Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה "כדאי" טרייד אין בשלמה סיסקט [עדכון: הפרקליטות סגרה את התיק]

save
שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה כבר לא הסיפור הראשון שאני שומע לגבי מגרשי רכב פופולאריים (חברות השכרה וליסינג וכו').

אני מעדיף לקנות סוזוקי אלטו ידנית חדשה מהיבואן ולא הונדה מהשכרה / ליסינג, גם אם העסקה זולה משמעותית.

אני יודע איך נוהגים עליהן ויש את השיר הזה של ארץ נהדרת - "רכב חברה", פשוט כל כך נכון...

עד לפני שנתיים עוד חשבתי שחברות רציניות הן אמינות, בפועל נוכחתי לדעת שהן מתנהגות כאחרון המגרשים החאפריים - וזה מנסיון שלי איתם!

פעם לקחתי רכב מחברת ליסינג ידועה לבדיקה. בבדיקה הראו קצה שילדה ועוד תיקונים וליקויים, שלא אמורים להיות ברכב כזה.

לעומת זאת בבדיקה שלהם הראו שהכל פיקס. מדובר בהונדה ג'אז עם 40 אלף קילומטר. [מצאו בבדיקה] קורוזיה במערכת הקירור ושמן גיר שחור. כמה היה צריך להתעלל ברכב להגיע למצב כזה...

אני אישית קונה רק חדש. כבר לא בוטח באף אחד במדינה הזאת. גם יד שניה לא בא בחשבון. הקונה בשרשור (רותי) קנתה חתול בשק ב-132 אלף ש"ח (!!!!). באותו מחיר הייתה קונה מאזדה 3 חדשה. לא מבין למה אנשים עושים את זה לעצמם.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פשרה במשפט פלילי? רק אם יהיה לפרקליטות עניין בעסקת טיעון. זה לא קשור ישירות לחברה (כמובן שבעקיפין, אם תהיה הרשעה, אמינותה תפגע קשות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח, תרשה לי לצחוק ולא משמחה.

אתה ממש לא מכיר שופטים ופרקליטות. תיקים מזעזעים נחתמים בפשרה. היה לך נשיא לשעבר שכמעט יצא בלי כלום עם עסקת טיעון ורק התעקשותו לא לקחת אותה גרמה לו לשבת בכלא.

גם הפרקליטות במקרים רבים מנסה להתפשר.

גם שופטים לוחצים לפשרה במקרים רבים, בעיקר בשל העובדה ששופטים לא אוהבים לשפוט, מנסים לקצר משך של כל משפט, ורק העובדה שהם לא צריכים לכתוב הכרעת דין ולתת גזר דין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני קניתי מקרסו ומכלמוביל רכבים ללא השבחה וללא תיקוני צבע/תאונות בכלל. פשוט צריך להיות סבלני ולעמוד על שלך.

ב-2 הרכבים היו פגמים קוסמטיים שבקשתי לא לתקן כי ידוע לי שלא היו מתקנים לשביעות רצוני.

מעניין... רכבים פרטיים או ליסינג לשעבר?

זה הסרט שאני עובר בכל פעם שאני צריך להחליף את הרכב שלי, ברכב חדש אחר. מאות מכוניות שעברו "השבחות" בכל מיני דרכים. מגרשים שלמים עם רכבים "משובחים".

מחפש את הרכבים הללו, שלא נצבעו באף אחד מהחלקים שלהם, והסבירות למצוא אותם שואף ל-"0". צריך קשרים או פרוטקציה.

לאחר חיפושים רבים, ללא תוצאות, אני תמיד מזמין חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קיים גם חשש כזה בקניית רכב 0 ק"מ יד 1 אצל מגרשים של חברות ליסינג? או שזה באמת רכב חדש לגמרי?

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

כן, הכל אפשרי, גם רכב חדש מהחברה יכול להיפגע בהובלה.

לכן אני בודק תמיד שילדה עם קבלת הרכב.

ניגשים למכון לבדיקת רכבים ומבקשים בדיקת שילדה בלבד - עלות כ 250 ש"ח.

ויש שקט נפשי..

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין... רכבים פרטיים או ליסינג לשעבר?

זה הסרט שאני עובר בכל פעם שאני צריך להחליף את הרכב שלי, ברכב חדש אחר. מאות מכוניות שעברו "השבחות" בכל מיני דרכים. מגרשים שלמים עם רכבים "משובחים".

מחפש את הרכבים הללו, שלא נצבעו באף אחד מהחלקים שלהם, והסבירות למצוא אותם שואף ל-"0". צריך קשרים או פרוטקציה.

לאחר חיפושים רבים, ללא תוצאות, אני תמיד מזמין חדש.

אחד פרטי והשני רכב חברה (היה לי מידע פנימי לגבי הרכב הספציפי הזה).

ב-2 הרכבים היו פגמים קוסמטיים.

