Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייס סטאר 2014-סיכום שנתיים

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 2898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבר שלי עם ספייס סטאר ידנית בטיפול השני החליף גם רפידות וצלחות, נוסע בעיקר בעיר.

כנראה שזו לא בעיה נקודתית.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירידה לכרמיאל אחרי ישוב לבון.

יש גם פינת ישיבה.

מי שנוסע מוקדם בבוקר לפעמים יש ערפל על כול העיר,ממש יפה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום יפה, כל הכבוד. השחיקה של הבלמים בספייס סטאר לא מפתיעה אותי-אמא שלי נוסעת 90% בעיר ואחרי שנה וחצי (בסה"כ הרכב עבר 8000 ק"מ!) החליפה רפידות קדמיות+חריטה על שתי הצלחות הקדמיות.

אני עם היאריס בקושי הסתדרתי עם העגלה ותא המטען, יפה שאתם מצליחים להסתדר עם רכב עוד יותר קטן, וחסכוני לא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה!

בריו החלפתי בזמנו רפידות גם ב20K - אבא שלי באאוטלנדר אמרו לי שהרפידות גם לקראת הסוף ב15K במילים אחרות - זה משהו שנהוג ברכבים חדשים,

הבנתי כמו שמישהו כתב פה שמייצרים את הרפידות מחומרים רכים יותר שפשוט נגמרים מהר יותר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתה עגלה עם אמבטיה אז האמבטיה הייתה בסלון,אבל כשעש טיולון שהוא יותר קטן אין בעיה בכלל,אנחנו עושים קניות איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת ילדים סגרנו בסטה,הרכב הבא מאמין יהיה גיפון.

אבל עד שנקנה אותו מאמין כבר אגיע ל 30 אלף הודעות.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה!

בריו החלפתי בזמנו רפידות גם ב20K - אבא שלי באאוטלנדר אמרו לי שהרפידות גם לקראת הסוף ב15K במילים אחרות - זה משהו שנהוג ברכבים חדשים,

הבנתי כמו שמישהו כתב פה שמייצרים את הרפידות מחומרים רכים יותר שפשוט נגמרים מהר יותר.

ממש לא עניין של רכבים חדשים. נראה שזה עניין של מיצובישי דווקא. לא מכיר את התופעה ברכבים מיצרנים אחרים ושנתונים דומים.

זוגתי עם ספייס סטאר, מתקרבת ל40,000 ק"מ והחליפה כבר פעמיים רפידות ופעם אחת צלחות.

אני עם סיטרואן C1, במשפחה יש פאביה וסיטרואן C3 פיקאסו ובאף אחד מהרכבים לא נתקלנו במשהו דומה.

זכור לי גם דיבור בפורום על צלחות בלמים שמתעוותות במיצובישי גרנדיס. נראה שיש עניין לא ברור עם מיצובישי ובלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי דווקא התורם לזה הוא הגיר הרציף שלא נותן בלימת מנוע כמו גיר ידני או רובוטי אלא רק במצב ds.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מצאנו את הסיבה לשחיקת הרפידות החולנית בספייס סטאר. תוכלו לקרוא הכל כאן, כולל איך להחליף בעצמכם:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?597642

יוליאן, תודה על הסיקור.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואין רפידות תחליפיות שלא יהיו צרות וקטנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...