Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות אאודי RS3 ושלום ל...

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 1138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב2011 לי ולך היתה POLO GTI חדשה, מה אתה עברת מאז ולאן אני הגעתי (אוקטביה וספורט'ז) :)

אולי אתה התחתנת והבאת ילדים ואני נשארתי רווק?!?!?! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא משנה אבל זה אותו b58 רק עם מערכת קירור משופרת. מנוע מדהים וכך גם הרכב.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?669428-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99-RS3-%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D-%D7%9C&p=5811557&viewfull=1#post5811557

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אופטימיות לא תזיק... אולי מיד 2 או שהנכונות לשלם יותר בגלל כל מיני סיבות שאי אפשר לחזות כעת. אתה יודע איך זה...

בכל מקרה - רכשת מכונית מאוד מושכת.

זה לא יהיה (אלא אם כן המחירים בארץ ירדו משמעותית).

ברור שאשתף בהמשך

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סלט הבווארים האלה עשו :-D

סדרה 2 היא בעצם הקופה\סדאן של סדרה 1 אבל המנועים עכשיו מגיעים מסדרות 3\4 - נייס.

רכב מטמטם - גם יפה מבפנים, גם יפה מבחוץ, איכותי ונוח מצד אחד וחיית פרא מתנהגת מצד שני - גם יש בה תא מטען וגם מושב אחורי שעוד אפשר להשתמש בו לבני נוער ואחרי הכל ביחד - כמה שמנכרת עיניים זה עדיין משהו "שפוי"

מה שגולף GTI עשתה בדור הראשון שלה הM2 הזאת עושה היום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונת פרופיל הוחלפה. אני לא נביא אבל את הרכב הזה יהיה לי קשה למכור מהר כי אני כבר יד 2. הזמן יעשה את שלו.

מאיפה אתה יודע שזה אני? :lol:

אם לשפוט לפי המחירים בהן נמכרות סדרה 1 M קופה, שגבוהים יותר מהמחיר שאיתו היא הושקה, אני מאמין שלא תהיה שום בעיה למכור M2 גם אם הוא מורכבת משלוש שלדות של סובארו ג'אסטי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרתק לקרוא חוויה כזו לא שגרתית בנוף הישראלי, ומה השיקולים שבאים לידי ביטוי בקניית רכב ספורטיבי.

עשית אחלה עסקה, רכב מדהים ומקווה שתהיה מרוצה ממנו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, משום מה נעלם לי כפתור התודה( יש מגבלה? ) בתחתית של כל תגובה אז תודה רבה למברכים!

lanosfource,

נוח, הוא לא. בטח לא לעומת האאודי. קשיח מאוד והגה "כבד" גם במצב קומפורט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סלט הבווארים האלה עשו :-D

סדרה 2 היא בעצם הקופה\סדאן של סדרה 1 אבל המנועים עכשיו מגיעים מסדרות 3\4 - נייס.

רכב מטמטם - גם יפה מבפנים, גם יפה מבחוץ, איכותי ונוח מצד אחד וחיית פרא מתנהגת מצד שני - גם יש בה תא מטען וגם מושב אחורי שעוד אפשר להשתמש בו לבני נוער ואחרי הכל ביחד - כמה שמנכרת עיניים זה עדיין משהו "שפוי"

מה שגולף GTI עשתה בדור הראשון שלה הM2 הזאת עושה היום.

זה רק מראה עד כמה שלדה של סדרה 1 היא משובחת וכנראה יקרה לייצור כי היא נשארת לשרת את סדרה 2 ובאסה ש1 הבא לא תהיה הנעה אחורית.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איקרא - שאלה

הCTS-V שלך היתה מצויידת בFE4? מה שגם מכונה אם אני זוכר נכון מגנטיק-רייד?

הקאדילאק בעיניך היתה יותר נוחה מהאאודי? מהבימר?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איקרא - שאלה

הCTS-V שלך היתה מצויידת בFE4? מה שגם מכונה אם אני זוכר נכון מגנטיק-רייד?

הקאדילאק בעיניך היתה יותר נוחה מהאאודי? מהבימר?

היתה לי ATS-V ולא CTS-V. כן... היה בה את זה. הקאדילק הייתה פחות נוחה מהאאודי אבל יותר נוחה מה A45. הבימרית הכי פחות נוחה ללא ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מפתיע לגלות שדווקא הבימר הכי נוקשית מבין כל אלו - הייתי בטוח שהקדילאק היא זו ששלחה אותך לטיפולי שיניים יותר מכולן.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מפתיע לגלות שדווקא הבימר הכי נוקשית מבין כל אלו - הייתי בטוח שהקדילאק היא זו ששלחה אותך לטיפולי שיניים יותר מכולן.

תודה!

לא ששאלת על זה אבל אני חייב להוסיף שה M240 זה משהו אחר לגמרי מבחינת קשיחות. היא הרבה יותר נעימה מה M2. הייתי מדרג אותה בערך עם הקאדילק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה אבל זה אותו b58 רק עם מערכת קירור משופרת. מנוע מדהים וכך גם הרכב.

א. תתחדש מלך האיקרא - לדעתי זה הרכב הכי ספורטיבי בהסטוריה המרשימה שלך, נהגתי קצת על ה-M2 והיא ללא ספק אחד המכוניות הכיפיות ביותר לנהיגה בעת המודרנית :)

ב. סליחה שאני נודניק, אבל רק כדי לעשות סדר בעניין המנועים:

N55 - זה המנוע שהיה ב-135\235 וזה גם המנוע (עם כל מיני שינויים כמובן, לרבות הספק גבוה יותר) שיש ב-M2.

B58 - זה המנוע שיש ב-240/140

S55 - זה המנוע שיש ב-M3/M4 וכעת עשה את דרכו ל-M2 competition עם דה-טיון קטן (פחות הספק מאשר באחים הגדולים, משיקולי שיווק אני מניח)

במהלך 2016/2017, ה-M2 נמכרה עם מנוע ה-N55 לצד ה-140/240 עם מנוע ה-B58 ולכן זה מעט מבלבל.

אין בעד מה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...