Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להתחיל להתאמן, מאיפה להתחיל?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 2658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צ'מגיא, כל צורת אימון שתבחר בה תהייה קשה בהתחלה.

אני פחות מתחבר לקרוספיט, כי זה מרגיש לי כאילו זה הופך לסוג של דת עבור המתאמנים, אבל זה בהחלט נותן תוצאות יותר טובות ממסגרות אימון אחרות שאני מכיר, שמטרתן היא להתחזק.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אימוני קרוספיט בשעות הבוקר המוקדמות? אם אין אז זו לא אופציה.

בכל מועדון יש את השעות שלו.

לרובם כן יש אימוני בוקר גם למשכימי קום (6-7) וגם לבטלנים (8-9) ;)

ראיתי קצת מה זה קרוספיט ולדעתי זה פסיכי לחלוטין וממש לא בשביל מישהו ברמה שלי.

זה לא פסיכי לחלוטין וזה לא לפי רמות.

אתה מתחיל ומתאימים לך את האימון (scale) עם המשקלים שאתה יכול להניף בבטחה בתור מתחיל וגם לשאר התרגילים שאולי את חלקם לא תוכל לבצע (muscle up למשל) יש חלופות ובכל אופן כל מי שנרשם לקרוספיט עובר באותו מועדון כמה שיעורים ראשונים שהם בעצם סדנה כדי לישר קו עם מושגים/תנועות/יכולת פיזית

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שונא ספורט, אבל אני חייב להתחזק במיוחד בכל הקשור לפלג גוף עליון (כתפיים, גב, זרועות) מסיבות בריאותיות. איך להתחיל? יש טיפים?

אתה מבקש להתחזק או להפוך למפתח גוף? כי חלק מהתגובות פה לא רלוונטיות אליך, למיטב הבנתי מהבקשה שלך.

מבחינת חיזוק (לא ניפוח/קוביות/תפריט תזונה) לכתפיים, גב וזרועות אני מצטרף להמלצה לתרגילים המבוססים על משקל גוף כמו שכיבות שמיכה, מתח, סקוואט, מקבילים וכל שאר התרגילים החינמיים שניתן לעשות בבית/בפארק כושר בכל שעה ביממה.

אם תרצה, ישנן הרבה אפליקציות למכשיר הסלולרי עם תוכניות אימונים מובנות.

חלק מהאפליקציות גם מדגימות את מנח הגוף הנכון בזמן התרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני חייב להתחזק במיוחד בכל הקשור לפלג גוף עליון ... מסיבות בריאותיות

מצב בריאותי תקין לחלוטין

לדעתי, כדאי לפנות לייעוץ מקצועי/רפואי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיות לב/כליות/כבד/נשימה/עודף משקל וואטאבר. אני פשוט חלש, לא עומד זקוף ואני יושב המון. אני רוצה להתחזק ולהתיישר. זה הכל.

מה שבטוח אני הולך לייעוץ מקצועי. לראות סרטונים ביוטיוב ולעשות תרגילים בפארק זה לא הסגנון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיות לב/כליות/כבד/נשימה/עודף משקל וואטאבר. אני פשוט חלש, לא עומד זקוף ואני יושב המון. אני רוצה להתחזק ולהתיישר. זה הכל.

אז לך למישהו עם רקע רפואי או פרא-רפואי מתאים (פיזיותרפיסט, אוסטיאופט, פעילות שיקומית וכו') ולך על הכיוון של יוגה/פילטיס (לחיזוק שרירי ליבה), לא (רק) חדרי כושר ובודי בילדינג.

למטרה שלך שחייה זה מצויין (חתירה וגב), אבל בשחייה חשוב מאוד להקפיד על טכניקה נכונה, וזה דורש לימוד ואימון. אני רואה הרבה אנשים שוחים רע, והם לא עושים שומדבר טוב לגב ולכתפיים שלהם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למאמן רציני שילמד אותך את תרגילים הבסיס,סקוואט,דדליפט,בנצ',פרס ,תוך שלושה חודשים אתה לא תכיר את עצמך.

דרך אגב,אין הרבה מאמנים רציינים,תבחר בכזה שגם מבצע את התרגילים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדר כשר זה כניראה פיתרון מצויין אבל יש לקחת בחשבון שהוא לא מתאים לכולם.

אני אישית סולד מחדרי כשר.. ניסיתי לא פעם בחיי, פשוט לא כיף לי שם.

הרבה יותר זורם לי אימונים במשקל גוף עם קבוצה קטנה של חברים או אפילו לבד.

כמה שנים עסקתי בשחיה ואפילו הגעתי לתוצאות די מרשימות יחסית לחובבן אוטודידאקט, אבל כמו שציין נכון פלאו, בהתחלה (ולא רק) חייבים להתמקד בטכניקה.

לפני כ3 שנים הפסקתי לשחות ונהייתי פדלאת הייטק, מה שהביא לעליה של קרוב ל15 קג במשקל, תחושת עייפות תמידית, בדיקות דם לא מחמיאות ועוד..

