Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה "כדאי" טרייד אין בשלמה סיסקט [עדכון: הפרקליטות סגרה את התיק]

save
שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יכול מאוד להיות שקהילות לא שוכחות, אך לא כולם חלק מהקהילה, מרבית הצרכנים הם לא.

והם ימשיכו להתקיים ולהיות רווחיים, אנחנו עדיין לא ציבור צרכני מספיק מאוחד שמסוגל להתאגד ולהחרים חברה.

מי שלא יודע לא שוכח מה שלא ידע מלכתחילה. אבל לא עליו דובר.

אמר הכותב שאנחנו שוכחים... ואנחנו לא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה הכותב מדייק ואומר, שאנחנו = ציבור הצרכנים הכללי, ולא רק קהילת הפורום.

עכשיו כמובן יש את הטענה שציבור הצרכנים הכללי לא בקהילה, אז איך הם ידעו?

ובכן, אז בוא נמצא את האשם האמיתי, איך ציבור צרכנים שומע על פרשה כזו או אחרת?

הרי אף אחד לא רוצה שמועות של שתו ואכלו לי נכון? זה גם לא אמין, לכול אחד יש את הצד שלו.

אני אישית אחד שמעדיף לקרוא את פרוטוקול בית המשפט ולא כותרת של אתר חדשות כזה או אחר.

אז למה אף אחד לא שומע? כי פסיקת בית המשפט היא לעולם לא צורמת מספיק, לעולם לא מכאיבה מספיק.

הסכום פיצוי שנפסק הוא מגוחך, ואפילו לא שווה כותרת.

אבל כשיש קנס כואב מספיק, הוא עושה כותרות בכול מקום, כל צרכן שומע על זה, וכול צרכן קורא ולומד,

ופתאום מתגלים עוד מקרים, והנה מתפתח לו חרם צרכנים אמיתי, או לצורך העניין פגיעה ממשית בחברה הנתבעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אף אחד לא שומע? כי פסיקת בית המשפט היא לעולם לא צורמת מספיק, לעולם לא מכאיבה מספיק.

הסכום פיצוי שנפסק הוא מגוחך, ואפילו לא שווה כותרת.

אבל כשיש קנס כואב מספיק, הוא עושה כותרות בכול מקום, כל צרכן שומע על זה, וכול צרכן קורא ולומד,

אני מצטרף לתזה, וחותם בשתי ידיים.

אם חברה מתנהגת באופן ביריוני כלפי צרכנים, צריכים ללמד אותה לקח, למען יראו וייראו, ולמען שהצדק ייראה גם הוא טוב טוב, כי יש כאן אינטרס של הגנת החלש אל מול החזק.

נ.ב. אבל אנחנו פה לא בית משפט, ולכן קובעים דעתנו על סמך מידע חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה,במידה ויתברר כאמיתי, עונש של קנס (גדול ככל שיהיה) אינו מספיק.

לכאורה בוצעה פה עבירה פלילית חמורה מאד, על אחת כמה וכמה כשמדובר בגוף כל כך גדול.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא , אבל מסתבר שלגוגל ניתן לגרום "לשכוח" כנראה על ידי קידום יזום של חברת שלמה,

אם מחפשים את המשפט למשל "שלמה סיקסט קניית רכב מליסינג"

אז כל העמוד הראשון מפנה לדפים שונים באתר של שלמה ,

רק בעמוד השני יש אזהרה מפורום של וואלה , וקארספורום ביחד עם הפורומים של תפוז כבר נגררים לעמוד השלישי.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. אבל אנחנו פה לא בית משפט, ולכן קובעים דעתנו על סמך מידע חסר.

בוודאי, אך זה המקום לשתף,

פות״ש אמר שזה כבר נושא שמתגלגל באופן רשמי בין תלונה פלילית לבית המשפט, אני מניח שנאלץ לחכות כמה חודשים טובים

עד שנשמע מה נפסק ומה היה, שווה מעקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הסיפור, לא ברור.

אם הכל מגיע מהמסמכים של התביעה, אני רוצה לציין בפני משתמשי הפורום שציטוט תביעות לכשעצמו איננו יכול להוות לשון הרע.

מצד שני, תיבול המצג בקביעות שאין וודאות לגביהן, שימוש במילים פוגעניות וכו'... לגמרי יכול להוות לשון הרע והוצאת דיבה.

לכן חשוב במקרים של הבאת תלונה צרכנים (אם שלך ואם של אחרים) להצמד לתיאור עובדתי ומדוייק של מה שהיה. הודעות כאלו הן נדבך מרכזי בפעילות הפורום, אבל הן חייבות להכתב במידה של אחריות, כי גם מנהלי הפורום עלולים להיום אחראים חוקית לתכנים המפורסמים בו.

אני רוצה להזכיר לקהל הקוראים האינטיליגנטי, שעדיף לא לחרוץ דין לפני ששומעים את הצד השני, כי אז לפעמים נוספות עובדות אחרות, שאולי, לעיתים, יכולות להעיר את המקרה באור אחר (אולי.).

ואסיים בעצה, כשקונים רכב משומש מגוף מסחרי, יש להתייחס אליו באותה חשדנות, לפחות, בה מתייחסים למוכר פרטי.

תראה, את כתב התביעה ניתן לראות באתר ביתי המשפט , מספר התיק קיים אם אתה רוצה אבל מגולל קרוב ל 90 דף של חוזים,חוות דעות, בדיקות ,צילומים, תאריכים, חשבוניות וסכומים מדוייקים .

