Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה "כדאי" טרייד אין בשלמה סיסקט [עדכון: הפרקליטות סגרה את התיק]

save
שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חתימה לא שלה? מזכיר לי סיפור שקרה לי,

עברתי תאונה עם הרכב שלי, במסגרת הביטוח אני מקבל רכב חלופי לשבועיים [במידה ויש טוטאלוס]

הפנו אותי לשלמה סיקס באשדוד, קיבלתי אופל קורסה חבוטה, והוצע לי לעשות ביטול השתתפות עצמית במקרה של תאונה, אם אני לא טועה, בסכום של 450 שקל..

אך תקופת השכרה הינה רק לשבועיים ואין למה לשלם סכומים כאלה, סירבתי בנימוס.

לאחר שבועיים הגעתי לסניף להחזיר את הרכב והפקידה אמרה שעליי לשלם את ה450 שקל של הביטול השתתפות עצמית, בנוסף התייחסה מגעיל ובזילזול

לאחרי וויכוחים היא אף הראתה לי את הטופס שאני חתום עליו ו"יאללה יאללה חמוד תשלם", שבתכלס אלוהים יודע מי חתם עליו, זה בוודאות לא החתימה שלי שמה..

איימתי לתבוע, היא אמרה שאין לה כח אליי [חחח] ושביום ראשון הבחורה שטיפלה בי תחזור אליי

לא חזרו ולא התקשרו, אחרי שבוע אני התקשרתי ואמרו שלא קיים שום חוב על שמי.

ואז הבנתי שניסו עליי את "שיטת המצליח" הידועה שלהם.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח את וילון א' ובורח משם כל עוד נפשי בי.

מניח שלפרקליטות היה קל יותר להחליט שלא לתבוע , עקב כך שרותי באה על סיפוקה על ידי שלמה במישור האזרחי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...