Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה תוצרת גרמניה

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אילו תכונות חשובות כדאי שיהיו במכונה?

או שפשוט ללכת על הבוש\סימנס הכי זולה במשקל הרצוי?

תודה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זול זה לא יהיה, שים לב! אבל כן, אני ממלי שתלך על סימנס/בוש במשקל 8 ק״ג.

אצלנו הסימנס (8-9 ליטר) מככבות במשפחה המורחבת, אמינות מופתית של 3 מכונות שונות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כדאי לשים לב?

אני רואה שיש מספר דגמים שהביקורות עליהם בזאפ נוראיות ומנגד דגמים דומים שכן מוערכים (בבוש וסימנס).

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני כמה חודשים היתה אפשרות במכונות בוש להרחיב אחריות ל 5 שנים תמורת 200-250₪ ( לא זכר בדיוק ). עשיתי זאת ויש לי שקט ל 5 שנים. רכשתי את הדגם בוש wan20050il הלא גרמני 7 ק"ג

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=920968

מכבסת מעולה, יש את כל התכנות שאני צריך ( מהירה 15 דקות, חסכונית, לכל סוגי כביסה עדינה ). יש רק קטע מוזר - צריך ללחוץ כמה פעמים על כפתור הפעלה כדי שהיא תתחיל לעבוד, מין באג כזה שהיה מהתחלה. בשיחה עם השירות נאמר לי שזה תקין ( קשה לי להאמין ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למשקל. המכונות של 7 ק"ג ומטה לא מיוצרות בגרמניה, הגדולות יותר כן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בוש כבת 4 עם פתח עליון ובדיוק היום הזמנתי טכנאי כדי לטפל באיזו דליפה.

מצד שני, המכונות הקודמות שלי היו הרבה יותר בעיתיות, אלקטרולוקס AEG שהושלכה לאחר 4 שנים כיון שהכרטיס הפיקוד התקלקל 3 פעמים תוך שבועיים, וקריסטל שהושלכה אחרי שנתיים -בתוך האחריות - כיוון שהשירות לא היה מסוגל לפתור בעיה של יציאה במחול וסיורים ברחבי חדר הכביסה.

מכונות BSH קודמות פעלו אצלי 7-8 שנים. וצריך לציין שאשתי מתעללת במכונות על ידי העמסת יתר

למכונה הנוכחית הרחבתי שירות (5 שנים אחרי שנת האחריות) והניסיון שלי הוא שהשירות מקצועי ולא מתקמצן על חלקים. המכונה תוצרת פולין או סלובקיה (המיבש מהמדינה האחרת).

עניין הצורך התחממות חוזרות הוא כנראה כיון שהלחיצה הראשונה שלך קצרה מדי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...