כתבתי את הפוסט הבוקר ונזהרתי בלשוני. הפוסט רובו רציני וחלקו ציני אבל לדברים יש סימוכין. אני יודע שנציגי שלמה צופים פה לפעמים ולא הייתי רוצה שמנהלי הפורום יחטפו פה תביעה על משהו שאני כתבתי.

אי לכך מיד בתחילת הפוסט אמרתי למנהל שיש לו יד חופשית לערוך כותרת/תוכן/נושא כראות עיניו. אולי דרכתי על מוקש שלא ראיתי.

עד כה השינוי היחיד שמנהלי הפורום ביצעו זה להזיז את הפוסט מפורום "ייעוץ לפני קנייה" לפורום "רכב כללי".

וצודק : צריך לשמוע גם את הצד השני ומי שיחרוץ את הדין יהיה כנראה בית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו נתקומם, בית המשפט ישתומם, ורק שלמה סיקסט יצאו מרווחים.

שיטת המצליח עובדת נהדר ללא מעט גופים במדינה, אז למה שלהם לא? כמו שלא קם שופט שמעבר למילים נוזפות בחברות הביטוח

לא באמת קנס אותם באופן צורב, ככה יהיה גם עם שלמה סיקסט, יקבלו נזיפה, יחזירו את עלות העסקה, ישלמו שכ״ט עורך דין ואיזה פיצוי קטן, ונגמר הסיפור.

וכמובן, עוד פרסומות של שלמה סיקסט, עוד ספונסר, וכולנו נשכח.

+100000

לא מבין את כל השוקיסטים כאן שבהלם מזה שזייפו חתימה \ טופס אחר לגילוי נאות \ ושאר מעשי נוכלות.

שכחתם שאנחנו עם הקומבינה ? פעם ראשונה שנתקלים ברמאות לשמה עם דיפלומה ?

לצערי אין כאן שבירת שיא או דברים חדשים כי אין רף,הכל "כשר" בשביל עוד עסקה..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את הפוסט הבוקר ונזהרתי בלשוני. הפוסט רובו רציני וחלקו ציני אבל לדברים יש סימוכין. אני יודע שנציגי שלמה צופים פה לפעמים ולא הייתי רוצה שמנהלי הפורום יחטפו פה תביעה על משהו שאני כתבתי.

אי לכך מיד בתחילת הפוסט אמרתי למנהל שיש לו יד חופשית לערוך כותרת/תוכן/נושא כראות עיניו. אולי דרכתי על מוקש שלא ראיתי..

אחד המנהלים הבין את ההערה הזו לא נכון, כאילו אנחנו מגנים על מפרסמים.

אני אומר שוב, אפשר לכתוב כל דבר, כל זמן ששומרים על התבטאות נאותה.

כמנהל, אני לא אחראי אם כותבים חצאי אמיתות או שקרים. אני לא אחראי לברר עובדות, רק לוודא שעצם ההתנסחות לא מהווה לשון הרע.

תחזור לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou -

10 הסנט שלי:

על אדם הסוחר בתחום הרכב, קל וחומר על חברת ענק כשלמה סיקסט, מוטלת חובת תום לב וגילוי מוגברת בהתנהלותה המסחרית אל מול קונים פרטיים.

משמעות הדבר כי לא די בכך שהחברה מאפשרת לקונה לערוך בדיקה משלו אלא קיימת לה חובה לציין ולהדגיש בפני הקונה כל פגם מהותי שנפל ברכב ובפרט נזק תאונתי או תיקונים משמעותיים החורגים מהמקובל והשוטף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מדהים.

אני סומך על save שאכן יעדכן, אני בהחלט אעקוב אחרי הסיפור הזה.

אני לא חושב בכלל שזיוף החתימה, לכאורה, שבוצע פה זה משהו שבית משפט יקבל בקלות ראש. החברה ירתה לעצמה בראש, עכשיו רק נקווה שאחרי הדימום יישאר קצת שכל בשביל ללמוד מזה את הלקח הנכון (מנגד, אני לא משלה את עצמי לרגע שמישהו בבתי המשפט שלנו יפסוק סכום כל כך גבוה שיוציא את הכדאיות מהנבזיות, או שיביא את המדינה לבדוק את רשיון העסק של החברה, כמו שהיה ראוי לנהוג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שיהיו לזה השלכות ברמה המערכתית

מקסימום יגידו נציג שסרח טופל משמעתית בעקבות האירוע

תהיה בטוח שזה לא שלמה שמלצר שהתקשר מהקבר ואמר לו "חבוב תשנה זריז את החוזה ותעלים משם את השלדה הנקייה"

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגים מסריחים מהראש, לא מהזנב. בישראל עובד, ואני מקווה שבית משפט יודע או לפחות מבין את זה, לא משנה מסמכים על דעת עצמו. בהחלט יש מנהל מעליו. הרי להדפיס את הרשימה המצחיקה שהם מכנים "תיעוד טיפולים" ואין לה שום קשר לא לתיעוד ולא לטיפולים, נדרש להתקשר למשרדים בראשון לציון ולחכות יום עבודה עד שזה מגיע בפקס (ואני לא ממציא! זה באמת המצב!), אז לזייף חתימה ולהוציא מסמכים חדשים לרכישה זה משהו שעושים במקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון : בתחילת השרשור רשמתי שטיפול "45K" בוצע על ידי שלמה סיסקט וזה לא נכון. הוא בוצע לאחר הקניה במוסך היבואן. הקמ היה 44K קצת מצער שמוסך מורשה מזדה לא עלה על הבעיות כבר אז. החליף שמן ופילטרים וזהו. קצת להגדיל ראש...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...