Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מכונות הקפה משתנה בגודלו

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סל פילטר ? :)

סל מסנן? :roll:

מכיר את הסרטון הזה ודומיו - פורנו של מכונות קפה :-D

את המכונה הקודמת (גאג'יה ידנית) העפתי כי היא עשתה לעיתים קרובות channeling שזה הפוך מהרצוי שבסרטון - המים פורצים להם "נחל" דרך הקפה וזורמים דרכו. הטעם של הקפה, כצפוי, דלוח כמו שזה נשמע. ניסיתי לשנות כמות ודחיסת קפה, טחינה דקה יותר, החלפתי גומיות במכונה, ושום דבר לא עזר.

המכונה הבאה כבר אוטומטית...

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכונות אוטומטיות מוציאות קפה דלוח. אני יודע כי היתה לי אחת של Saeco. כמות הקרמה שיצאה ממנה היתה מגוכחת.

גם לי בעבר היה channeling וזה עדיין לפעמים קורה כשאני לא דוחס כמו שצריך. לדעתי זה עניין של הגדרת רמת הטחינה והדחיסה, אבל אמרת שניסית לשחק עם זה ולא עזר.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילאתי אייסטר של אספרסו קצר ודחסתי היטב.

מפה לשם המכונה נחנקה וטיפטפה לי בקטנה במקום לתת קפה. כנראה שלא צריך למלא את האינסרט עד הסוף 20190205_163412.jpeg

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אני מהמר על קפה טחון דק מידי. לשים פחות קפה יהיה טפשי כי הוא פשוט לא יגיע לרמת בישול ויצא דליל.

לא נראה לי שראיתי אם ענית באיזה קפה אתה משתמש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילאתי אייסטר של אספרסו קצר ודחסתי היטב.

מפה לשם המכונה נחנקה וטיפטפה לי בקטנה במקום לתת קפה. כנראה שלא צריך למלא את האינסרט עד הסוף [ATTACH]515753[/ATTACH]

זה קורה לי בשני מצבים:

1. מילאתי הרבה יותר מדי קפה ודחסתי אותו ברעל

2. המסננת שבתחתית האינסרט יצאה מהמקום, וכשהחזרתי אותה הגיע גרגיר קפה לחריר ממנו יוצא הקפה וסתם אותו

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אני מהמר על קפה טחון דק מידי. לשים פחות קפה יהיה טפשי כי הוא פשוט לא יגיע לרמת בישול ויצא דליל.

לא נראה לי שראיתי אם ענית באיזה קפה אתה משתמש?

פולים שטחנו לי בחנות בשביל מכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלשים פחות קפה יהיה טפשי כי הוא פשוט לא יגיע לרמת בישול ויצא דליל.

כמו שכתבו לפניי, לא בהכרח. כמו בדברים אחרים, יש פה איזון, גם בכמות, גם בלחץ וגם ברמת הטחינה.

אגב, יצא לי לחוות פעם-פעמיים chanelling אפילו עם מקינטה, מאז למדתי לתרגל איפוק. :wink:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שחשוב לשים לב אליו לגבי Channeling, פרט קטן אך מאוד משמעותי: כשאתם שמים קפה בתוך ה portafilter חשוב ליישר אותו באמצעות האצבע ככה שלא יהיו גבעות לפני שאתם דוחסים. כמו ההסבר פה בסרטון תריצו ל-1:58

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לאחרונה חידשתי מסורת ישנה, מקינטה Mukka Express של ביאלטי להכנת קפוצ'ינו. גיליתי אותה לראשונה לפני כעשר שנים ומאז התחלפו אצלי לפחות שלוש או ארבע כאלה. ההכנה היא טקס שלם, סוג של ריפוי בעיסוק שמתאים ליקה פוץ כמוני. זה לא "שגר ושכח", המקינטה הזו קפריזית, כמו מכוניות איטלקיות או נשים איטלקיות (כך אומרים...) עם צורך ברגש וניסוי וטעיה, ואני מוכן להשבע שהיא מקנאה כשאני מפעיל אותה בזמן שאשתי בסביבה... (מגיבה ב"שפיכה מוקדמת").

Untitled.jpgIMG_1119.jpg

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...