צעד ראשון, לפני שנה שמתי אצלי בכניסה לחדר שינה מוט מתח, בכל כניסה לחדר הייתי עושה עליה אחת. די מהר זה הפך ל2, 3, 4 היום אין לי בעיה לעשות 10..

צעד שני, התחלתי לעשות סקווטים בעבודה, פעם בשעתיים, 15-20 סקווטים להזרים את הדם.. היום אני עושה 140 סקווטים בכיף (משקל גוף, לא מעניין אותי להתנפח כמו בלון).

צעד שלישי, בעקבות המלצות של חייל שלי לשעבר, באוגוסט האחרון התחלתי להתאמן בבית כל יום עם הסרטונים של הבחור הזה: http://insanehomefatloss.com/.

מדובר באימון מסוג HIIT, מחזור אימון של 10 ימים, חצי שעה ביום. כל מה שצריך הוא מגבת קטנה, 2 מטר רבוע של שטח פנוי והמהדרין ישימו גם מזרון (מומלץ). את הסרטונים אין בעיה למצוא ברשת בחינם, הורדתי מאתר טורנטים כלשהו, רשום Mike Changs .

Insane Home Fat Loss

יש לאימון הזה מספר יתרונות מהותיים. ראשית הוא דורש 0 כושר מוקדם, כל אחד יכול לעשות את התרגילים בקצב שלו ולהגביר עם הזמן. דבר שני, הוא עובד מצויין על סיבולת לב-ריאה ועל שרירי ליבה. גם השרירים האחרים עובדים אבל לא באותה עצימות כמו בחדר כשר, מי שמחפש להתקרנף, זה לא בשבילו.

אני מתאמן כל בוקר לפני העבודה, חצי שעה אימון, מקלחת ומגיע לעבודה רענן.

כמובן השינוי לא מגיע תוך יום כמו שמבטיחים אנשי השיווק של התוכנית, אבל היום אני במקום אחר לגמרי.. הורדתי 10 קילו, מתוכם 7 מאז אוגוסט. אני מרגיש משמעותית טוב יותר מבחינה גופנית, אין לי שרירים תפוסים אף פעם, למרות שכל היום אני מבלה בישיבה, שרירי הליבה (ולא רק) שלי חזקים בצורה משמעותית ואפילו יש רמז לקוים על הבטן שמפיחים אופטימיות לקוביות בעתיד. קיבלתי גם ביטחון ומוטיבציה לעסוק בענפי ספורט שדורשים כח פיזי והתחלתי לעסוק בבולדרינג.

בקיצור, אם גם אתה מרגיש שחדרי כשר זה לא בשבילך, אז יש גם דרכים אחרות..

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה שרירים? חדר כושר ולהרים משקולות, לשמור על רמת חלבון (פי2 ממשקל הגוף) , רק ככה מגיעים לתוצאות.

אני התחלתי באוגוסט, ולא שומר על רמת חלבון טובה לצערי אבל עדיין רואה שיפור משמעותי.

רק שללכת לחדר כושר זה כמו ללכת לעבודה, אם תגדיר את זה ככה אתה דווקא תצליח, כי לרובנו זה לא תחביב, באיזשהו שלב זה יהפוך למועקה או חלק מההתחייבויות שלך, רק שאסור לך להתחמק מההתחייבות הזאת.

אם אתה רוצה לשמור על כושר, תעשה בדיוק מה שיגאל אמר.

אם החלטת ללכת לחד"כ, אתה צריך מישהו שיסביר לך לעשות הכל נכון , זה מאוד חשוב, לא צריך יותר מפגישה או 2 בהתחלה וכשאתה עולה קצת במשקלים ורוצה תוכנית אימון אחרת אז עוד מפגש כזה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה של יגאל - זה פשוט לא מתאים לכל אחד ולרוב כל מי שמנהל אורח חיים עמוס במוקדם או במאוחר מוותר.

גם אני פדלאת הייטק לא קטנה ובשיא הגעתי למשקל של 83, לא רציתי להשקיע כסף במכון כושר והתחלתי להתאמן בבית עם משקל גוף...

מתח, שכיבות סמיכה, ובעבודה אני ועוד חברה תופסים איזה חדר ישיבות עם מזרנים ועושים ביחד פלאנק ועוד תרגילי בטן 20 דקות כל יום.

לא כולם רוצים מאמן אישי ומשמעת מטורפת, יש כאלה שמספיק להם קצת לרדת במשקל ולהתחזק, אחרי שנה הגעתי למשקל של 69 וזה עם תזונה מאוזנת (בלי לאכול כל שעתיים חזה עוף\קוטג' או פחית טונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה שרירים?

לא.

הוא כתב מה הוא רוצה.

יציבה יותר טובה.

כמו שכתבו כאן, לא צריך ללכת על תוכנית אימונים קפדנית ודיאטת רצח. אפשר להתחיל באופן סביר ומתון, ובהשקעה לא גדולה של זמן ומאמץ לקבל תוצאות יפות. אחרי זה, אם רוצים יותר, אפשר להמשיך עד למרתון...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...