידי (בגלל הקשחת הבולמים וחידוד תגובת מצערת), אבל זה היה רק ניסוי, אין סיבה בעיר לנהוג על מצב ספורט+.

אולי ה M2 אותה M2 אבל הכבישים קצת אחרים...

מה שכן, היו המון תלונות של "תשמעי, אני חושב שהאוטו הזה מקולקל, כל סיבוב הוא זורק תחת "בלי שאני בכלל רוצה"...זה לא אני... זה האוטו עושה...":roll::roll::lol:

איך אמרה לי בדיעבד, "כבר לפי החיוך הדבילי שהיה לך כשבאת עם המפתחות (במקור הזמנתי בכלל גולף) הבנתי שאני בצרות..."

תתחדש, בחירה מצויינת.

תודה רבה

תשמע, אני מניח שזה תלוי במספר גורמים. על מה אתה נוהג ביומיום? נהגתי על רכבים לא פחות קשיחים אם לא יותר.

אני חושב שמוטיב "ההתרגשות" גם יכול לעשות את שלו...

אני בחרתי רכב טוב ונשמע שאתה בחרת אישה טובה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתה לי בגרמניה M2 ל 10 ימים בהשכרה, גם אני וגם בת הזוג לא העילינו אף תלונה על נוחות/קשיחות.

כן היו תלונות שכשנסעתי על מצב ספורט+ בנהיגה מנהלתית עירונית, האוטו קופצני מידי (בגלל הקשחת הבולמים וחידוד תגובת מצערת), אבל זה היה רק ניסוי, אין סיבה בעיר לנהוג על מצב ספורט+.

אולי ה M2 אותה M2 אבל הכבישים קצת אחרים...

תתחדש, בחירה מצויינת.

מה שמוכיח שנוחות וקשיחות זה עניין פסיכולוגי, כיוון של-M2 אין בולמים אדפטיביים... (גם לא ל-Competition, אגב...) :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כמובן שה-RS3 לא נופלת, ואני עדיין עצוב על ההחלפה אבל מחכה לשמוע מה גרם לך להחליף).

חוץ מגודל בגאז' ומקום במושב האחורי (ואולי אולי, ואני גם לא מוכן לחתום על זה, מהירות בקו ישר) ה-RS3 נופלת כנראה בכל דבר אפשרי מה-M2. ואי אפשר להגיד שאני חובב BMWים גדול.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, כנראה רק תגובת מצערת עשתה את ההבדל...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ואולי אולי, ואני גם לא מוכן לחתום על זה, מהירות בקו ישר)

הסרטון הבא יכול לענות לך על השאלה הזאת:

[video=youtube_share;0AG1fzj3Ve8]

למרות שאתמול ראיתי סרטון שהפתיע אותי מאוד. אני יודע עוד מהימים של הקאדי שפרסומי כוחות הסוס של יצרן ב.מ.וו, תמיד נמוכות מהמציאות. יתרה מכך, כוחות הסוס אותם היצרן מפרסם, קרובים מאוד לכ"ס בגלגל. בסרטון שראיתי אתמול, טען המציג שבדיינו מסוים, מדדו 385 בגלגל שזה 15 כ"ס יותר ממה שהיצרן טוען שיש במנוע. בהתחשב בכך שהמשקל של שני הרכבים דומה ולאאודי יש אולי 350 בגלגל (מניח שפחות מזה), לפחות מגילגול הבימרית אמורה להיות מהירה יותר אבל מספרים לחוד ומציאות לחוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוודי 4X4, מאוד משמעותי באספקט הזה.

אני חושב שזה תלוי מאיזו מהירות. בלחיצה מגילגול מ 80 קמ"ש ואילך, לא יודע כמה יתרון יש ל 4 על 4. הוא לא אמר בסרטון מאיזו מהירות הם התחילו. רק שזה מהילוך שני. סוף הילוך שני ברכבים הללו נושק ל 100 קמ"ש. אם הם יצאו מ 50 קמ"ש, עדיין לאאודי יש יתרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדימה, אדון באוואריאן, פעם הבאה אני מטיל עליך משימה. אתם הרי צמודים לפורשה :wink:

כל עוד פורשה ישראל יעופו על עצמם עם המחירים, אני אקנה הכל מסביב ורק לא פורשה.

קודם כל תתחדש, זה רכב שאני פוזל לכיוונו מדי פעם אבל אני לא מסוגל להחליט עם איזה רכב אני רוצה להתקע לשנה שנתיים אז אני ממשיך להחליף כל חודש ובינתיים קונה עוד גרוטאות.

ציטטתי רק בשביל לבשר לך שפורשה מתנהגים ככה גם פה באמריקה, זה לא רק היבואן הישראלי שמגיש לך מחיר בסיס לרכב ערום בצורה מגוחכת, אני מאמין שהיצרן רצה להשיק את הרכב עם טאסות אבל אנשים אמרו לו "היי, יש גבול!".

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש, זה רכב שאני פוזל לכיוונו מדי פעם אבל אני לא מסוגל להחליט עם איזה רכב אני רוצה להתקע לשנה שנתיים אז אני ממשיך להחליף כל חודש ובינתיים קונה עוד גרוטאות.

ציטטתי רק בשביל לבשר לך שפורשה מתנהגים ככה גם פה באמריקה, זה לא רק היבואן הישראלי שמגיש לך מחיר בסיס לרכב ערום בצורה מגוחכת, אני מאמין שהיצרן רצה להשיק את הרכב עם טאסות אבל אנשים אמרו לו "היי, יש גבול!".

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

חח

תשמע, במחיר שלו בארה"ב אני מוכן שיבוא עירום. אפילו בלי גלגלים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי קודם כל תתחדש הרכב יפה ויותר במציאות :wink:

במשך כמה חודשים אני עושה את הסיבוב רק כדי לתת מבט ב RS ולהמשיך לעבודה אפילו הזמנתי חבר עם S3 שיבוא לראות איזה רכב מגניב יש לי מתחת לבית

יום אחד אני חוזר בערב נכנס לחניון ובום!! M2 לבנה יפה, עצרתי אני אומר לחברה שלי זה רכב החלומות שלי, מסתבר שהשכן לי התחדש ב M2

פעם אחת אפילו יצאנו לאותו כיוון בבוקר לעבודה עוד שהיית עם ה RS

איזה קטע שהשכן שלי חבר בקארספורום ואני לא ידעתי

אפרופו נס הרים, כל שישי אני בדרך לבית של ההורים מתענג על כל סיבוב שם

כל אופן אני אשמח אם תעשה לי סיבוב יום אחד גם מתחת לבית זה בסדר

השכן מקומה שניה

20190301_095222.jpg20190301_095413.jpg

בסופו של יום כולם זורקים ז#ן על כולם בכביש. רק שהז#ן של האוטובוס גדול יותר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

אם היית מכיר את היסטוריית הרכבים שלי, הייתי יודע שלפני שנה וחצי הייתה לי E350e.

סקרנות: יש לך דרך כלשהי למנוע מכל מי שבא לו להטעין את הרכב החשמלי שלו מהשקע שלך? יש נעילה כלשהי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקרנות: יש לך דרך כלשהי למנוע מכל מי שבא לו להטעין את הרכב החשמלי שלו מהשקע שלך? יש נעילה כלשהי?

לא מכיר. אולי. בכל מקרה הוא לא יגנוב ממני אלא מהביניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...