Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה "כדאי" טרייד אין בשלמה סיסקט [עדכון: הפרקליטות סגרה את התיק]

save
שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמח בשבילך ובשביל הלקוחה שזה נגמר ככה.

את השרשור הזה צריך להציף בכל פעם שהשם שלמה סיקסט עולה כדי שידעו עם מי ומה יש לנו עסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שברור לכולם שתנאי מקדים לביצוע השדרוג היה משיכת התביעה.

זו בדיוק נופל לקטגוריה של פשרה. אני מאמין שגם ביהמ"ש היה מושיב את הצדדים לפשרה כלשהיא.

אני תוהה מה יעלה בגורלה של המזדה הישנה...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב לקונה : עכשיו יש לה רכב עם מזגן שעובד טוב. המדחס לא מתנתק. החודשים האחרונים היו חמים .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח בשבילך ובשביל הלקוחה שזה נגמר ככה.

את השרשור הזה צריך להציף בכל פעם שהשם שלמה סיקסט עולה כדי שידעו עם מי ומה יש לנו עסק.

True that

חברות שהתנהלו בחוסר יושר מול לקוח ואחר כך עושות מסחרה מתיקון העוול, שזה להוסיף חטא על פשע, צריך להחרים.

עובדים חוטאים, תרבות קלוקלת... תקלות מוסריות קורות, אבל מי שמתייחס לזה כעוד דרך לגיטימית לעשות ביזנס - לא צריך לתת לו כסף.

וכמובן, תודה לפות"ש על העדכון.

אשמח לראות את כתב התביעה המלא (אפשר לטשטש פורומים אישיים) .

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב הכל טוב. התלונה נמשכה, האנשים האחראים לא ישאו בתוצאות וקורבן אחר יפול בפח.?

זה מה שיקרה. על אחד שלא יתעצל, ובאמת יילך לבית משפט עם זה, יהיו מאה שיבלעו את הגלולה ויסבלו בשקט.

וזה שכן - אז אפשר לקנות את השתיקה שלו עם הטבה בגרוש וחצי (או בכלל לבטל את העיסקה ולדחוף את הגרוטאה להבא בתור), ולהמשיך עסקים כרגיל.

כן, אני מבין שלשדרג את הרכב למודל חדש יותר ללא עלות זה לא גרוש וחצי, אבל קודם ניסו גם לגרום לה לשלם על זה.

מזכיר לי שירשור שהיה פה פעם, עוד בתחילת "ימי הזוהר" של DSG, שעל גולף שהייתה נתקעת כל שני וחמישי, צ'מפיון פיצו את הלקוח בהטבה סופר אטרקטיבית של טרייד אין במחיר מחירון, והוא עוד היה שמח מזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קל להיות ביקורתי על גב של אחר, ולכנות מישהו שלא רוצה להשקיע שנים בהליך משפטי יקר, בזמן שהוא תקוע עם רכב עומד וצריך לקנות אחר במקום - עצלן.

כאילו מדובר בטירחה קטנה, והעניין היה מסתדר.

זה קל להיות חרוץ עם זמן וכסף של אחרים...

לגבי הדוגמא של צ'מפיון - לא דומה. הפיצוי כאן הוא מלא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אחרי כל כך הרבה עוגמת נפש מבית עסק מסכימים לקנות ממנו מוצר בשנית?

אני אישית לא סומך על חברת ליסינג שמטפלת במוסכיה הפרטיים ולא במוסך מורשה.

מצד שני אני קניתי C4 מלובינסקי טרייד וגם יש הרבה כוויות, אז אני משנה את מה שאמרתי, אני לא סומך על אף חברת ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אחרי כל כך הרבה עוגמת נפש מבית עסק מסכימים לקנות ממנו מוצר בשנית?

אני אישית לא סומך על חברת ליסינג שמטפלת במוסכיה הפרטיים ולא במוסך מורשה.

מצד שני אני קניתי C4 מלובינסקי טרייד וגם יש הרבה כוויות, אז אני משנה את מה שאמרתי, אני לא סומך על אף חברת ליסינג.

יותר מנשמח לדעת במה נכוות מלובינסקי. אני סקרן כבר תקופה ארוכה מה שווה השנתיים אחריות שהם מציעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צדק צדק תרדוף

בקש שלום ורדפהו.

נהדר בשביל הלקוחה. רצתה שלום והשיגה אותו. יישר כוח.

עכשיו, שתתכבד בבקשה ותגיש תלונה פלילית על זיוף חתימה, שאולי יצא מהעניין הזה גם קצת צדק. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...