Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מכונות הקפה משתנה בגודלו

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כך הדבר אז אשמח אולי למכונה שגם טוחנת או מכונה ומטחנה בנפרד אם הדבר לא נכנס בתקציב

האם גם הפולים שמאוחסנים במיכל של המכונה לפני טחינה יתקלקלו מהר או שיש לי מרווח ?

מזכיר אני יורד לאילת כך שאשמח לנצל את ההזדמנות של המע"מ שם , תודה

לגבי מכונות , פחות מכיר על מנת להמליץ. לגבי הפולים , אכן שם כמות במטחנה , טוחן ואחר כך אוסף את מה 'נשאר בחזרה לאכסון. שקית של חצי ק''ג מחזיקה לי כעשרה ימים

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד שנפל לקרבן תעלול שיווקי... נו, שיהיה לבריאות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר קולומביה.

עברתי את כל הארצות בעולם בערך, בסוף התקבעתי על קפה פשוט,

זול (25 ש״ח לקילו) לא בעייתי לקלייה, ומתאים גם לפילטר וגם למקינטה.

לאספרסו הוא יעבוד פחות טוב לבד, לדעתי. אילו הייתי מוצא גואטמלה במחיר הזה, הייתי כנראה נשאר רק עם גואטמלה.

המכשיר - חביתוש mk-1 עם ידיות עץ https://www.htcafe.co.il/article05493.html

דורש תשומת לב רבה, ורחוק מלספק עקומת קלייה אידיאלית (קפה קצת ״אפוי״ עם ריח של לחם) אבל עושה את העבודה כבר שנים.

מכשירי קלייה שבהם אפשר לכוון פרופיל כמו שצריך עולים בד״כ הון תועפות והגודל שלהם לא מתאים למשתמש הביתי,

אבל כמו כל דבר בעולם, יש משוגעים לדבר שמצליחים לשפר ולשפצר גם מכשירים זולים יחסית,

עם בקרי טמפרטורה, חיישנים, כיסויים ומה לא.

אוי, קולומביה לא מצא חן בעיני בכלל במכונת המנוף.

אני עם האפריקאים - בעיקר ירגשף.

עם האפריקאים לדעתי בהחלט שווה להמתין לפחות שבוע עם הקפה.

בכל אופן, אפשר לקנות קולים קטנים כמו Gene Cafe שעושים עבודה לא רעה - בסביבות 2,000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תוכלו להמליץ על מכונה יחסית בסיסית שתטחן וגם תהיה אפשרות הקצפה? משהו נחמד למשרד לשימוש לא אגרסיבי, בטח 3-5 כוסות ביום.

קשה לתת תקציב כי אני לא מתמצא, ראיתי מכונה של דלונגי אצל חבר וקנה אותה ב-1300-1500₪ בערך, אז מבין שיש כבר בסקאלה הזו.

תודה.

מצטרף לשאלה.

יש לדוגמא בהפצה של שטראוס מסלול של מכונה + קפה beanz, נראה כהצעה משתלמת, בעיה שאתה מחייב למספר מועט יחסית של סוגי קפה שאולי לא תואמים לחיך השותה.

יש כאן מכונות בטווח מחיר דומה למה שהזכיר itaysamurai

כאן יש הצעה לרכישת מכונת סימנס עם הטבה של קפה לשנה, אם ההטבה נכללת גם על המכונה הזולה, אזי זאת הצעה משתלמת מאוד.

כאן הצעות מעניינות על מכונות משומשות, כדאי? ה c7?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...