Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהלים/פנאי חדש וחסכוני פאסט דיזל/יונדאי סונטה היברידית/סקודה סופרב/ ראב ופז'ו 3008

altername
שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

חמי יוצא לפנסיה והוא רוצה לקנות לעצמו רכב לנהיגה עירונית לרוב אבל כזה שיוצא לטיולים ארוכים מחוץ לעיר עם רכב מלא. לפני שנעשה סבב סוכנויות אשמח לחוות דעת שימקדו קצת בחיפוש.

חשובה לו נוחות, החיסכון בדלק ובאחזקה. ברור לי שטווח המחירים של הדגמים רחב מאוד. עד עכשיו הייתה לו קאמרי בנזין והוא רוצה משהו לפחות באותה "רמה" של נוחות וביצועים.

יונדאי סונטה היברידית

פולקסווגן פאסט 2.0 דיזל

סקודה סוברב 2.0 דיזל

פז'ו 3008 2.0 דיזל

טויוטא ראב היברידית

סונטה הכי זולה וגם חסכונית ו7 שנות אחריות מאוד קורץ. איך היא נחשבת מבחינת נוחות ואבזור?

אם יש עוד דגמים שיכולים להתאים ולא חשבתי עליהם אשמח להצעות.

ויטלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו משוויץ, שכרתי סופרב סטיישן הדגם הכי מפואר מנוע 2.0 בנזין.

סוחב מעולה, מושב מהטובים שיצא לי לשבת עליו.

מאובזרת עד לקצה.

סוחבת כבר אמרתי.

צריכת דלק סבירה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכלל המכוניות שהעלית שתי מכוניות עלו לדעתי לבחירה, הסופארב והראב ההיברידית. הסקודה מכונית מאוד מרווחת ארוכה והמנועים של בית פולקסוואגן תמיד טובים, מקבלים רכב מפנק ומאובזר באיכות גרמנית.

הטויוטה מעניינת כרכב פנאי, זה הרכב ההיברידי היחיד ברשימה, וטויוטה תמיד מציגה אמינות מאוד גבוהה, רף האבזור יהיה טוב אולי לא ברמה של הסקודה אבל ברמה סבירה. הטויוטה זה ג'יפ עירוני גדול ונוח שייתן את הנוחות העירונית הגבוהה יחד עם יכולת טיול גבוהה.

לדעתי זה יורד לשתי האפשרויות הללו, שתיהן טובות, אני הייתי לוקח את הראב ההיברידי, צריכת דלק ותנועה חשמלית גם עם מוגבלת מרחק, יחד עם מרכב גבוה, מספקים רכב מעניין יותר.

פנסיה מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראב 4 הנוכחית לא ממש מצטיינת במשהו. הסופרב מעולה ומאוד מרווחת, פלוס בגרסה הזו אין חשש מהגיר. היא מהווה תמורה טובה יותר מאחותה הפאסאט.

ה3008 בגרסת הGT מפנקת ביותר עם רשימת איבזור מפה עד הירח, מנוע חזק ועיצוב פנימי מרהיב. הבעיה היא שלא תוכל לקחת אחת לנסיעת מבחן עד כמה שזה ישמע הזוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הכי חביב כאן לטעמי הוא ה 3008 שבגירסת הדיזל יספק ודאי צריכת דלק כמו ההייברידיות הכבדות מדי ובנובע לא מהנות למיניהן, גם לאמינות הדיזל הצרפתי יש מוניטין מצוין ( לא שלגבי זה משנה, אבל מעריך שלאחרים כן ), אוטו טוב לפנסיונרים אגב בשל קלות הכניסה והיציאה, נוח נינוח ונעים מאוד לנסיעה. בכל מקרה נסיעת מבחן היא שצריכה לקבוע, די ענין של טעם אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאסט אחלה אבל למה לא נירו בעצם? רכב חסכוני יעיל ובטיחותי ונראה לי שגם יהיה לו כיפי לנהיגה. ממליץ לבדוק גם אותו על הדרך ובכלל כמה שיותר נסיעות מבחן יותר טוב, שיבדוק הכל ויראה מה הכי יתאים לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאסט אחלה אבל למה לא נירו בעצם? רכב חסכוני יעיל ובטיחותי ונראה לי שגם יהיה לו כיפי לנהיגה.

מה הקשר בין נירו לבין כיף, ובין הדרישות של פותח השרשור? איך הנירו תספק לו רמת ביצועים כמו הדגמים שציין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין נירו לבין כיף, ובין הדרישות של פותח השרשור? איך הנירו תספק לו רמת ביצועים כמו הדגמים שציין?

הוא לא מעונין בנירו או רכבים אחרים של קיה.

תודה לכם על ההכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...