היה לנו במשפחה יותר מעשור רכב ליסינג מ-2 חברות גדולות. בשבילי לרכוש רכב מליסינג זו לא אופציה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לשתף גם ולשאול שאלה,

אבי רכש מהם רכב לפני כ 5 שנים, לפני כמה חודשים מישהו נכנס בו מאחור ודחף אותו על הרכב שלפניו, למרות שכמעט ואין נזק, כריות האויר נפתחו! האם יכול להיות שזה כשל עקב התקנה לא נכונה של חיישנים אחרי תאונה?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שמישהו יכול לקבוע מהתיאור שלך אם הכריות היו או לא היו צריכות להפתח ומה היה מצב החיישנים ברכב, והאם ניתן לקבוע ממצבם אם הרכב עבר תיקון...?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לשתף גם ולשאול שאלה,

אבי רכש מהם רכב לפני כ 5 שנים, לפני כמה חודשים מישהו נכנס בו מאחור ודחף אותו על הרכב שלפניו, למרות שכמעט ואין נזק, כריות האויר נפתחו! האם יכול להיות שזה כשל עקב התקנה לא נכונה של חיישנים אחרי תאונה?..

תהיה רגוע, התשובה היא 42

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא , אבל מסתבר שלגוגל ניתן לגרום "לשכוח" כנראה על ידי קידום יזום של חברת שלמה,

אם מחפשים את המשפט למשל "שלמה סיקסט קניית רכב מליסינג"

אז כל העמוד הראשון מפנה לדפים שונים באתר של שלמה ,

רק בעמוד השני יש אזהרה מפורום של וואלה , וקארספורום ביחד עם הפורומים של תפוז כבר נגררים לעמוד השלישי.

לכן כשמחפשים חוות דעת/אזהרות/המלצות כדאי לחפש "X חוות דעת" וכדומה. זה נכון לכל ברור ברשת, לא רק לתחום הרכב, במקרה הנ"ל התוצאה מקארספורום היא השנייה ברשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל וואו.

בכל מה שנוגע לקניית רכב משומש מליסינג קשה להפתיע אותי, אבל הפעם הם הצליחו לעשות את זה ובגדול.

כל הקווים המנחים שלפיהם אמורה להתבצע עסקה כזאת התמזגו להם לשטח אפור אחד גדול, ואז בגלל שזה כבר אפור ו"מה 'כפת", הלכו עוד צעד קדימה.

מעניין מאוד לראות את ההתפתחויות בנושא, ומעניין אותי עוד משהו. אמרת שאחרי שעמדתם בקשר עם שלמה שלחו לכם בטעות בדיקה אחרת, פחות "סימפטית". האם היא בוצעה באותו מכון? אם כן, האם לא כדאי לבחון הליך משפטי (או לפחות לדחוף את העו"ד) גם להכניס את המכון הזה לסיפור? בקטע של "קשרים פסולים" וכל זה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים להיות רפי גינת:אבל אם בכל זאת החלטתם לסור למגרשי שלמה סיסקט : תביאו חבר שמבין, צלמו כל מסמך שמציגים לכם. תעדו ותקליטו כל שיחה עם המוכרנים. בשביל זה קניתם טלפון חכם.קחו את הרכב לבדיקה . תקראו את הנעוץ בפורום הקניה . כתבו את זה פה כל כך הרבה פעמים. תפנו אנשים לפורום טרם הקניה.

אחרי סיפור כזה פשוט הייתי כותב מסקנה אחרת ולא שולח אנשים נוספים .

חוץ מזה נראה לי שעו"ד שמבין בנושא יעשה מזה "מטעמים" בעיקר בנושא זיוף החתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הבטחתי ולכן מעדכן.

אז ככה: מאז פרסום השרשור היתה התקדמות קלה אבל למעשה ההתקדמות המשמעותית היתה בשבועיים האחרונים.

עם פרסום השרשור היה שקט יחסי אבל בחודשיים האחרונים נעשו מספר ניסיונות פיצוי שהתגמשו עם התקרבות מועד אחרון להגשת כתב הגנה .המועד לכתב ההגנה כולל הארכה וזמן פציעות הינו ה 1.9.2016 כלומר שבוע הבא.

בהתחלה הוצע לקונה לשדרג את הרכב למודל 2014 . שוב הדגם המפואר. רק להוסיף איזה 20-30K ש"ח.

הקונה לא הסכימה.

ככה נמתחו הימים כאשר בכל פעם שלמה משפרים את ההצעה עד שבסופו של תהליך הוצע:

א. להחזיר את הרכב לקבל את הכסף חזרה.למעשה לבטל את העסקה.

ב. להשאיר את הכסף שכבר שולם להמירו לקנייה של רכב 0 ק"מ מהמלאי של שלמה סיסקט (טוסון או אוטלנדר)

ג. לשדרג את הרכב למודל 2014 (ללא תוספת) .

בסוף רותי החליטה על וילון מספר: ג

המזדה ממודל 2014 נלקחה לבדיקה מקיפה במכון+מוסך מזדה ונמצאה במצב מצויין (קצת צמיגים שחוקים וזהו).

התלונה נמשכה חזרה (אני חושב שזה היה עיקר החשש של הנתבעים) .

המכונית הוחלפה (גם הצמיגים).

בסיכומו של יום (טוב אולי כמה חודשים) : הקונה יצאה מרוצה (יחסית) אבל קיבלה שיעור לחיים.

מזל טוב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...