Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה "כדאי" טרייד אין בשלמה סיסקט [עדכון: הפרקליטות סגרה את התיק]

save
שימו לב! השרשור הזה בן 2720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אותי מה המשטרה עשתה אחרי שהוגשה התלונה. כלום?

אני בכל אופן הסקתי את המסקנות שלי מהסיפור וברור לי שלעולם אני לא אקנה שום דבר מהחברה הזו, וגם אמליץ נגד זה לכל מכר שלי שישקול לקנות מהם.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תראו , אני משער שבמקרה הזה עורכי הדין של שלמה סיסקט עשו מה שנדרש כדי שהתביעה האזרחית לא תגיעה לביהמ״ש .

כאמור לגבי התלונה במשטרה : הקונה ביטלה אותה מצידה אבל ההחלטה הסופית היא לא של המתלוננת אלא של המשטרה.

המשטרה פתחה בחקירה והיא תחליט בסוף מה לעשות. אני אעדכן אתכם ברגע שיהיה לי על זה יותר מידע. כרגע כולם בחו״ל.

באופן תיאורטי אני חושב שגם מזה יש למישהו חכם דרך לצאת .נניח לרגע שהחברה תטען שהכל היה יוזמה פרטית של עובד זוטר שחתם ושהכל נעשה בתום לב ושהוא כבר מזמן פוטר ועדיין מחפש עבודה. אני לא יודע אם במקרה כזה המשטרה באמת תעמיד אותו לדין.

לא יודע. כבר היו מקרים שנסגרו על יותר מזה (בגלל ״חוסר עניין לציבור״) .

בקיצור: שיהיה לי עוד מידע על תוצאות המשטרה אעדכן.

היום אני מבין למה פות״ש השני לא מעדכן עוד על המקרה שלו. אם אני אנחש נכון הופעלו עליו לחצים לא להמשיך לכתוב בדיוק כמו שהופעלו עלי (אבל התעלמתי מהם).

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופעלו עלי ישירות, כנראה אחרי שראו את כמות ה״רעש״ מהשרשור.

לא שאלתי את רותי אבל אני מאמין שגם עליה ניסו כל מיני מניפולציות.

ולכן אני ממתין גם לפות״ש שהוזכר בתחילת השרשור פה כדי שיעדכן, אפילו בדיעבד אחרי המשפט, מה נגמר עם התביעה שלו. אצלו הסכום יותר קטן ונכנס לתביעות קטנות אז יש סיכוי שהתהליך ימשך פחות זמן, פחות דיונים וכו׳

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח באופן תיאורטי תקבל הודעת משתמש שבה חברה מסויימת מבקשת לחשוף את כתובת ה IP שלך לצורך תביעת לשון הרע. מה תעשה ?

כמובן שזה דורש צו שופט.

יותר מעניין מה יעשו הרשויות אם המשתמש שלי מתחבר משרת VPN שאינו בארץ .

בכל מקרה זה לא רלוונטי . מה שפרסמתי עבר את עיון העו״ד ונמצא תקין.

מה גם שאני זה לא הנושא החשוב בשרשור.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן תיאורטי אני חושב שגם מזה יש למישהו חכם דרך לצאת .נניח לרגע שהחברה תטען שהכל היה יוזמה פרטית של עובד זוטר שחתם ושהכל נעשה בתום לב ושהוא כבר מזמן פוטר ועדיין מחפש עבודה.

זה לא פוטר את החברה מאחריות על מעשי העובד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח באופן תיאורטי תקבל הודעת משתמש שבה חברה מסויימת מבקשת לחשוף את כתובת ה IP שלך לצורך תביעת לשון הרע. מה תעשה ?

כמובן שזה דורש צו שופט.

יותר מעניין מה יעשו הרשויות אם המשתמש שלי מתחבר משרת VPN שאינו בארץ .

בכל מקרה זה לא רלוונטי . מה שפרסמתי עבר את עיון העו״ד ונמצא תקין.

מה גם שאני זה לא הנושא החשוב בשרשור.

כמו שכתבת, צריך צו שופט.

זה שעו"ד מצא את שכתבת תקין, לא אומר שאי אפשר לנסות ולתבוע אותך, ולא רק על מנת להפחיד.

אבל אם ניסו לאיים עליך, זה באמת מעניין את כל מי שעוקב אחרי התנהלות העניינים, ואני משוכנע שאם היתה נדרשת לכך, הקהילה היתה מסייעת לך בהגנה. זה אינטרס של הקהילה לשמור על החופש של משתמשים בפורום לפרסם את אשר קרה להם, ואם גם תהיה מוכן לפרסם איך איימו עליך, זה בכלל מוסיף לאומץ של הבא בתור שיסכים לפרסם עוול שנעשה לו.

למקום הזה, לפורום, אין תחליף מבחינת תמיכה שהוא יכול לתת לצרכן. אנחנו קהילה אפקטיבית, וצריכים לשאוף להיות כזו, אם זה בשת"פ עם עסקים מסחריים ואם זה בסיוע לאנשים שנעשה להם עוול.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מאוד מעריך את זה שאתה ממשיך להיכנס ולעדכן מידי פעם.

שיהיה בהצלחה, נמשיך לחכות להתפתחויות.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
עדכון: הפרקליטות המליצה לסגור את התיק וזה מה שהמשטרה עשתה .

מישהו הופתע?

הצד האזרחי של הפרשה ממש לא מעניין, מדובר בסיפורים שחוזרים על עצמם באופן יום יומי.

מה שמעניין הוא האם היה צד פלילי - האם זויפו מסמכים וחתימות, וכמובן האם מוסך הבדיקות שתם על הבונבוניירה לא התרשל בעבודתו ברמה הפלילית. נמתין לקביעת בית המשפט (בהנחה האופטימית שהמשטרה תעשה את עבודתה ולא תטאטא את הפרשה כ"חוסר עניין לציבור") ובעיקר שאם יקבע שזויפו מסמכים האחראים לכך יטופלו כאחרוני העבריינים ולא ב"טיפול משמעתי". וכמובן שפסק הדין יפורסם בכותרות הראשיות של מדורי הצרכנות והרכב.

בכבישים ובמשרד - אותה משטרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...