Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה - המחירים הרשמיים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא משתמש כבד, בעיקר בירידות ובהאטה לפני רמזורים שלא נמצאים אצלי במסלול הנסיעה בשגרה.

מצד שני, כשאני נוהג ברכב אחר זה חסר לי פתאום ופחות נוח להשתמש בידית מאשר במנוף שמאחורי ההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי דוושה שלישית זה סתם WANNABE'S גם ככה.

בפורמולה 1 ראיתי שהם גם משחקים ומעבירים בידיות, ולא ראיתי בליטה /דוושה שלישית.

אל תהיה מקובע יש עוד יתרונות.

היום בנהיגה אני משחק בידיות ההילוכים, ועכשיו היא מנסה לשחק.. ואני קול :cool: יש לי ת'משחק שלי.

אלפא הוא רכב המתיימר לשווק גם את הפאן הספורטיבי, ומגיע עם ממסרה אוט' ו דו-קלץ'.

לכן לדעתי , האפשרות לידיות הילוכים ליד ההגה, היא חלק מהחויה.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאר לג'ולייה רק להוכיח שיש לה מה להציע מול הq50 והats.

לא נראה לי שהQ50 הפושרת מאוד עמדה לנגד עיניהם של החבר׳ה מאלפא כשפיתחה את הג׳וליה.

לגבי התמחור, הוא צפוי, אבל חיים קלים לא יהיו לה. אבזור אמנם לא מספר אחד בסדר העדיפויות שלי כשאני קונה רכב, אבל יש אביזרים בסיסיים היום שאני מצפה להם ורכב ב285 ש״ח ללא keyless או מצלמה זה קצת קמצני.

לגבי הגרסא שעולה 380, היא לא אמורה להתחרות ב330i שעולה כ50,000 ש״ח פחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגרסת ה250K היא פשוט כדי לומר שיש להם רכב באיזור המחיר הנ"ל ולא באמת ימכר (או לפחות, בכמויות מזעריות). הגרסא המוגבלת היא, ובכן, מוגבלת וקשה להתחשב בה. בטווח שבין 250-350K מקבלים יותר מאודי, במו, מרצדס - אפילו קרייזלר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, בתמחור אטרקטיבי יותר היא כנראה היתה מצליחה, אבל כשהיא כל כך קרובה לתמחור של ה"מקור"- בתור חובב נהיגה פחות מעניין אותי אם יהיה לה פיצ'ר או שתיים יותר מלגרמניה, הייתי בוחר ב-3 בלי להסס.

מעניין אותי כמה מאלה שפירגנו לסמל"ת על התמחור באמת היו שמים את הכסף שלהם עליה ולא על סדרה 3.

אני לא חושב שהיה כדאי לתמחר אותה אחרת, להיכנס לסגמנט הזה כמשהו זול זו תדמית בעייתית. תמורה למחיר מהצד השני זה כבר משהו שאפשר לשחק איתו יותר - כלומר הרבה יותר אבזור בגרסת הכניסה או הנחות נאות (גם כאן אסור להגזים למען העתיד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורמולה 1 ראיתי שהם גם משחקים ומעבירים בידיות, ולא ראיתי בליטה /דוושה שלישית.

אל תהיה מקובע יש עוד יתרונות.

היום בנהיגה אני משחק בידיות ההילוכים, ועכשיו היא מנסה לשחק.. ואני קול :cool: יש לי ת'משחק שלי.

אלפא הוא רכב המתיימר לשווק גם את הפאן הספורטיבי, ומגיע עם ממסרה אוט' ו דו-קלץ'.

לכן לדעתי , האפשרות לידיות הילוכים ליד ההגה, היא חלק מהחויה.

אייל.

אני לא מקובע פורמולה חובבנים.

גברים אמיתיים נןהגים בראלי ומשחקים בידית לא בפדלים 8)

לגמרי מבין שזה חשוב לך זה גם לגיטימי. לאחרים פחות חשוב.

לא הייתי פוסל בגלל זה.

כן הייתי פוסל כי אוטומט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי תהיה מכונית הדגמה?

דיון על מחיר בלי לנהוג, עקר מבחינתי.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הסגידה למחיר, כי הוא ממש לא זול ומחירי הסגירה בסגמנט הזה נמוכים בד״כ ב-20k מהמחיר הרשמי.

האודי וסדרה 3 נמכרות במחיר דומה ובמצב השוק הנוכחי והצרכן הישראלי, אני לא רואה אותה נמכרת בכמויות גדולות, למעט לחובבי המותג.

רכב מעניין במחיר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף למתי המעט שלא יוצאים במצהלות למנגינת "איזה מחיר טוב. לא שאני קונה, אבל, אינשאללה, בקרוב"...

אז תמשיכו להשלות את עצמכם, כי לאחר הגל הראשון וחבורת אלפיסטים נלהבים שישלמו כל מחיר, תראו שהמכירות כמעט נעצרות.

בשביל להתקבל למגרש של הגדולים ולהפוך לשחקן ש"סופרים אותו", על הג'וליה להציע יותר בתמורה למעט פחות. גרסת לאונץ' אדישן ב-250K, זו תמורה ראויה. גרסת כניסה ב-220K זו תמורה ראויה, שיודעת גם לקרוץ ללקוחות של S60 או ATS.

להציע תמורה נאותה יותר לא בהכרח שווה ללהיות זנב לאריות. הג'וליה - ואלפא רומיאו המתחדשת - עדיין לא הוכיחו את עצמן כאלטרנטיבה אמיתית למותגי היוקרה הגרמניים, אבל היא כן יכולה לתקוף אותם מלמטה ולהציע אלטרנטיבה ראויה שעם הזמן השוק יידע להעריך ולקבל.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא, בוודאי לא במתווה הזה. עניין של ביצה ותרנגולת, כשהביצה בדרך למחבט.

אני מניח שזה לא סוף פסוק והמחירים ירדו בשלב זה או אחר, אבל נקודת הפתיחה בוודאי הזויה פחות מזו, למשל, של ה-159 בזמנו, שהציעה גרסת 2.2 ב-285K של 2007, שוודאי לא שווים ל-285K של היום.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא בטוח שזה באמת רק העניין הזה של תמורה למחיר.

נכון שבמחיר נמוך יותר היא תמצא יותר קונים.

אבל באופן כללי בתוך הקבוצה הדיי סגורה הזאת של מותגי הפרימיום קשה ליצרן חדש ולדגם חדש (שמחליף אחד שלא נמכר כבר כמה שנים) להתברג כל כך מהר בצמרת טבלת המכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמנהל כיום את העניינים הם אנשים צעירים שלמדו כלכלה בשנים האחרונות ולכן אין סיכוי שהמחיר יהיה זול משמעותית מהמתחרות, לימדו אותם שזה יוצר תדמית שלילית למותג (שטויות במיץ עגבניות) ולכן המחיר נושק (מלמטה) למחיר המתחרות ואתה מקבל תמורה יותר גדולה ביותר איבזור.

חבל רק שהעולם האמיתי לא מיישר קו עפ"י קשקושי החוג לכלכלה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שישב היום במשא ומתן לרכוש אחת (ורכש בסוף) אני יכול לומר לכם שהמשא ומתן איתם מאוד מאוד קשה עד בלתי מתפשר בכלל, הם קבעו סף הנחה מקסימלי להשקה, אולי בעתיד יהיו הנחות גדולות יותר את זה אני לא יודע.

נכון לכתיבת שורות אלו מחירי ההשקה כוללים הנחה של 3-5% מהמחיר תלוי בדגם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...